Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
12. jan 2010

mnaaam, ja som robila vcera cosi podobne, take rozteky z kysnuteho cesta plnene sunkou, syrom, klobaskou, do tych sunkovych som dala aj pretlak rajcinovy s korenim, mnam 😵

lubka89
12. jan 2010

ano naplnalu sa tie zemle stym

garonka
12. jan 2010

rogi pokiaľ sedím je to oki ale akonahle ľahnem zle sa mi vstava a tie stie ma štvu 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Leniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii no hura už je z Teba pani 😵 😵 😵 😵 ako bolo na svadbičke? budu aj fotky? aka si bola krasna?

rogerka
12. jan 2010

ahoj nevesta 🙂
ty sa nam pochval, ako sa mas? ako svadba?

garonka
12. jan 2010

lubka ja to dnes vyskušam , už len napíšem drahemu do sms čo ma nakupiť mňam super tip na večeru 😉

rogerka
12. jan 2010

gari, na strie sa vykasli, tie su vobec neni dolezite 😉 ja tiez vstavam z postele ako stara babka 😀 a ked nahodou lezim na gauci, ten je makksi ako postel, tak mi manzo robi zeriav, lebo sama by som vstavala aj 5 minut 😀

lubka89
12. jan 2010

no a lahka vecera 🙂 a ak chces tak si to postruhajte aj syrom🙂

lubka89
12. jan 2010

idem off 🙂 pozriet sesternicu .)

lenocka84
12. jan 2010

lusy aj rogerka ahojte
ano je uz zo mna pani
svadba bola uzasna, fotky budu na mojasvadba.sk len akurat na nich pracujem, takze mi dajte este chvilu
vsetko co malo byt super, bolo uzasne nie len super
aj by som si to zopakovala

garonka
12. jan 2010

lubka diky za super tip 😉 😉 😉 😉

rogi no hej hlavne, že babo rastie no ja sa idem ošaliť ak sa kuknem na brucho preboha že tie ryhy sa mi museli urobiť a ja som tak chcela krasne hladke bruško 🙄
ja ležím v spalni mame taky mäkko tvrdy matrac ak si ľahnem poriadna priehlbina podomnou 😀 a takisto mam domaci žeriav no dnes sa vyguľam len sama, a vstavam z boku aby som nenapínala bruško 😝

garonka
12. jan 2010

leni no ja sa teškam na fotky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
a aj ťa uniesli? nie ako môjho draheho lebo mňa nechceli 😅

rogerka
12. jan 2010

aj ja sa tesim na fotky 😀

gari, tiez vstavam len zboku, inak to nejde 😀

garonka
12. jan 2010

baby mne ten kôň zas ťaha pomalyyyyyyyyyyy 😠 😠 😠

rogerka
12. jan 2010

aj mne 😒 asi sa uklada na popoludnajsi spanok 😖

lenocka84
12. jan 2010

lusy uniesli, len tak decentne, a vobec to nikto necakal, este pol hod predtym sme povedali ze unasat sa nebude a nakoniec aj tak

rogerka
12. jan 2010

leni, bol to unos alebo utek? lebo v mojom pripade to vyzetralo, ako by som usla dobrovolne a s radostou, mam taku jednu superfotku 😀

garonka
12. jan 2010

rogi to každý deň ten koň tak vypadava buď to tam maju preťažene alebo čo 😠

leni a kde ste boli v bare? nie ako môj drahy v lese 😀

garonka
12. jan 2010

konečne to jedeeeeeeeee, tak to sa asi musím najprv vysťažovať a pekne sa koník pohne 😀

rogerka
12. jan 2010

lenka tusim nahrava fotky, ked nepise 🙂

garonka
12. jan 2010

rogi joooooooooooo chysta nam krasne fotečky no ja sa teším teším

čo maš dnes na obed?

rogerka
12. jan 2010

pomoooc, my este nemame postielku ☹

garonka
12. jan 2010

rogi to v pohode stihneš kupiť nebojaj, postieľku môže aj drahy kupiť keď budeš v nemocke
my nemame vaničku a ešte par veci do pôrodky, vložky, odsavačku, kozmetiku joj toho veľa je 😕

rogerka
12. jan 2010

obed? co to je??? 😀 momentalne tlacim take piskoty s visnovym lekvarom poliate cokoladou 😀

ty mas co dobre na papanie?

rogerka
12. jan 2010

my sme chceli najprv z ikey postielku, ale tam maju len svetlu verziu a tu nechcem. vcera som objednavala z netu jednu, dnes mi pisali, ze v tej farbe, ktoru som chcela, ju nemaju, takze nic. no a dnes som skusila cechy, tak uvidime, co mi pride mailom a ci nase babo bude mat kde spat... matrac je na ceste a postielka nikde 😖

lenocka84
12. jan 2010

baby ano nahravam, zmensujem takze moc nepozeram
uniesla ma moja kamoska, ale len do kancelarie riaditela
ale vyzeralo to ako by niekam von, lebo svagor sa skryl tiez a tak povedali ze on ma bral autom

rogerka
12. jan 2010

😀 to su teda fory 😀 a nasiel ta tvoj drahy sam alebo potreboval nejake indicie? dlho mu to trvalo?

garonka
12. jan 2010

rogi nebojaj to stihnete, a akej farby si chcela postieľku? a matrac si kupovala aky? my mame kokos-molitan-kokos
dam si mrkvovu polievku kvôli pečeni musím jesť take voloviny 😲

leni do kancelarie a vy dve 😀 😀 😀 😀 juj to ste mali super svadbu a s bruškom si to zvladla? nebolo ti zle?

baby idem si dať ja polievku a ak prííííííídem nech sa koník zas spojadzni 😵

rogerka
12. jan 2010

ja by som chcela nejaku tmavu. celu spalnu mame v ceresni, ale postielku ceresnovu som este nevidela. bleda sa nam do izby nehodi, tak som chcela taku nejaku tmavsiu. toto je zatial posledny pokus... http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-posty...
matrac mame kokos-molitan-pohanka

mnaaam mrkvova polievka, dala by som si. dobru chut, gari 😉

lenocka84
12. jan 2010

drahy ma siel hladat mimo hotel, ale tak potom sme ho volali naspat
a dostal 3 matohy a mal si vybrat ktora je ta jeho

a brusko nejako nevadilo, maly nad ranom kopal, asi zle spal
ale inak ok

stinka
12. jan 2010

Hellou ... čo nového??? 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre