• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
no ja to odfotim znovu mensie..lebo mi to nejde zmensit
13. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies si to vo fotaku nastavit?
13. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som to nastavila..jupi :slight_smile: tak najprv tam dam to vajicko
13. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vajicko uz je vo fotoalbume..za chvilu tam bude uz aj kocik :slight_smile: jupi
13. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby mozem poprosit o radu mozem si urobit tehu test uz 9 dni po sexe??? prosim prosim prosim prosim poradte ci to ma zmysel alebo mam este cakat?
13. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laura asi si si pomylila forum..toto je otazka do ineho fora..ale po 9 dnoch to nema este vyznam..az v case menstruacie chybajucej
13. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka vdaka a sorry
13. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz je tam kocik vajicko..tak kuknite :slight_smile:
13. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rankoooooooooo

dugyna, kočík je užasny :wink: :wink: :wink: a aj to vajíčko už len porodiť babo a hajde na prechadzky :wink:

babce čo budete dnes robiť? ja si zas urobím papučkovy deň, drahy aj polievku mi príde navariť :stuck_out_tongue_closed_eyes: len aby aby som nakoniec ja pri šporaku nestala :sweat_smile:

idem kuk telerano, potom trocha zdriemnem a tak vas zas kuknem či ste tu :slight_smile:
14. jan 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako včera, tak aj dnes sa dobré ráno praje :grinning:
14. jan 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka, včera som musela ujsť, bolo treba sliepky šklbať :sweat_smile:
14. jan 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi vefi ty vôbec neodychuješ? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

a som tu sama čo?
14. jan 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy, veď to bol oddych, veď som pri tom sedela :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaj no ešteže tak a čo dnes varíš? :confused:
14. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :slight_smile: co porabate?
ja zatial vegetim, zajko mi tu hopka :slight_smile: vsade naokolo bordel :zipper_mouth: (hanbim sa :frowning2: )
14. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi čaf čaf
ja sa chystam s havom vonku aj sa konečne prevetram :sunglasses:
my mame tiež neporiadok sa priznam :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: hoci včera môj mm povysával ale podlahy umyť sa mu nechceloooo :sweat_smile:

čo fajne dnes kuchtíš? ja asi špenatovu polievku mňam :dizzy_face:
14. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som lenivec, nechce sa mi varit :zipper_mouth: az na veceru si asi spagety spravime s drahym (teda, dufam, ze spravi :grinning: )
14. jan 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam aj my mame špagety a s čím mate? ja si dam kopu syra a trocha tej omačky lebo veci z konzervy nesmiem :rolling_eyes:

vefi zas si zdrhla? či šklbeš dnes pre zmenu psa a mačky :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi na sladko s grankom, morcadella mi v poslednom case nerobi dobre :confounded:
chcela by som hava, aspon by ma donutil vyliezt na chvilu von, sla by som sa prevetrat...
14. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi urcite nieco upratuje, ked vcera len sliepky sklbala :grinning:
14. jan 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeee, umývala som riad a bola tu poštárka :slight_smile:
ale idem zarobiť kvások :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes budú šišky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sa nečudujte, že stále utekám, keď ja prídem a nikde nikoho :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no, vefi. ved my tu na teba vzorne cakame, ale kym sa dovalis, tak uz spime... teda aspon mna to stale berie do spania :sweat_smile:
14. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne si mi to napísala :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo sa nam venujes, tak co. nas tu zanedbavas :grinning:
14. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď ráno som tu stále sama :frowning2: a potom už som zaneprázdnená :grinning: :grinning: :grinning:

kukám, že dnes máte špagety, mňaaam..ja som dnes po dvoch týždňoch bryndzu zohnala, tak si zajtra spravím halušky :grinning: :grinning: a ty si lenivá variť??keď čakáš na drahého :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale obdivujem ta, ze si vsetko porobis, co treba. ja si vecer naplanujem, co by bolo dobre urobit na dalsi den a nic nespravim :frowning2: asi potrebujem kopnut do zadku, aby som sa rozkyvala :dizzy_face:
14. jan 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz leniva robit cokolvek :grinning: ale je pravda, ze posledny tyzden som nejaka extremne unavena, tak moc nevladzem. a mozno je to len prezlecena lenivost
14. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež plánov oveľa viac :grinning: :grinning: :grinning: a by si sa čudovala, ale koľkokrát nespravím dokopy nič a rozpísať sa to dá, akoby som sa urobila k smrti :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veď treba oddychovať, pokiaľ sa ešte dá :grinning: :grinning:
ja si stále hovorím, že som sama, a ako sa teším na krpca, ale verím, že keď príde, budem nadávať, že nič nestíham a nič sa mi nechce :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok