• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
a co take by si chcela stihat??? najdolezitejsi bude drobcek a ty a ostatne nebude az take podstatne, aspon v prvych dnoch :wink:
14. jan 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to mám komplikovanejšie trochu..bordel stále, ešte stále prerábame, len nám akosi došiel financ, takže sa bude makať aj keď tu bude drobec :rolling_eyes: :confused:
a dnes máš naplánované len nič nerobenie? :grinning:
14. jan 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tuuuuuuuuuuuuuuuu

havo vycikany, vykakany, aj sme sa pekne prešli, len neznašam ak si robí svoje veci druhí psy pribehuju a paničky ich nedavaju na vodítka tak len otravuju joj :angry:

mne príde mm uvariť špenatovu polievku a ja budem leňošiť :sweat_smile:
14. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj, tak predsa sme sa stretli :grinning: :grinning: :grinning:
ale máš ambiciózny plán :grinning:
14. jan 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak ty za chvíľu zas ujdeš :grinning:
čítam že šišky dnes robíš mňam hoď jednu alebo aspoň desať
a čo na ne davaš? lekvar alebo tu bielkovu polevu šľahanu s lekvarom? :confused:
14. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje chuda, to ti nezavidim, budes to mat narocne aj s drobcom prerabat... my sme prerabali 2 mesiace a mala som dost. ja som nervozna, ked neni vsetko na poriadku a u nas sa nedalo byvat a stale bolo nieco treba riesit a este teraz neni uplne vsetko upratane, ale tie najpodstatnejsie veci uz su.
nie si z toho nervozna, este teraz, ked ma prist babo?
ja mam na dnes tolko planov :grinning: a nic z toho... ale kamoska ma vyduri do mesta o pol hodinku, tak sa aspon nebudem doma valat :grinning:
14. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj robím, aj maslový krém :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty také nesmieš :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo je to vyprážané :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ako vieš, že za chvíľu ujdem?? :grinning:
14. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nervózna som len vtedy, keď mi muž povie, že za pol hodinu príde a dve hodiny ho nieto :grinning: :grinning: avšak ono sa dá všetko, len budem mať monokle pod očami :grinning: :grinning: a idete nakupovať?
14. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne kvakat ideme :grinning: a do cukrarne na kavu a na zakusok, dufam, ze budu mat kremes, uz tyzden mam nanho chut
mne moj drahy radsej nehovori, kedy pride :grinning: raz sme mali taku vymenu nazorov, ked prisiel tiez asi o dve hod. neskor ako mi povedal a vtedy zahlasil, ze uz mi tieto infomacie nebude poskytovat, ked pride, bude doma :grinning:
14. jan 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ti to povedal :grinning: :grinning: :grinning: však krémeš si môžeš aj doma spraviť :slight_smile:
14. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš, ale káva dobrý nápad, idem si hneď aj spraviť :grinning:
14. jan 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi nemôžem ale na mamkine narodky som si dala taky fajnovy karamelovy kremešik mňam mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na silvestra som sa prejedla tych žltkovych rezov ale testíky nestupnu lebo beriem vitamínky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby čo mam dnes robiť? normalne už všetko možne vymyšľam len nech toľko neležím veď riť budem mať ako kufor :angry:
14. jan 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mňa je kava tabuuuuuu, tu som naposledy pila v juli a tak to vyzera že nikdy nevypijem :rolling_eyes:
14. jan 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy, však si písala, že máš doma bordel, tak šup, zavolaj na mužíka a diktuj mu, čo má robiť :grinning: :grinning: :grinning:
a s tou riťou sa neboj, aspoň si ťa každý všimne :grinning: :grinning:
a žĺtkových rezov som sa aj ja obžrala :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi začali na stehnách žilky praskať :unamused: to mám teraz ako vetvičky na stromčeku :grinning:
14. jan 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kremes doma??? a komu sa chce s tym babrat??? no mne teda nie :grinning:

gari, urob si vylet do BA, vezmeme ta do partie :grinning:
14. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi, však to je jednoduché.spravíš si zlatý klas, vymiešaš s maslom a kúpiš šlahačku v prášku. ja ich robím na tortové oblátky, alebo bebe keksy :wink:
14. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neni ono... ale zase ked nahodou nebudu mat, aj takyto kremes mi bude stacit :grinning: dakujem za tip :wink:
14. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ah jaj rogi to ďalekoooooooooooooo, ale dobry napad švagrina ide zajtra do BA tak by ma k tebe hodila :grinning: :grinning: :grinning:

vefi ja nepratam, počkam kym stary príde z roboty domov a šup do pratania, lebo včera si popritom aj PC hry pušťal tak to som zurila, tie jeho debiliny v počítači lezu na nervy :angry:
nemaš nahodou strie? :astonished:
14. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ľubim karamelove venčeky a punčak ale musí byť mokry nie suchy ako robia ine cukrarky :grinning:
14. jan 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pod na navstevu, budeme sa spolu valat pred telkou :grinning:
inac ja som minule mojmu hovorila, ako ten tvoj doma maka a ty len dirigujes, co treba :grinning: som si myslela, ze bude proti a on hned ze ide aspon povysavat, ze sa musi polepsit a viac mi pomahat, normalne som z neho nechapala...
14. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi, tak to máš potom dobrého muža...ja ked chcem, aby povysával, tak ho prosím tri mesiace :confused: ale keď sa nebodaj pstí do poriadku, tak vie upratať lepšie ako ja :grinning: :grinning: inak ten kremeš je super, fakt niekedy skús :wink:

lucinka, strie mám len na ceckoch-to sú slniečka :grinning: :grinning: , toto mi normálne žili prakajú :angry: vyzerá to hnusne :rolling_eyes:

a nerobme si chute so sladkým, veď sme dosť objemné aj bez toho :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi no vidíííííííííííííííííš treba aj taky tip nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale včera keď poviem čo urobil tak som sa šuľala od smiechu, ležím na posteli a mu vravím nech naloží šaty do pračky, ok nieje problem, ale zakaždým ako vyberal šaty z koša sa pytal toto tu a toto tam? tak si pekne potriedil kôpky svetleho a kôpky tmaveho pradla, mu vravím čo je viac? on že svetle, fajn nalož a nehuč mi už toľko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lenže mužíček pekne pradielko strepal do pračky a namiesto avivaže dal prašok a opačne, no to by nevadilo ale vyberie šaty z pračky a vreskot do boha.................................. a čo sa stalo? medzi svetle sa dostalo moje modre tričko ktore periem ručne lebo farbí aj ruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mame šatky pekne modrosive :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, musim vam zdrhnut :unamused: bude zle, ked budem meskat... majte sa krasne a oddychujte :grinning:
14. jan 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi nooooooo sladke nam neuškodí a aspoň su naše poklady až veľmi aktívne :grinning: :grinning: :grinning:

ja mam tie potvory aj na stehnach a brušku :angry:
14. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi pá a užite si to
14. jan 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi čaukooooooooooooooooooooooooooooo

ja tu za chvíľu ostanem sama lebo gazdinka šišky bude piecť :grinning:
14. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy, tak máte nový šatník :grinning: :grinning: mne sa toto stalo iba raz, ale paradox bol, že švagrinej sa sfarbili len podprsenky, švagrovi trenky a manželovej ex úplne všetko. vtedy som sa smiala, že každému podľa zásluh :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, ešte som dala len cesto kysnúť, a to chvíľu potrvá :wink:
14. jan 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi ja som sa rehotala ako koza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nič nakupime nove gate a slipy a ostatne bolo skoro všetko mm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mu treba :grinning:
a predtym som prala plienky a mu vravím ak by ich on mal prať a strčil by tam niečo zabila by som ho :grinning:
14. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok