Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
14. jan 2010

sa šúľam, kukám inzeráty a dáka ženská píše: Predám plienky pampers sleep & play 4, 7-18kg, bal. 50ks. mám 2 balenia. pri kúpe 2bal. (spolu 100ks) výhodná cena 17,00 eur. Cena za jedno balenie 8 eur 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
14. jan 2010

vefi včera mi teta doniesla podložku na prebaľovanie kuk do albumuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🤐

vefi89
14. jan 2010

avšak ono sa občas stane..a mala si ho pochváliť, lebo sa snažil 😉 a závidím ti takého muža, ten môj je lenivý si po sebe aj umývadlo opláchnuť 😀

garonka
14. jan 2010

plienky ako zadara nie? ja dnes objednavam odsavačku našla som za 68 za menej ich niet 😠

garonka
14. jan 2010

môj pekne uprace a rano zaspal no ja som ho zobudila o 6:47 a to o siedmej začína v robote nachystany bol za 4 min rekord 😀 ale perinu si za sebou pekne upratal 😀

vefi89
14. jan 2010

peknééééé...ja zdedím po netery..a ten podbradník je supeeeer.
ale čítaj tú matiku na tých plienkach 😀 😀 dve za 17 eur a jedny za 8 ???že akcia??

vefi89
14. jan 2010

šikovný mužík, klobúk dole 😉

garonka
14. jan 2010

jaj som pochopila 😀 😀 😀 😀 😀 nevie ratať? akciooooooooooo 😀 😀 😀 😀

vefi89
14. jan 2010

no konečne 😀 😀 😀 😀 to aj ja budem robiť taká akcie 😀 😀 výhodný obchod 😀 😀 😀

garonka
14. jan 2010

on furt každý deň zaspava a to si ja naschval ešte budík nastavujem a rano nam drnčia všetky mobily ja mam tri a on ma dva 😀

garonka
14. jan 2010

no možno urobila preklep ale si vezmi ak si to maloktora všímne? ja som si to nevšímla vôbec a kebyže kupim necham tej ťape jedno euro navyše 🙄

garonka
14. jan 2010

tebe keď sa maly pretača alebo kope nestvrdne brucho? mne sa vyvalil na celu pravu stranu a take čudne kockate brucho mam no raz si ho cvaknem 😀

vefi89
14. jan 2010

stáva sa mi to dosť často. ja mám brucho šišaté už tretí deň 😀 😀 asi sa mu dobre leží 😀 len sa mi nedá tričko zakasať 😀 😀

elko69
14. jan 2010

ahojte babz,zak ja som dnes bola u lekara a uz aj zarezavam v praci a momentalne papam velku bagetu,mnam ta mi chuti...no pribrala som dalsie kilo takze uz mam na sebe 2 kg a testy mi vysli ze skríning - negatívny a poznamka: aj ked je očakávane riziko Dawnovho syndrónu vypočítane podla veku matky vyššie,riziko je fakticky nižsie pre hladinu MS-AFP, T-hCG A PAPP-A tak to je asi dobre,nie??a krvný obraz mám tip-top povedal pan lekar :D

vefi89
14. jan 2010

inak ja som bola prekvapená, som tu z koňa tie plienky kúpila a som sa dohodla so ženskou, že mi pošle na dobierku. ani som sa jej nepýtala, koľko bude poštovné, ako brala som to portovo, že do tých 2,50 to bude. ona mi asi za dva dni napísala IP, že jej pracovnčka pošty poistila balíček, tak nech jej napíššem číslo účtu, že mi pošle 1,30 naspäť. a ja by som na to vôbec neprišla, keby mi to nenapísala. tak reku nebudem sviňa, v pase mala dve deti, tak som jej napísala, nech kúpi deckám nejakú sladkosť 😀
inak tie pampersky sa mi zdajú byť doť tenké, asi sa rýchlo preštia? 😅

vefi89
14. jan 2010

elko, neviem či je to dobre, ale keď ti dr nič nepovedal, tak by to malo byť oki. 😉 a 2 kg to máš tiež dobre 😉 a koľko máš rokov ak smiem vedieť??

garonka
14. jan 2010

elko gratulujem k dobrym vysledkom tak len príjemne tehuľkovanie a žiaden stres 😉

vefi i mne sa zdaju tenke, no hadam ich tak prebalíme že neprecikaju oblečko 😀
ale aj tie z DMky babylove su dobre, švagrina tie kupovala a decka nemali zapareniny a to nevravím, že obaja mali citlivu pokožku 😕

barbina182
14. jan 2010

garonka a kolko su v baleni tie plienky z dm babylove a aka je cena..? 🙂

vefi89
14. jan 2010

lusy, no čo mne švagriná dala na vianoce, dáke bez značky, ale ona ich tiež požívala a vraj sú veľmi dobré, sú oveľa hrubšie 😒 ja sa len to čudujem, že ako sú tie pampersky reklamované, tak sa mi to dáko nezdá a za ten peniaz už tobož nie

elko69
14. jan 2010

vefi praveze nie moc....24 iba..a ty co tam mas napisane na vysledkoch na ten skrining, nieco podobne???no doktor povedal ze to vyzera dobre tak hadam bude,ale srdiecko mu teda bilo o stosest... 😉 a dnes sa chcem ist objednat na 3D sono

garonka aj teba sa opytam a ty co mas napisane vo vysledkoch z toho skriningu,nejaku poznamku tam mas??

garonka
14. jan 2010

barbi kuknem do letačiku a potom napíšem neviem teraz koľko stoja 😕 ale švagrina si ich veľmi pochvaľovala a boli aj lacnejšie ako pampersy tie sa mi zdaju až prehnane drahe, nech sa neseru ale od 2-5kg tie jednotky stoja vyše 10 € a aj viac a je tam len 43 kusov 😠

mirka12011
14. jan 2010

ahojte babenky co noveho?
garonky protilatky mame negativne hihihi 😝 ale sestricka ma potesila, ze mi zobere este raz, ze mi pokoj neda 😅
na morfo ma dnes gynekolog objednal ale volno maju az 29.1, ze vraj nevadi ta som zvedava....

barbina182
14. jan 2010

garonka napis mi to do III.trimestru(temy)

vefi89
14. jan 2010

Elko, ja mám:
Papp-A robený
AFP - neg.
GTT - 5,56
ale dokelu, to mám tak sprosto písané, že neviem, čo je screening a čo nie, to mám dáko domiešané

vefi89
14. jan 2010

miri ahooooj 🙂

garonka
14. jan 2010

barbi jo potom ti tam načmarem oki? 😉

garonka
14. jan 2010

ja ani nekukam do knižky na tie vysledky tych testov mam tam napísane že negatívny a viac sa nestresujem ešte to mi treba byť v strese 😕

vefi89
14. jan 2010

veď to nie stres, ale v tomto prípade asi pomoc blížnemu 😅 😀

mirka12011
14. jan 2010

ahojte co robite? mna seklo v praci hihi tak som sa pytala gynekologa ci mozem si dat horuci obklad na krize ze mozem hihih

vefi89
14. jan 2010

ajejej, ja musím ísť, cesto sa mi z vajlingu drbká von 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre