• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
Mirka si sa prudko zohla čooooooooooo? :grinning:
a protilatky super :wink:
14. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka ani nie prudko ale 12hodin som mala ludi v praci ani som nesadla tak to asi preto :sweat_smile:
14. jan 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ah jaj to je des 12 hod stať na nohach :unamused:
14. jan 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti poviem hihi, ale aspon mi zbehol rychlo cas hihi inak na morfo.ma objednal doktor na 22tt ze vraj nevadi lebo skor volno nebolo este dobre ze som za nim sla bo v 22tyzdni mam poradnu ta neviem kedy by ma potom objednali :confused:
14. jan 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi89 a to tam nemas taky celkovy vysledok napisany, ze negativny???ja tam mam tiez jeden papier kde su rozpisane hodnoty a papier kde mam celkovy rozpis jak pre debila..hihi ale najlepsie je uplne dole pod čiaru co je na kazdom papieri napisane teda u kazdej tehulky co maju taky hlavickovy papier asi urobeny pre vsetkych - že negatívny skrining nevylučuje dawnow syndrom pretoze skrining nezisti vsetky postihnute gravidity...jakoze fakt super,naco to tam pisu????? :angry: ale nic musime mysliet len a len pozitivne,nase deticky budu zdravucke...
14. jan 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka to je v poho na morfo, ja som bola v 18tt a pindali , že to je skoro ale som nemohla zato, keď mi hepatolog dal príkaz ísť na morfo kvôli debilnej infekcii, ktora vôbec neprebiehala, a som zvedava na buduci týždeň či ozaj mame Tobíka v brušku :slight_smile:
14. jan 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka hih tak dufaj, ze sa mu pipik nestratil hihi a ostal tam....omg tak ja musim este 2tyzdne cakat kym sa dozviem pohlavie...mna asi ......... teraz sme docvicili so psom postoje na vystavu ta drichme tu :grinning:
baby normalne ja nepozerala ci mam nieco pisane v tych vysledkoch mi povedala vsetko v poriadku a to mi stacilo ale idem kukucnut bo to tu rozoberate hihi
14. jan 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak baby vam kedy zistovali pohlavie??na druhom sone?lebo man teraz objednal na 9.2. a to uz mi vychadza nejaky 21-22 tt
14. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko, tak pokiaľ sa nebude hanbiť, tak by ste sa mohli dozvedieť :slight_smile:
14. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hih elko ja idem 29.1 v 22tt takze hih asi v pohode....to ides na to morfo?
14. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy, 48 šišiek mi vyšlo. ešte nechám chvíľu kysnúť a môžem vyprážať :grinning:
14. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ak sa ti babo narodí presne ako ti tu koník píše 8.juna mam vtedy narodky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi no nemuselo by sa to hambit ale dnes som sa chcela objednat aj na 3D do Hlohovca lebo oni objednavaju tak za 2-3 tyzdne...

hmmm ved asi si radsej davaju na cas doktory aby si boli 100% isty a videli to tam dobre...ja neviem ci je to ten mrfo,len mi povedal ze mamdojst na sono-ultrazvuk...
14. jan 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne v tych vysledkoch pisu ze vysledok Skrining negativny a ziadne rozpisovanie... :sweat_smile: malo by to byt potom fajn
garonka no hih vidis tak jej budem dohovarat nech pride vtedy hoc dnes sa ma gynekolog pytal v ktorom tt som a ja ze viem bo neviem z ktoreho datumu pocitat hih ci 19 a 1 alebo 19 a 3 tak nakoniec zajtra mame 20tt tak uz neviem :grinning: uvidime co povedia na sone...
vefi to je malo nieeee?
moja babi kym bola normalna napiekla aj 95 :grinning:
no ta ja idem do KE ked sa tam pecie...
14. jan 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy, ale my sme len dvaja, a ja to moc nemusím, ja ak zjem tri, bude dobre :grinning:
14. jan 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kazdopadne budeme si drzat palceky navzajom a verit ze nase mimca nam budu robit len a len radost,aj ked vam poviem ze sa este trosku bojim ten roly matky,vy nie???
mirka no jo a vedela napiecť aj taku kopu lokšov my to volame bandurníky :grinning: až sme sa za ušami oblizovali :grinning:
ja sa chystam na tie lokše teraz v sobotu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale ten bordel v kuchyni bude na trest smrti :unamused:
elko, to sa nemáš čoho báť, to ide akosi prirodzene. pokiaľ sa budeš bábu dostatočne venovať a nebudeš zanedbávať.... :wink:
14. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka ja som z vychodu ja znam co to bandurniky :grinning:
14. jan 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jan 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, to je tá teória krvi, podľa čoho to ja rátam :wink: tak to musí vyjsť všetkým :grinning:
14. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko ja som minule rozmyslala, ze ci dobre chytim hlavicku a take veci co som pozerala a citala v knihe a dosla namna panika, ale vravim si ze pre babo zle nechce ziadna matka co ho chce tak si myslim, ze to dopadne len a len dobre a vsetko sa naucime :wink:
14. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je vek muza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ešteže tak :grinning: niesom tu aspoň sama kto zna co to bandurníky :grinning: mňam a s makom mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

elko mne čím sa pôrod blíži radšej by som z toho vycuvala, bude mi chybať to časte koníkovanie a hlavne spánok :sunglasses:
nam to vyslo ale par holkam nie :grinning:
ale veď na koník je vždy čas :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne vefi ma pravdu na konika si vzdy cas hihi mimco das spat a sup na konika sa postazovat :sweat_smile: pochvalit a tak
14. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri , čo ti vychádza?
14. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok