Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

slovakia13
18. júl 2009

idem skust spat tak ahoooooooj

vejulienka
18. júl 2009

dobru noc 🙂

januska26
18. júl 2009

A ja si hodim zachvilku foto, tak kuk🙂)
Vejulienka, tak to ked je z portugalska, tak to hej, jasne, ze tu musis ostat s nim!!!!Moj je tiez z BA, tak aspon nemame dilemu kam🙂)
Hmmm, tak to asi pojdem teda lietadlom veru, ved dve hodky snad prezijem a neporodim:((len najhorsie, ze pojdem sama:((frajer tu este musi ostat mesiac:((
slovakia, a ty s kym byvas?

januska26
18. júl 2009

neeee, baby, nechodte este spat, mne sa nechce🙂) a uz som si konecne spravila album a aj nejake fotecky🙂)

vejulienka
18. júl 2009

januska
to mas stastie ja tu musim trcat a vobec nechcem, mne sa tu nepaci,, ale nemam navyber..
ja som letela asi v 7 tt a bola som ok za tyzden letim tak potom dam vediet ako som to prezila ked sa vratim..
hlavne si zisti u tej spolocnosti ci mozes letiet a potom si vybav ten papier u lekara...je to velmi dolezite. mala som znamu ktora bola 23tt nemala ten papier od lekara tak ju nechceli pustit do lietadla..

vejulienka
18. júl 2009

ja som este tu...idem kuk na tvoje fotecky ja tiez tam dalam ale iba dve

januska26
18. júl 2009

aha, no jasne, zistim...ja som letela domov v 8tt a tiez vsetko bolo ok, ale mala som trosku strach. povodne som chcela chodit-lietat domov kazdy mesiac, ku svojmu gynekologovi, ale potom ze naco, ved vsetko mi urobia tu a dojdem na posledne dva mesiace a dam mu vysledky. snad vsetko bude ok a budem moct na slovensko odist.
tak to ti verim, ze sa ti tu nepaci, ani mne sa tu nepaci, preto sa tesim, ze konecne vypadneme🙂)a pekne uz len slovensko🙂)inak hodila som do albumu moj prvy scan, tak pozri, tvoje je tiez peknucke, ale uuplne iny scan ako moj...ty si v Irsku?

vejulienka
18. júl 2009

ja som vo wales . neviem preco su ine ale aj teraz co som mala je taky isty neskor hodim foto len ich este nemam stiahnute... ja mam teraz take brusko ako ty.. pytala som sa ci je to normalne ze som este ani nepribrala , ale povedali mi ze to je ok kedze je to prve babo...ja tu vobec neverim tym lekarom... uvidis vsetko bude v poriadku a uz ked budes na sk tam sa o teba postaraju tak ako sa patri

slovakia13
18. júl 2009

baby vobec sa mi neda spat 😖
kukla so fotky 😀
januska
byvam z jednym anglicanom robim mu housekeeping.....super dom ,len z babom tu uz nemozem byt 😒 ,ale council mi ma pridelit byt 😀

slovakia13
18. júl 2009

s jednym a s babom -strasne moja gramatika odchadza 😨

vejulienka
18. júl 2009

slovakia kope kope neda spinkat?

januska26
18. júl 2009

v pohode, z gramatiky si nic nerob, aj mne sa obcas stava, ked idem pisat nieco tak chvilku rozmyslam, ako presne sa to pise...
Ja som inak na vahe nepribrala moc, mozno pol kila, ale tak ja mam to brusko asi skor nafuknute🙂)To nevadi, ze moc nepriberas, ja sa tiez trosku bojim, ze sa to nerozbehne, ale snad bude vsetko ok a aj tebe zacne rast, uvidis. teraz to uz pojde rychlo tebe. Tiez tu lekarom neverim, poznam dost zle pripady, co sa tu stali, tak nemozem na to mysliet a som rada, ze rodit budem doma🙂)
Vam tu drzim palce pri porode, mozno vsetko bude este lepsie, ako by ste mali na slovensku. poznam aj pripady, ked si porody v UK nevedia vynachvalit...

slovakia13
18. júl 2009

teraz zacakla 😀

januska26
18. júl 2009

a inak viete o tom, ze tu mozete narozdiel od Slovenska rodit ako chcete?lebo kamosku to bolelo ked mala priviazane nohy a tak jej povedali, ze moze rodit hocijak a rodila zozadu na fit lopte a ze super a bolo to ovela prirodzenejsie🙂uz ma dve krasne deticky🙂)

januska26
18. júl 2009

slovakia a ake to je?a vejulienka-teba tiez uz kope|?

vejulienka
18. júl 2009

dufam ze vsetko pojde hladko... nacham sa prekvapit ..jedneho dna sa zobudim a tu uz bude velke brusko... 🙂

slovakia13
19. júl 2009

inak s priberanim si nerobte starosti....ja som do 20tt pribrala 1,5kg a potom to islo za tyzden aj 2kg co sa mi uz az tak nepaci......teraz mam 5kg naviac-ale brusko uz je riadne vidno 😀

slovakia13
19. júl 2009

na zaciatku to bolo ako taka stonozka,ktora mi tam lozila 😀 teraz uz take kopanceky -prijemne 😵 😵 😵 😵
no dievcata hovoria,ze po takom 30tt to aj trosku boli, vsak uvidime

vejulienka
19. júl 2009

ano ale este len tak slabucko. ale niekedy sa jej podari kopnut velmi dobre.

vejulienka
19. júl 2009

idem uz spinkat.. zacinaju mi sa ocka zatvarat.. 🙂 papa

slovakia13
19. júl 2009

vejulienka
aj ty ju citis na stale na tom istom mieste?
moja bude asi lenosko, ja ju citim v pravo dole......niekedy sa aj presunie na lavu stranu ,ale zvacsa v pravo

januska26
19. júl 2009

No ja som totiz na to straaasne zvedava a mam take zvlastne pocity, aj sa tesim, velmi, aj mam strach, ze to nebudem citit alebo nerozoznam...a tu ked zavolas doktorovi, ze necitis pohyby, tak ti povie, ze si mas dat kavu-ako jednej znamej a nakoniec bolo to babo mrtve:((

slovakia13
19. júl 2009

ahoooj aj ja idem skusit -opat

slovakia13
19. júl 2009

januska
nad takymi vecami ani nemysli,neboj malu budes citit 😉

januska26
19. júl 2009

baby, asi by sme uz fakt mali ist spat, sa mi nechce sice, ale musim, nechcem zajtra vyspavat cely den🙂)
A tie pohyby vam zavidim🙂)a chodite inak aj na nejake anglicke fora?minule som nad tym rozmyslala, ze by som to aj skusila🙂)

januska26
19. júl 2009

Tak dobru noc a niekedy zase nabuduce...papa🙂)

slovakia13
19. júl 2009

ja som zaregistrovana na akomsi fore ale moc tam nechodim ,mam dost angliny

miroslava89
19. júl 2009

ahojte..ja len tak na chvilku aspon vas pozdravit my vegetime cely vikend buduci tatko nas rozmaznava ale tak mame sa celkom dobre aj napriek setkemu...

andrejusa
19. júl 2009

ahoj moja, často na teba myslím a držím ti palčky 😉 ako sa inak cítiš? mne je dnes celkom fajn 🙂

miroslava89
19. júl 2009

andrejusa ahooj🙂dakujem ze namna myslis...
ja sa mam celkom dobre snazim sa nemysliet na negativne veci takze je ako tak dobre cely vikend lezim s vylozenymi nohami a oddychujem buduci tatko okolo mna beha kazdu minutu ci nieco nepotrebujem ma hrozne rozmaznava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre