Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
15. jan 2010

dnes tu nikto nie ste..ale spravim vam aspon chutky..hemendex s kecupov kukurickou bonduel a cerstvym kecupom mnam 😉

elko69
15. jan 2010

no jo mam,ved tam chodime s drahym na nakupy vsetkeho druhu,ci uz oblecenie alebo nabytok,alebo nieco do domacnosti...

ok babule idem off za chvilu mi dojde muzicek z prace tak si ho musim ist opatrit a sup do postele...hihi majte sa zatial a dobru nocku...

dugyna
15. jan 2010

dobru elko 🙂 pa zajtra

miroslava89
15. jan 2010

ahojte.. neviem ci si ma este pametate... ja eln na skok -koonecne doma po mesiaci z nemocnice.. bambulka nsa sa ma celkom dobre🙂 posledne tyzdne uy tehulkujeme uplne v pohode..

tak sa snad aj vam dari dobre🙂

dugyna
15. jan 2010

no sice sa nepozname ale mirka..som rada ze sa vam dari 🙂

garonka
15. jan 2010

Mirkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahoooj už si mi chybala a čože si bola v nemocke? moja tak som sa o teba bala že čo je stebou 😨 joj a som rada, že ste v pohode 😵

garonka
15. jan 2010

už hajate? ja som bola u svokry mi robila čokoladu z kavovara Dolce gusto mňam tak budeme asi v noci pekne buvať 😀

rogi som ti chybala čoooo? dnes som ani po obede nehajala, nebolo kedy a tak krasne bolo vonku tak sa mi nechceloo 😅

dugyna
15. jan 2010

ahoj garonka..a to si dneska teda bola aktivna 🙂

garonka
15. jan 2010

dugyna jejda ty si ešte tu? a draheho maš kde? môj šiel do prace ho zavolali tak šup šup raz dva a už ho niet
no cely víkend budem len ležať, zajtra príde mamina len tak na navštevu tak sa troška teším
čo porabaš?

dugyna
15. jan 2010

ja robim si zoznam co este musis kupit..momentalne tie latkove plienocky kolko ktorych druhov atd.
drahy vybehol s kamosom na chvilku.. 🙂
a tvoj tak neskoro do prace..?

mirka12011
16. jan 2010

bre ranko spachtosky

garonka
16. jan 2010

dobreeeeeeee rankoooooo a dnes je krasne slnečno 30´c 😀

mirka12011
16. jan 2010

ja neverim kto je uz hore hihi no bre ranko garonka... 😅

garonka
16. jan 2010

mirka čaf ja už buntošim od šiestej 😀
😀 som čakala kedy drahe vstane aby mohol do obchodu ale sme hladní, no konečne vstal
a ty čo maš dnes na plane?

mirka12011
16. jan 2010

ale v noci sa zobudim a tak do rana len kukam do steny 😀 utekam na zachod normalne za pol hodky 2x som bola vyvracat vodu teraz som sa odhodlala na chlebik so syrom som zvedava ako dlho vydrzi a kava juj konecne kava a tak moja pratat mi treba 😖 ked ma zasa sekne mna j...

garonka
16. jan 2010

a neskušala si na nevoľnosti zazvor? joj to musí byť hrozne furt utekať na zachod a obchytkavať zachodovu misu bože síce ja som nevracala chvalabohu ale kamoška do 8 mesiaca vracala aj večer a to som sa divila, že pribrala 15kg 😕
aj nam by trebalo upratať, no len povysava mm, ja si poležím na letisku na našej obrovskej posteli 😀 kym príde mamina prinesie pirohy mňam, troška sa prejdeme vonku tu s havom lebo vonku je slnečnoooooooo až horuco 😀 😀 😀
ty len daj pozor a pomaly upratuj nieže ťa sekne 😒

mirka12011
16. jan 2010

juj ta posli mm nech povysava dom aj mne 😀 no zazvor uz som o tom pocula, ale ked to nase mimco rano vsetku vodu co mamina vypije v noci a rano nechce asi caka az na tu kavu 😝 omg pirohy od maminy su tie najlepsie mnam...vy mate len 30stupnov? my mame 32stupnov 😀

garonka
16. jan 2010

a asi si aj plavky oblečiem dnes tak to vyzera 😀 😀 😀 😀
najlepšie su pirohy jasneee a to som chcela včera robiť lokše, potom som si povedala, že urobíme dnes ale mamina, že príde a donesie pirohy a na obed ešte robíme kurča na kilo soli take dietne
no tvoje mimi je asi vyberave čoooo? jak ti fajne i ja by som si dala kavu ale božechraň ta by ma položila na lopatky 😒
svokra mi včera urobila z dolce gusto čokoladu fajna bola ale zaha ma zo sladkeho palila jak fras 😝

mirka12011
16. jan 2010

daco mi hovor musim povedat mojej mamine ze ked pridem na navstevu ze robime pirohy 😝 omg ja pri nizkom tlaku by som asi odpadla keby kava nebola a co sa tyka dolce gusta svagrova mi minule spravila kavu bez mlieka z toho a tak mi ostala na zaludku ze ci dolce gusto nedolce gusto uz nechcem taku kavu ani vidiet ze preso ale mala povedat ze bez mlieka ja pijem len nescu s mliekom a ne preso bez mlieka s mliekom by to bolo ideal...juj ja sa tesim na maj dufam, ze bude teplo vycapim brucho na zachradu a budeme sa slnit...

garonka
16. jan 2010

ani ja nemam rada preso ale radšej nesku s mliekom no ako sa poznam ani po pôrode si kavu nedam ale jedna denne taka slaba ma nezabije, dufam lebo aj tehu zaťažuje všetko tak hadam po pôrode sa všetko urovna 🙂
jooooooj v maji my budeme u maminy sadiť a my už budeme mať 3 mesačneho drobca sranda 😀
furt čakam kym príde mm z obchodu a ja som taka hladna, maly ma kopcuje do všetkych stran, hlavne, že havo najedene, spokojne si sedí a čaka kedy pôjde vonku 😝
vy čo dnes fajne varíte?

mirka12011
16. jan 2010

uch asi najskor budeme jest zo vcera kuracinu ostalo este kopec mne nejako take mastne jedla alebo co maju aspon trosku oleja ostavaju na zaludku najradsej by som grilovala, ale musli mi robia dobre hihi len som ich vcera zabudla kupit tak dnes budem asi na polievkach...vcera vecer som si dala horalku uz ju nechcem nikdy vidiet tak mi bolo blbo a rano ostatok isiel do zachoda hihi no havo je napapany to je podstatne pre neho teraz to vykaka vycura a bude drichmat hihi

garonka
16. jan 2010

to tak ako ja nechcem pizzu nikdy vidieť no hadam asi tak po roku ju najskôr dam do ust, mňam horalky a aj mila je fajny keksík, len ako zdraželi tie keksy si pamätam stali 4sk a teraz? okolo 11sk strašne
no štvornohy si trocha podrieme ale ako sa bude v kuchyni kuchtiť posedí si chvíľu tam a ak zistí že sa mu nik nevenuje tak hajde do košíka 😀
vybavičku kedy nakupujete? mne ešte par veci treba no hadam stiham stiham 😅

mirka12011
16. jan 2010

vybavicku ked sa dozviem pohlavie hih cize koncom januara teraz dufam, ze sa dozviem a ak nie tak zlta a take farby to budu istit 😝 uz by som aj teraz nakupovala len ja si este 2tyzdne pockam a tak si to zdvojnasobim hihihi

garonka
16. jan 2010

i my sme radšej nakupovali take neutral farby, žlta, zelena a biela, modre nema nič to až keď bude na svete nech mu kupuju aj modre z neba 😀 😀 😀 😀

huraaaaaaaaaa ide sa raňajkovať, tak letím a potom sem ešte prikvitnem tak len pekne upratuj, pozor na kríže inač bude mať čo mm večer robiť 😀

mirka12011
16. jan 2010

hihi hej hej neutral farby budem asi aj ja nakupovat ale tak aj par ruzovych alebo modrych veci bude treba tiez kupit hihi
bru chut ja idem zatial popostielat...

dugyna
16. jan 2010

dobre ranko dievcata..ja mam za seboou akurat prechadzku z nasim hafanom..a teraz som citala co ste poposielai..
xixixi vx ste teda poposielali..garonka a ty sa nemozes namahat ? mas len lezat?

mirka mna dnes caka zehlenie takze budeme obe trosku upratovat.. 🙂
a asi napeciem babovku alebo bublaninku.. 🙂 mnam mnam mnam
a idem sa naranajkovat..lebo uz mi ja zle od hladu..

rogerka
16. jan 2010

dobre ranko o tristvrte na 12 😀

garonka, chybala si mi vcera 😀

dugy, kde presne to byvas??? ze babovka alebo bublanina? mnam mnam 😝 😀

dugyna
16. jan 2010

v petrzalke a ty?a teraz papam mastny chlebik s cibulo posypany cervenou paprikou a ciernym korenim a na tom ocot mnam mnam

rogerka
16. jan 2010

fuha, no to by mna odrovnalo minimalne na 3 dni. cibulu nemozem 😖
ja som z ruzinova, kusok od strajkujucich kamionistov spred tyzdna 😀

dugyna
16. jan 2010

xixi a pekne strajkovali? ty pojdes asi rodit do ruzinova ze?
aj mne vadi cibula..uz ju nemozem tak ako predtym..ale dnes som mala strasneu chut a prehovaral som sa na nieco ine..ale neslo to..tak som si povedala ze dnes mi asi z nej nebude zle ked to malinke tak chce..a zatial som v poho 🙂
inak kolko coho oblecka pre babetko si beries do porodnice?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre