• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
kop.z temy tehotene nastrocne: a walriuska...nám porodila malú Emku------3700 g.....a 51 cm----mamina je ta najstastnejsia zena na svete:slight_smile:
takze neviem bud vcera alebo dnes :grinning:
gratulujem
18. jan 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj, no sa tu tie deti množia :grinning: :grinning:

čo máš dnes v pláne?
18. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes akurat som sa napapala hih umyla este vlasky umyt tak vyschnut a sup do obchodu...
dnes som mala do prace ale robia opravu tak nejde teplo tak mrznut tam nemam ja hihi tak idem najsrkor zajtra...
a ty co noveho?
18. jan 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale, všetko po starom. len dnes som musela sneh odhrabávať :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: a to do obchodu tak neskoro chodíš??
18. jan 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babule :grinning:

ja som mala na dnes plaaaany... ale kedze snezi (perinbabke asi preskocilo), plany padaju a ostavam tu s vami :wink:
18. jan 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi.... :slight_smile: a kde si mala naplánované??
18. jan 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute tehule :slight_smile:
ja som si dnes objednala nové tehu gate a jedno dlhorukávové tričko. Len dúfam, že mi tá veľkosť nohavíc bude sedieť :unamused: Aj som bola odhrnúť sniežik a teraz sa akože učím.
Rogerka a čo si mala za plány, že ti ich sniežik narušil?
18. jan 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi hihi som na navsteve u rodicov tak na nakup len taky nieco na zobnutie k tv vecer :sweat_smile:
18. jan 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups, vypadol mi konik... asi ho zasnezilo :angry:

mala som na plane ist do roboty po peciatku, lebo mame taku fasa uctovnicku, co vsetko robi na 10x, lebo musi fajcit 30x za hodinu. a nevypisala mi komplet papiere na matersku a ja v domneni, ze sak za hodinu to musi mat hotove, som si ich bola zobrat a na soc. poistovni mi ich vratili s tym, ze to neni komplet...
a este mam kluce od roboty a uz maju niekoho na moje miesto, hm, baba to bude mat tazke s mojimi detmi :grinning: no tak kluce som tam chcela este odniest
potom do socialky a pre vodicak
a do zdravotnej, lebo mi mali poslat kartu postou este 2 mesiace dozadu a nic mi neprislo
a este kupit take plienkove osusky 2 a zimnu ciapku pre drobca, nech to mozem vsetko poprat a chcela som si kupit cervene nausnice v meste, to je to naj :grinning:
18. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, tak potom ti je hej :grinning: :grinning: to tu na dedine, keď nejdem do obchodu do deviatej, tak chleba nieto :rolling_eyes:
18. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi ale tu mame aj hypermarkety :grinning: 24hodin otvorene :sweat_smile:
18. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rog, tak ty si potom riadne vyťažená :grinning: :grinning: ako taká super žena :grinning: :grinning: toľko plánov
18. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, odkial si objednavala? mne sa najviac pacili stranky, kde boli okrem velkosti aj take udaje, ze pre aky obvod stehien to je a tak. na bublinke to tak ma teta, ale ja si najradsej vsetko skusim predtym ako vec kupim, lebo sa mi stalo, ze som pred x rokmi objednavala gate za super cenu a mozem si ich akurat tak zavesit na vesiak. na fotke nadherne, v skucnosti uplne onicom strih nehovoriac o tom, ze som ich ani nezapla :sweat_smile:
drzim palce, nech ti tie vecicky sadnu :wink:
18. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky idem sa pochvalit segra kupila take krasne ruzove saticky, ruzove tricecko...ze ked dievca hih a ked chlapec tak body s autickami, ze rozne farby auticka, ze to aj pre dievca moze byt :confounded: auticka hih a dievca ale neva, ale hovori, ze to uz musi byt dievca ked neodolala satickam hihih
18. jan 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi, keby som minuly tyzden nebola taka lemrava, uz by som to mala vybavene a dnes som si mohla len sunky valat... ale zajtra ma manzo povozi, tak sa mi snad podari vacsina zo zoznamu :grinning:
18. jan 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka ale na tvoje stadium tehu si mozes dovolit byt leniva :wink:
18. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tehulky tak pridavam sa ku Vám a velmi sa tomu tesim :slight_smile: Zajtra sono tak sa neviem dočkať.
18. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, to moja mama sa tiez zacina aktivizovat :grinning: u mi volala, ze dufa, ze to bude chlapec, lebo kupila modre a modrozelene pyzamko :grinning: len sme cakali, kedy to pride :grinning:
18. jan 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebeka ahoj dalsia do partie to je fajn....
rogerka hihi tak to uz musi byt chlapec hih ked uz aj pyzamko modre ma :sweat_smile:
18. jan 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi, ale tu sme viac-menej všetky lemravé :grinning: :grinning: inak by sme neviseli na koni stále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, ale nemala by som, si na to zvyknem a co potom? manzo sice vyupratuje, snad aj navari podla instrukcii, prebali, okupe, ale kojit a starat o male cez den sa asi moc nebude :confounded:
18. jan 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najvacsi lenivec je kde??? este u lekara alebo nas natahuje? :grinning:
18. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi, my máme s mm dohodu, že pokiaľ budem kojiť, ostanem ja doma, a keď malého odstavím, pôjdem do roboty a on bude na MD :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš Garonku? :grinning:
18. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi nebudes lemrava lebo mimco ta zamestna az az a budes hyperaktivna neboj toho by som sa nebala :sweat_smile:
garonka isto spi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mirka a segra je v ktorom štádiu?
aj moj by ostal, nema s tym problem, len mne sa asi od prcka nebude chciet :unamused: deti potrebuju mamu co najdlhsie doma, ak sa da :wink:
nieeee, Garonka mala ísť dnes ku pôrodníkovi :sweat_smile:
18. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi, mirkina segra je v stadiu nakupovania :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka no boli tam aj tie údaje o obvode stehien a bokov tak som sa teda pomerala a objednala, no čo keď nebudú dobré tak ich vrátim a vymením za väčšie. Ale ja verím! :slight_smile:
a ešte som pozerala aj ten monitor dychu na http://www.docsimon.sk/tovar/baby-monitor-bm02-nanny-monitor-dychu-dojcata , možno ho aj objednám. A peniažky sa pomaličky míňajú hehe :grinning:
vitaj rebeka, zajtra budeš na sone konečne vidieť svojho drobca, je to krásny pocit :wink:
18. jan 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok