Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
18. jan 2010

kop.z temy tehotene nastrocne: a walriuska...nám porodila malú Emku------3700 g.....a 51 cm----mamina je ta najstastnejsia zena na svete🙂
takze neviem bud vcera alebo dnes 😀
gratulujem

vefi89
18. jan 2010

jéééj, no sa tu tie deti množia 😀 😀

čo máš dnes v pláne?

mirka12011
18. jan 2010

dnes akurat som sa napapala hih umyla este vlasky umyt tak vyschnut a sup do obchodu...
dnes som mala do prace ale robia opravu tak nejde teplo tak mrznut tam nemam ja hihi tak idem najsrkor zajtra...
a ty co noveho?

vefi89
18. jan 2010

aaale, všetko po starom. len dnes som musela sneh odhrabávať 😒 😀 😀 😀 a to do obchodu tak neskoro chodíš??

rogerka
18. jan 2010

cafte babule 😀

ja som mala na dnes plaaaany... ale kedze snezi (perinbabke asi preskocilo), plany padaju a ostavam tu s vami 😉

vefi89
18. jan 2010

rogi.... 🙂 a kde si mala naplánované??

janefonda
18. jan 2010

caute tehule 🙂
ja som si dnes objednala nové tehu gate a jedno dlhorukávové tričko. Len dúfam, že mi tá veľkosť nohavíc bude sedieť 😒 Aj som bola odhrnúť sniežik a teraz sa akože učím.
Rogerka a čo si mala za plány, že ti ich sniežik narušil?

mirka12011
18. jan 2010

vefi hihi som na navsteve u rodicov tak na nakup len taky nieco na zobnutie k tv vecer 😅

rogerka
18. jan 2010

ups, vypadol mi konik... asi ho zasnezilo 😠

mala som na plane ist do roboty po peciatku, lebo mame taku fasa uctovnicku, co vsetko robi na 10x, lebo musi fajcit 30x za hodinu. a nevypisala mi komplet papiere na matersku a ja v domneni, ze sak za hodinu to musi mat hotove, som si ich bola zobrat a na soc. poistovni mi ich vratili s tym, ze to neni komplet...
a este mam kluce od roboty a uz maju niekoho na moje miesto, hm, baba to bude mat tazke s mojimi detmi 😀 no tak kluce som tam chcela este odniest
potom do socialky a pre vodicak
a do zdravotnej, lebo mi mali poslat kartu postou este 2 mesiace dozadu a nic mi neprislo
a este kupit take plienkove osusky 2 a zimnu ciapku pre drobca, nech to mozem vsetko poprat a chcela som si kupit cervene nausnice v meste, to je to naj 😀

vefi89
18. jan 2010

miri, tak potom ti je hej 😀 😀 to tu na dedine, keď nejdem do obchodu do deviatej, tak chleba nieto 🙄

mirka12011
18. jan 2010

hihi ale tu mame aj hypermarkety 😀 24hodin otvorene 😅

vefi89
18. jan 2010

rog, tak ty si potom riadne vyťažená 😀 😀 ako taká super žena 😀 😀 toľko plánov

rogerka
18. jan 2010

jane, odkial si objednavala? mne sa najviac pacili stranky, kde boli okrem velkosti aj take udaje, ze pre aky obvod stehien to je a tak. na bublinke to tak ma teta, ale ja si najradsej vsetko skusim predtym ako vec kupim, lebo sa mi stalo, ze som pred x rokmi objednavala gate za super cenu a mozem si ich akurat tak zavesit na vesiak. na fotke nadherne, v skucnosti uplne onicom strih nehovoriac o tom, ze som ich ani nezapla 😅
drzim palce, nech ti tie vecicky sadnu 😉

mirka12011
18. jan 2010

babenky idem sa pochvalit segra kupila take krasne ruzove saticky, ruzove tricecko...ze ked dievca hih a ked chlapec tak body s autickami, ze rozne farby auticka, ze to aj pre dievca moze byt 😖 auticka hih a dievca ale neva, ale hovori, ze to uz musi byt dievca ked neodolala satickam hihih

rogerka
18. jan 2010

vefi, keby som minuly tyzden nebola taka lemrava, uz by som to mala vybavene a dnes som si mohla len sunky valat... ale zajtra ma manzo povozi, tak sa mi snad podari vacsina zo zoznamu 😀

mirka12011
18. jan 2010

rogerka ale na tvoje stadium tehu si mozes dovolit byt leniva 😉

rebeka25
18. jan 2010

Ahoj tehulky tak pridavam sa ku Vám a velmi sa tomu tesim 🙂 Zajtra sono tak sa neviem dočkať.

rogerka
18. jan 2010

mirka, to moja mama sa tiez zacina aktivizovat 😀 u mi volala, ze dufa, ze to bude chlapec, lebo kupila modre a modrozelene pyzamko 😀 len sme cakali, kedy to pride 😀

mirka12011
18. jan 2010

rebeka ahoj dalsia do partie to je fajn....
rogerka hihi tak to uz musi byt chlapec hih ked uz aj pyzamko modre ma 😅

vefi89
18. jan 2010

rogi, ale tu sme viac-menej všetky lemravé 😀 😀 inak by sme neviseli na koni stále 😀 😀 😀 😀 😀

rogerka
18. jan 2010

miri, ale nemala by som, si na to zvyknem a co potom? manzo sice vyupratuje, snad aj navari podla instrukcii, prebali, okupe, ale kojit a starat o male cez den sa asi moc nebude 😖

rogerka
18. jan 2010

a najvacsi lenivec je kde??? este u lekara alebo nas natahuje? 😀

vefi89
18. jan 2010

rogi, my máme s mm dohodu, že pokiaľ budem kojiť, ostanem ja doma, a keď malého odstavím, pôjdem do roboty a on bude na MD 😀 😀

vefi89
18. jan 2010

myslíš Garonku? 😀

mirka12011
18. jan 2010

rogi nebudes lemrava lebo mimco ta zamestna az az a budes hyperaktivna neboj toho by som sa nebala 😅
garonka isto spi 😝

vefi89
18. jan 2010

mirka a segra je v ktorom štádiu?

rogerka
18. jan 2010

aj moj by ostal, nema s tym problem, len mne sa asi od prcka nebude chciet 😒 deti potrebuju mamu co najdlhsie doma, ak sa da 😉

vefi89
18. jan 2010

nieeee, Garonka mala ísť dnes ku pôrodníkovi 😅

rogerka
18. jan 2010

vefi, mirkina segra je v stadiu nakupovania 😀 😀 😀

janefonda
18. jan 2010

rogerka no boli tam aj tie údaje o obvode stehien a bokov tak som sa teda pomerala a objednala, no čo keď nebudú dobré tak ich vrátim a vymením za väčšie. Ale ja verím! 🙂
a ešte som pozerala aj ten monitor dychu na http://www.docsimon.sk/tovar/baby-monitor-bm02-... , možno ho aj objednám. A peniažky sa pomaličky míňajú hehe 😀
vitaj rebeka, zajtra budeš na sone konečne vidieť svojho drobca, je to krásny pocit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre