• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
netuším ešte čo variť, dáko ma nič nenapadá

by si sa mala pobaliť, lebo ak bude za týždeň rodiť :grinning:
19. jan 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi taška nezbalena len veci na kôpke :grinning:

a bojím ako pes keď ma tie hodnoty štvu :angry:

joj drahy bol v obchode ide platiť a karta ostala doma, tak sa vratil a nakup mu pri pokladni podržali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
,šikovný mužík :grinning: :grinning: :grinning: skoro ako ten môj
ja dnes musím na pošt, prišli mi mliečka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
joooj, utekám do hajzla
19. jan 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo mám dnes variť?????nič ma nenapadá a chcela by som niečo lacné a rýchle :fearful:
19. jan 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam polievku od včera a upečiem si lososa na obed mňam mňam

idem konečne raňajkovať :slight_smile:
19. jan 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú chuť ti
ja idem na poštu a do obchodu :wink:
19. jan 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dibre ranko vsetkym
vefi dnes sa chystam na kremese uz som slubila drahemu ssa tesi

janine..tak po prve na SR existuje niekolko vyhlasok a zakonov co nesmie robit tehu zena...naozaj od chemikalii cez fyzicky narocnu pracu..ja som na PN tiez koli praci... aja som bola dohodnuta s DR. este pred otehotnenim..a hned ako mi vysiela poziv test obvodak ma vypisal..a potom som len doniesla mu papier od gynu ze som tehu a odvtedy som PN...
janine skusk aj ceskeho koni v teme paragrafi..lebo to skodi babetku jednoznacne ten tvoj balkon v preci..
a este jedna vec ak ta dr nevypise bude mu popis svoju pracu..alebo mam mozno lepsi napad..chod k nemu skor..a povedz ze vraciach a ze mas bolesti v podbrusku vela DR.vypise zenu ked ma bolesti v podbrusku..lebo je to subjektivny pocit..a zamestnavetelovi odnes papier co najskor..ja som to spravila uz v 5-6tt pisomne som oznamila s dolozenim lekarskej spravy ze som tehu...sa tym krijes lebo ak by ta vyhodil so zamestnania a nedas mu oznamenie ze si tehu mas smolu..ale ak ma papier ze si tehu tak uz si v ohcrannej lehote a nemoze ta vyhodit..aspon tak je to na SR
19. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka to stava xixi s tou kartou :wink:
19. jan 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja sem pridem a tu nikto nie je :frowning2:
drahy bol v obchode tortove oplatky nemaju a ani vanilkove bebe keksy tak kupil nejake ine a idem s nasim hafom von a zastavimsa vo vecirke lebo ani sodu bikarbonu nemali v obchode hruza..

janine a ja by som to oznamila tvojmu zamestnavatelovi pisomne este dnes..napis si to dvojmo jedno daj im a jedno nech ti potvrdia ze to prevzali a mozno sami ta preradia..a uvidis ci je aj v CR nejaky zakon..hovorim ja som to oznakmila v praci v 5tt..takze mylsim ze koli babetku by si mala aj ty

ano ked ides na 1/2 uvezok mas iba 1/2 plat...preto chod na PN..a u nas ja neviem ak som si brala dovolenku a nemal nikto iny tak som dostala 1-2tt vklude..

garonka a klud nestrsuj sa naozaj..mozno mas zle fakt vypocitany termin..teraz je dolezite aby ti niekto poveddla ci je uz babetko zrele..ak hej moze ist na svet..a ta znama co bola u nas vcera tak maly mal po narodeni 4,3kg..ale ona bola nakoniec cisarskym..
19. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky mam 3 dni dovolenky lebo si ju musim minut do marca takze musim na dnes nieco naplanovat,nechce sa mi byt doma :D kym este mozem a nemam chut len lezat lebo verim ze ta chvila asi pride,ze??
19. jan 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dagynke :wink: Dakujem velmi pekne, skusim to tak, ze vo stvrtok pojdem asi k lekarovi a poviem, ze mi je zle, inak mi aj trochu byva, najviac ma trapi zapcha a nevolnosti najma vecer a mam strasne nafuknute brucho a zo vsetkeho som nervozna...najma v praci, mame divneho bossa...
Este raz vam vsetkym dakujem:slight_smile:)
19. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janinna nestresuj a hlavne nie v praci,to ti za to nestoji,nevsimaj si sefa a rob si svoje jak vies ajtak ta nemoze teraz vyhodit ak teda uz vie o tvojom tehu...
19. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ešte zamestnávateľovi oficiálne tehotenstvo neoznámila, ale ja úplne super šéfa. Povedala som mu to tiež už v nejakom 6 tt, už to vie celá firma. Sme ako na dedine, všetko sa hneď rozkríkne :slight_smile: Asi pre istotu zavolám kočke na personálne či mám zaslať aj nejaké oficiálne oznámenie
19. jan 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nie,ved to staci asi len nahlasit ze pojdes neskor na matersku a stym uz asi rataju,nie?ja som to len sefke povedala pretoze teraz casto chodm k lekarovi tak by jej to asi aj doslo samej ze sa ieco deje,povedala som jej to az na konci 3. mesiaca..
19. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: je tu niekto?
19. jan 2010 o 10:28  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (18. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby musim to podla zakonnika prace si povinna zamestnavatela oboznamit pisomne o svojom tehu..
19. jan 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ja..
19. jan 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ako prebieha tehotenstvo?
19. jan 2010 o 10:32  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (18. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj aj som tu..
19. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sak celkom fajn zatial,zvladam dobre,za par tyzdnov idem na 3D ultrazvuk tak sa uz tesim jak male dieta...a co tvoje tehu??
19. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dugyna
elko ja to zvladam fajn aj ked si myslim ze nejako malo priberam:( neviem preco
19. jan 2010 o 10:36  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (18. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko si pribrala zatial??
19. jan 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4 kg a ty?
19. jan 2010 o 10:39  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (18. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ste tu nejaka v 8tt???
19. jan 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 2 zatial...a nic som neschudla lebo mi nebyvalo ani zle moc...
19. jan 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka aj ja som zatial pribrala 4kg..a na 3D/4D ideme vo stvrtok strasne sa tesime :wink:

elko ak si z BA a nudis sa pod s nami dnes cvicit :wink:
19. jan 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som vas pozdravit takze ahojte kocky :grinning:
19. jan 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dufam ze to je ok :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:42  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (18. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugyna velmi rada by som sla lebo by som to chcela vyskusat ale som z TT bohuzial...ale dakujem za pozvanie...
19. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky. Tak vas obdivujem ze chodite do prace, ja keby nerobim doma asi by som musela byt PN od 7tt, tak mi byva zle. A nie len rano. Pekne pocko v BA co vy na to?
19. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok