Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
20. jan 2010

Vefi tak to mas pravdu, prazdroj je vsade drahy, aj tu, ale radsej si priplatim za kvalitu🙂) Ja rada chodim do jedneho senku, kde maju kvasinkovy prazdroj, je to to nauzasnejsie co som kedy pila... (az na H2O, lebo tu milujem), teraz zial nemozem, ale urcite sa sem budem rada vracat, Plzen je krasne mesto, maju tu krasnu ZOO a dobre pivo, krasne stare mesto... len keby to bolo blizsie...

lenocka84
20. jan 2010

mirka ahoj
nic zatial ☹

mirka12011
20. jan 2010

a u doktora si bola? co hovoril ak si bola?

lenocka84
20. jan 2010

mirka nebola, naposledy na morfo
poradna az buduci tyzden, kedze este niesom v BA

mirka12011
20. jan 2010

aha aha ano to Ba uz som v obraze moja ja si myslim,, ze bud mimco je lenive hih alebo ono isto kope len to necitis alebo citis a neuvedomujes si to...a mozno ta tak setri, ze len mierne sa vrti hii
ja som vcera v praci od rana mala nervy lebo nam prerabaju bar vrtali buchali mimcu sa to veru nepacilo, tak som sa natahovala zo sudmi som sa len modlila aby sa nic nestalo brr dufam, ze bude vsetko ok aj v tvojom aj v mojom pripade hih
ja mam poradnu utorok a morfo v piatok na dalsi tyzden

lenocka84
20. jan 2010

tak so sudmi si davaj pozor, s tymi mam zle skusenosti pri prvom babatku

a teraz je vsetko ok, mozno je len otrasene po svadbe, alebo co
kazdy vecer poctivo lezime, a snazime sa nieco zachytit ale nic
tak uvidime v utorok
na morfe bol riadne zivy, ale inak je ticho

mirka12011
20. jan 2010

to bude postrach denis potom hihi ti to vynahradi...no ja som povedala ze do prace ked pride pivo nejdem ze ja sa nebudem namahat zo sudmi a radsej mi nepovedali ze pride a len nervy som mala nic viac...tak este raz a poslem dakoho do....trosku ma bolelo na lavo, ale to som sa cely den nezastavila len lietala akolo ludi, vcera rusny den bol, ale vecer mimco ukazalo ze konecne ide spat a ma pokoj...spali sme asi len do 6.00 ale polezali sme si v postelke do 10.00 hihi

lenocka84
20. jan 2010

mirka na toto si davaj velky pozor

mirka12011
20. jan 2010

mojik ved ja viem, som povedala ze odmietam robit ked sa mam vlacit z vecami co nemam...normalne sa budem pytat sestricky alebo gynekologa ze co dalej...ja len dufam, ze vsetko bude all right...

lenocka84
20. jan 2010

jeeeeeeej mirka ty si toprivolala
isla som ze idem kuk filmik, tak som si lahla, ruky na brucho,a zrazu ze kop, ty kokso
asi 3x za sebou, uzasny pocit

mirka12011
20. jan 2010

hihi gratulujem moja krasny pocit hihi ze? no vidis tak sme ho ohovarali tak sa prejavil nech sklapneme a neohovarame ho ale niekoho ineho 😎

lenocka84
20. jan 2010

mirka je to uplne ze super
ale staci cez den, v noci uz aj tak nespim

juuuj ale sa tesim
sak ale uz bolo aj nacase

mirka12011
20. jan 2010

jujuj tesim sa s tebou ale vecer isto bude kopkat mna pravidelne ked lahnem ku tv kopka hihi tak sa tes

lenocka84
20. jan 2010

vecer moze ale nie v noci
zle sa mi spi, neviem si najst polohu v ktorej vydrzim, takze sa prehadzujem
uz aj mm sa ma pytal ci sa mi zle sniva ked sa tak prehadzujem v posteli

mirka12011
20. jan 2010

mojik sme dve ja nespim uz mesiac vstanem o 4.00 a tak len sa prehadzujem a cakam kedy zazvoni budik a som happy
tak tak vecer pekne lahni ku tv a poloz ruky na brusko a mimco sa ozve len nech nejde krimi :D

lenocka84
20. jan 2010

tiez to trva cca mesiac
ja aj spim,aj nie,
dnes rano som mala ist s mm nieco vybavovat, ale radsej ma nechal spat bo ked ma rano zbadal, bolo mu vsetko jasné
este ze je taky zlaty

mirka12011
20. jan 2010

juj tak to je supermuz 😎 ale som si hovorila kym mozem budem spat bo pride mimco a nebudem a nespavost prisla ako na koni....

lenocka84
20. jan 2010

no az tak by som ho nechvalila
som ti pisala v junovkach
ale neva, dam aj tu,
som kuk album, tebe sa paci palex perfect? kocik,
dnes ho chcem ist kuk osobne
odkial by si ho brala?

liv1
20. jan 2010

fazulkaaaaaaa bola dnes vidno konecne 😀 😀 . Donutila som doktorku aby mi spravila sono, ona chcela az ultrazvuk 9.2 ked idem 1. krat na poradnu. Vsetko je tam kde ma byt juchuuuuuuu 😀 😀 😀 .

Inak ahojte babulky 😀

lenocka84
20. jan 2010

ahoj liv
tak gratulacia ku fazulke

mirka12011
20. jan 2010

lenka ti poslem link aky kociarik som nasla a su ich tam vela...ja isto osobne by som sla kukucnut...

lenocka84
20. jan 2010

ok cakam

garonka
20. jan 2010

ahojte

ale ste tu toho počmarali tak si vas prečítam 😉

liv1
20. jan 2010

dakujem leni 😉

lenocka84
20. jan 2010

ahoj lusy
tak ked tak neskoro vstavas?

mirka12011
20. jan 2010

ahoj garonka
liv aj ja gratulujem hihi juj super...
leni mas?

lenocka84
20. jan 2010

liv poznam ten pocit ked prvykrat zbadas fazulku, krasny

mirka mam, uz som aj odpisala

garonka
20. jan 2010

leni nejak som sa nevedela vytrepať z tej postele, a teraz zas leňoším za hodinku si dam fajnu cesnakovu polievku drahy ju varil včera o deviatej večer aby som mala na obed a rano mi opiekol chlebíky no užasny to chlap 😵

jejda a čítam, že ťa mimi koplo, paradaaaaaaaaaaaa

liv gratulujem k fazuľke fazuľkovej aby krasne rastla 😵 😵 😵 😵

garonka
20. jan 2010

mirka čaf, no nedvíhaj tote sudy lebo bude zleeeeeeeeee 😠 to je pre teba moc ťažke jo?

lenocka84
20. jan 2010

lusy s mirkou sme ho vyprovokovali
tak sa maly ozval 😉
a dohovor mirke s tymi sudmi,mne boli osudne, takze viem co to je, aka praca

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre