Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
20. jan 2010

diky baby, ste zlate velmi. 😀
prave aj ja citam a leni tiez gratulujem prve pohyby babatka, to uz musi byt nieco! 😀 😀 super 😉

mirka12011
20. jan 2010

garonka ty mi furt len slinky das dostanes....
babenky ja som zjedla horalku nieeeeeeeeee preco som taka krava....zas mi je zle z nej...omg naco som ju nasla

liv1
20. jan 2010

veru veru. to ja tiez. normalne nemam chut na nic, ale ako to tu zacnete pisat co idete varit, alebo papat, hned dostanem chute. 😀 keby tak este bolo niekoho kto by mi navaril.. hm... 😠

lenocka84
20. jan 2010

liv dakujem
dlho som nato cakala

mirka tebe je zle z horalky? este stastie ze chut na sladke ma takmer vobec nechyta
zase som na strankach s kocikmi, a zas preberam

a tiez monitory dychu, za 84eur v akcii angelcare

garonka
20. jan 2010

mirka dala by si si čoooooooooooo? inač ja cesnak neľubim ale dal do tej polievky veľa zemiakov tak tu pachuť zakrylo ale je mňamkova
ja som jedla milu mňam a horalky som nejedla ani nepamätam kedy, no zapi vodou nieže to všetko vyvraciaš

garonka
20. jan 2010

leni no som ju pokarhala, lebo nechcem jej napísať čo sa stalo jednej babe kym ja som ležala v nemocke a dopadlo to zle 😠
dvíhať ťažke veci v polovici tehu je moc riskantne 😔

garonka
20. jan 2010

leni ani ja som na sladke nebola no nemohla som jesť ale teraz si musím dať aspoň cukríky alebo salko lebo by ma šľahlo 😀

jjana17
20. jan 2010

ahojte baby, smiem sa k vám pridať, som v 11tt

liv1
20. jan 2010

jasne vitaj dalsia janka 😉

garonka
20. jan 2010

jankaaaaaaaaaaa vítaj 😵

lenocka84
20. jan 2010

jjana ahoj, vitaj medzi nami

lusy ja som tiez pri dvihani sudov, nepovedala ze ty truba to nesmies, a tak to aj dopadlo
teraz som uz velmi opatrna

mirka12011
20. jan 2010

babky ja sladke nemozem ja ho vyvracam cokoladu som nejedla ani nepamatam ved vracat ju nechcem fuj humus ja uz viem co mozem a co nie jest co udrzim a co nie tak ale ta horalka ma k...sak viem ze mi je zle z nej a zozrala som ju ku kave ja krava....
ja mam v chladnicke studeninu-huspeninu asi si dam na obed :D:D:D
ahoj jjana gratulujem
leni kde si nasla ten monitor dychu?

liv1
20. jan 2010

casual play znacka sa mi pozdava, kamosky ho vychvalili 🙂
ze vraj je lahky, dobre sa sklada, vsade sa s nim da ist, proste zevraj ma vela kvalit. kazdopadne ked budem vo vyssom stadiu pojdem sa urcite na viacej druhov pozriet.

liv1
20. jan 2010

ako pisete o tych sladkostiach, dala by som si gastanove pyre. mnaaaaam 😝 😀

jjana17
20. jan 2010

no vy nemozete jest sladkosti a mne nechuti vobec nic jest,,,,,,,ku vsetkemu mam odpor ranne, u mna resp. celodenne nevolnosti uz presli ale ten odpor ku vsetkemu je strasny, tolko veci som si chcela dat a ked som sa na ne pozrela som aj hned ich dala naspat do skrinky

mirka12011
20. jan 2010

jjana poznam to prejde to nechut do jedla ja som ju mala dost dlho ale teraz papame len tak 3x denne a staci nam to vcera napr. len 2x hihi

mirka12011
20. jan 2010

leni no neviem neviem ci ho neobjednam hihi

lenocka84
20. jan 2010

mirka ja som to uz aj mm ukazovala prave teraz
vyborna cena
ked to vezmes ze pouzite predavaju cca okolo 60-70eur
toto je suepr cena

liv1
20. jan 2010

odkedy ste zacali nakupovat vecicky?

jjana17
20. jan 2010

no ved jasne,,,teraz nam nic nechuti a potom budu pred nami chladnicky zatvarat

lenocka84
20. jan 2010

liv ja este ani teraz nekupujem
to ma este cas

mirka12011
20. jan 2010

babenky mne nejako trpnu nohy v noci...
normalne spim na jednej strane tak ma nohy zacnu boliet akoby strpli a tak kym to prejde tak zadrichmem a bolia znova na druhej strane to preco?
liv ja zacnem az ked budem vediet pohlavie :D
leni tak to je pravda

liv1
20. jan 2010

preto sa pytam ze sa bavite o tom monitore, ze si uz aj nejake veci nakupujete. ja sa na to veeeelmi tesim, ale az v podstatne vyssom stadiu... mozno len nejakej drobnostke dovtedy neodolam 😀

mirka12011
20. jan 2010

no v junovkach s lenkou sme dnes citali pribeh co sa stal aspon myslim, ze lenka citala tiez a poviem ti som pekne rozhodnuta pre ten monitor dychu normalne som slzicky vypustila a ked mi pojde na nerv tak ho vypnem :D:D:D

jjana17
20. jan 2010

liv ja mam ten isty problem stale len by som pozerala co nakupim i ked je to strasne zacasu, ale najradsej by som bola keby uz nozem nakupit drobcovi nejake veci,,,zatial mam len ponosticky a bodinko co som dostala od svagrinky na vianoce

liv1
20. jan 2010

vsetky moje kamosky s detmi ho maju, jednej uz pipal aj 3 krat, a mala na to zacala dychat, a druhej co ma chlapca strasne dlho nedychal, ale potom sa nakoniec nejako rozdychal. Ale mi mraz po chrbte chodi, ked si na to spomeniem ako to hovorila. Povedala ze v tej panike nevedela nic robit, ze keby vo vedlajsom dome nebola jej mama, ze.... Clovek by mal byt pripraveny na vsetko, opatrnosti predsa nikdy nie je dost no nie? 😨

liv1
20. jan 2010

jani musime si na to este trochu pockat 😉

jjana17
20. jan 2010

liv to pises o tom monitore dychu? planujes si to kupit ? ja asi hej, ked radsej preventivne to mat a nech je vsetko v poriadku

liv1
20. jan 2010

inak davali v telke asi pred dvomi tyzdnami, ako podat prvu pomoc dietatu aj dospelemu. je to odlisne, ale velmi dobre vediet. raz som pozerala co robit ked malemu dietatu zabehne a len tak som to povypravala kamoske co ma malu, ze co sa ma robit. neuverite, ale hned druhy den malej zabehlo a chvala bohu ze vedela co ma robit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre