• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
tie terminy su len orientacne itak si maly vyberie termin ktory sa jemu bude pacit.. ci 2tyzdne skor ci neskor v tvojom tt je to prakticky uz jedn o ze?

a u nas je tak akosi zamracene pofukuje vetrik.. mam pocit ze sa schyluje k dazdu :confounded: ja uz tak chcem slnieecko..
20. jan 2010 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mirka keď ja neviem ale bojím sa ako čert kríža nech je všetko oki
nam tu sneží a je i zimaaaa fuka vietrisko
a vieš zazalienka ma Miška dnes sa narodil ma vahu 3520 g a 51 cm krasny valibuk :dizzy_face:
20. jan 2010 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubka tak ty miešaš a nebude ti zle?
20. jan 2010 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
garonka a uz si ho aj videla?
20. jan 2010 o 15:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale nie puding som este nejedla:slight_smile: vecer si dam:slight_smile:
20. jan 2010 o 15:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som papkala vyborny gulasik..mnam drahy vcera spravil :wink:
20. jan 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zienky ja uz idem este sa dneska ozvem... . pekne popoludnie..

a zazalienka gratulujem:slight_smile: vedela som ze dnes sa ma maly narodit ale nevedela som ze uz..
20. jan 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubka nie nie len v januarovkach bolo oznamene že sa narodil a je to valibuk no vahu ma paradnu :wink:

Mirka čaf a odychuj :wink:

dugy môj mm zajtra varí gulaš z jelenieho mäsa no ja len ochutnam mňam :slight_smile:
20. jan 2010 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby nerobte mi chutky:slight_smile:my sme mali kura na paprikas:slight_smile:svokor robil
20. jan 2010 o 15:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
garonka a preco len ochutnas? moja robil tak ze varil z kombinacie.dal hovadzie aj bravcove masko bol vyborny mnam
20. jan 2010 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby som tu tak trosku uz lepsie robim zemiacky v supke neviem to by som mala udrzat a nejako som na ne dostala chut so solou a masielkom mnam mnam...
20. jan 2010 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dugy ja nesmiem take kvôli pečeň.testom :rolling_eyes:
20. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja idem na chvilku..idem von sa g´hafanom a na postu pre dalsiu zasielku plienociek :wink: juj sa tesim
hned som spat
20. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka a varíš ich či pečieš? my sme mali pred včerom varene mňam zjedla som 5 kusov :sweat_smile:
20. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som chcela dneska robit pecene zemiaciky :slight_smile:
20. jan 2010 o 16:08  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
varim je to rychlesie, pecene zrobim nabuduce hihii uz prasim do seba konecne nieco...
20. jan 2010 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mňam varene mam i ja rada a drahy ich je so šupkou :grinning:

idem k nemu do kuchyne kuk ako kuchti :dizzy_face:
20. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja so supkou papam....
20. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby kde steeeeee

mirka bola som kukk ten kocik, perfektny je
uz nehladam
20. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lenocka, aky kociarik ste objavili?
20. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lulu
mam ho v albume, taky cierno biely
20. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm cize odporucas?
20. jan 2010 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenocka: krasny je aj ja si taky nejaky predstavujem ale nie trojkolku, to sme poculi ze to ma uplne zlu stabilitu a hlavne v zime, kamoska ma klasicke vacsie kolesa a nie tie mini co teraz davaju na niektore kociare a nevie si to vynachvalit... stale mi hovori, ze ked budem kupovat tak s normalnymi kolesami a nie trojkolku
20. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak podla toho co som videla ano
dokopy ma 15kg aj s vanickou
bohata vybava, vanicka+nanoznik, sportova cast+nanoznik, vajicko+nanoznik+moskytiera+strieska
moskytiera, plastenka, taska
20. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka: a ty sa ako mas uz ti byva lepsie? kedy ides na poradnu alebo UTZ aby mohli zistit co cakate, teda ak to chcete vediet? :grinning:
20. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lulu lepsie hihi nie je to stale to iste dookola...poradnu mam v utorok tak sa budem pytat na zazvorove lizatko a sono v piatok na dalsi a ak mi povedia tak to uz budem vediet hihi len ci mi povedia a ci sa nam ukaze...
20. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka ale tak snad uz sa betar alebo betarka ukaze :slight_smile: ja by som uz teraz chcela vediet co cakame ale taka dobra nasa veda lekarska nie je ze by to tak skoro vedeli zistit :grinning: :grinning: som ja ale pripad...
juuuj zacinam byt nejaka hladna, idem si asi toustovy chlebik so syrcekom zapiect... dala som rozmrazit pecienku, drahy ked pride tak slubil ze udusi na cibulke s ryzou, mnaaam
20. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenocka: a ty si vlastne z BA ale svadbu ste mali v Poprade kvoli drahemu alebo povodne odtial pochadzas?
20. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky je normalne ze ste v zaciatkoch v case MS pocitovali take zvlastne pocity v podbrusku akoby ma trosicku pobolievalo ako ked som mala dostat MS alebo ako ked som uz mala MS.... je to zvlastne lebo prave akurat dnes by som tusim mala mat MS... :grinning:
20. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute uz som tu..xixi kolko ste toho popisali odkedy som tu nebola..dufam ze nie 6stran..
20. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok