Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
20. jan 2010

tie terminy su len orientacne itak si maly vyberie termin ktory sa jemu bude pacit.. ci 2tyzdne skor ci neskor v tvojom tt je to prakticky uz jedn o ze?

a u nas je tak akosi zamracene pofukuje vetrik.. mam pocit ze sa schyluje k dazdu 😖 ja uz tak chcem slnieecko..

garonka
20. jan 2010

no mirka keď ja neviem ale bojím sa ako čert kríža nech je všetko oki
nam tu sneží a je i zimaaaa fuka vietrisko
a vieš zazalienka ma Miška dnes sa narodil ma vahu 3520 g a 51 cm krasny valibuk 😵

garonka
20. jan 2010

lubka tak ty miešaš a nebude ti zle?

lubka89
20. jan 2010

garonka a uz si ho aj videla?

lubka89
20. jan 2010

ale nie puding som este nejedla🙂 vecer si dam🙂

dugyna
20. jan 2010

ja som papkala vyborny gulasik..mnam drahy vcera spravil 😉

miroslava89
20. jan 2010

zienky ja uz idem este sa dneska ozvem... . pekne popoludnie..

a zazalienka gratulujem🙂 vedela som ze dnes sa ma maly narodit ale nevedela som ze uz..

garonka
20. jan 2010

lubka nie nie len v januarovkach bolo oznamene že sa narodil a je to valibuk no vahu ma paradnu 😉

Mirka čaf a odychuj 😉

dugy môj mm zajtra varí gulaš z jelenieho mäsa no ja len ochutnam mňam 🙂

lubka89
20. jan 2010

baby nerobte mi chutky🙂my sme mali kura na paprikas🙂svokor robil

dugyna
20. jan 2010

garonka a preco len ochutnas? moja robil tak ze varil z kombinacie.dal hovadzie aj bravcove masko bol vyborny mnam

mirka12011
20. jan 2010

baby som tu tak trosku uz lepsie robim zemiacky v supke neviem to by som mala udrzat a nejako som na ne dostala chut so solou a masielkom mnam mnam...

garonka
20. jan 2010

dugy ja nesmiem take kvôli pečeň.testom 🙄

dugyna
20. jan 2010

no ja idem na chvilku..idem von sa g´hafanom a na postu pre dalsiu zasielku plienociek 😉 juj sa tesim
hned som spat

garonka
20. jan 2010

mirka a varíš ich či pečieš? my sme mali pred včerom varene mňam zjedla som 5 kusov 😅

lubka89
20. jan 2010

aj ja som chcela dneska robit pecene zemiaciky 🙂

mirka12011
20. jan 2010

varim je to rychlesie, pecene zrobim nabuduce hihii uz prasim do seba konecne nieco...

garonka
20. jan 2010

mňam varene mam i ja rada a drahy ich je so šupkou 😀

idem k nemu do kuchyne kuk ako kuchti 😵

mirka12011
20. jan 2010

aj ja so supkou papam....

lenocka84
20. jan 2010

baby kde steeeeee

mirka bola som kukk ten kocik, perfektny je
uz nehladam

lulu4
20. jan 2010

ahoj lenocka, aky kociarik ste objavili?

lenocka84
20. jan 2010

ahoj lulu
mam ho v albume, taky cierno biely

mirka12011
20. jan 2010

hmm cize odporucas?

lulu4
20. jan 2010

lenocka: krasny je aj ja si taky nejaky predstavujem ale nie trojkolku, to sme poculi ze to ma uplne zlu stabilitu a hlavne v zime, kamoska ma klasicke vacsie kolesa a nie tie mini co teraz davaju na niektore kociare a nevie si to vynachvalit... stale mi hovori, ze ked budem kupovat tak s normalnymi kolesami a nie trojkolku

lenocka84
20. jan 2010

tak podla toho co som videla ano
dokopy ma 15kg aj s vanickou
bohata vybava, vanicka+nanoznik, sportova cast+nanoznik, vajicko+nanoznik+moskytiera+strieska
moskytiera, plastenka, taska

lulu4
20. jan 2010

mirka: a ty sa ako mas uz ti byva lepsie? kedy ides na poradnu alebo UTZ aby mohli zistit co cakate, teda ak to chcete vediet? 😀

mirka12011
20. jan 2010

lulu lepsie hihi nie je to stale to iste dookola...poradnu mam v utorok tak sa budem pytat na zazvorove lizatko a sono v piatok na dalsi a ak mi povedia tak to uz budem vediet hihi len ci mi povedia a ci sa nam ukaze...

lulu4
20. jan 2010

mirka ale tak snad uz sa betar alebo betarka ukaze 🙂 ja by som uz teraz chcela vediet co cakame ale taka dobra nasa veda lekarska nie je ze by to tak skoro vedeli zistit 😀 😀 som ja ale pripad...
juuuj zacinam byt nejaka hladna, idem si asi toustovy chlebik so syrcekom zapiect... dala som rozmrazit pecienku, drahy ked pride tak slubil ze udusi na cibulke s ryzou, mnaaam

lulu4
20. jan 2010

lenocka: a ty si vlastne z BA ale svadbu ste mali v Poprade kvoli drahemu alebo povodne odtial pochadzas?

lulu4
20. jan 2010

kočky je normalne ze ste v zaciatkoch v case MS pocitovali take zvlastne pocity v podbrusku akoby ma trosicku pobolievalo ako ked som mala dostat MS alebo ako ked som uz mala MS.... je to zvlastne lebo prave akurat dnes by som tusim mala mat MS... 😀

dugyna
20. jan 2010

caute uz som tu..xixi kolko ste toho popisali odkedy som tu nebola..dufam ze nie 6stran..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre