• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
presne, bábätko je dar a kedy ho máš nie je podstatné ak ho chceš a budeš ho ľúbiť. A priateľa máš staršieho?
21. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, mne bolo zle cele sviatky, som nevedela sa ani z postele postavit, uplne slaba no ako ked clovek stale vracia, tak mi bol manzel este do lekarne zobrat cipky ktore mi poradila jedna znama a ked som si ich chcela dat sa mi trosku ulavilo tak ich mam len v skrinke dane ze ak nahodou, ale uz musim si zaklopkat mi byva dobre, len ta nechut ku vsetkemu,,,,mne zase ovocie chuti velmi ja na zaciatku tehotenstva prve dni ked som o tom ani nevedela ze som tehotna som dokazala zjest aj kilo pomarancov a mandariniek , potom mi nechutili a teraz opat mi zacinaju chutit,,,a este mi nechutia tiez mliecne vyrobky strasne ma po nich boli brucho aj tak mavam stale palenie zahy vecer ked laham spat
21. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zvyknem mávať pálenie tiež navečer ak sa včas nenajem, vždy to prichádza s hladom. Keď niečo popapkávam a dosť pijem tak je to OK
21. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes no mne ani nie mozem byt najedena hladna to je jedno, taka som vdacna ze mam polohovatelnu postel lebo trosku sa dam do sedu a hned je lepsie
21. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ja sa tu citim ako doma.. byva s nami aj svokra s priatelom takze mi to pripada ako keby smevobec nezmenili bydlisko.. len keby moje tehotenstvo malo lepsi priebeh..
21. jan 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes ak si sa pytala mna..tak priatel ma 31:slight_smile:
21. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze priatel :sweat_smile: manzel.. aj po pol roku sa stale mylim.. este aj minule som sa podpisala svojim priezviskom za slobodna..
21. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa vydávam budúcu sobotu, tiež mám staršieho priateľa, má 34 rokov a ja 23, budem mať 24, je medzi nami rovnaký rozdiel ako medzi vami :slight_smile:
21. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso, 2 dni som tu neni a uz mam citanie na 2 hodky...

lulu, stale nevieme pohlavie. krpec je dole zadkom, pohodlne si sedi akurat na mojom mechuri, predvcerom som bola na utz a nohy mal tak tesne pri sebe, ze nebolo vidiet vobec nic. tak to byva pokazde. bud sa zakryva alebo si ich prelozi tak, ze nic nevidno. tak to bude prekvapko :wink:
21. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata zdravim vas,
mam posledne dni fakt obavy, ci je vsetko v poriadku... :unamused: Je podla vas normalne, ze som 18tt a stale necitim pohyby aj ked sa cely den sustredim??? Inak mam bezproblemove tehu, ale toto ma znepokojuje..
21. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes vydavat sa s bruskom je krasny zazitok:wink:- viem o tom svoje:slight_smile:.. a podla mna take vekovo rozdiely su akurat primerane.:slight_smile:..lebbo poznam ludi co povedia ze je pre mna pristary..
co mate nove, kocky? vcera sa tu pisalo, kto je aky rocnik, ja som 85 a tiez si myslim, ze uz je najvyssi cas na babo :wink: druhe chcem stihnut do 30 :grinning:
ahoj kafoditka, je to ok :wink: nic neboj, ak si pozries par stran dozadu, lenocka je v 22tt a uz stresovala, a vcera to prislo :grinning: gratulujem, leni :wink:
nic sa neboj, ono to pride, este mas cas :wink:
21. jan 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka dakujem :wink:
21. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafoditka ak si prvorodicka tak cakaj:slight_smile:..prve pohyby sa objavuju medzi 18-22tt..:wink:
21. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka do 30stihas este aj dve :wink:
21. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, dakujem :grinning: ale na 3 deti by sme uz potrebovali asi sponzora :wink:
21. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ked sa tu bavite o veku - ja som rocnik 85 a som augustova :slight_smile: takze budeme oslavovat s babatkom blizko seba narodky...

jjana, mne tiez ide ovocie na chut - akurat si idem nakrajat banan, pomaranc, kiwi a dam si "do nosa" :grinning:

prijemny den vam prajem! a pozor na tych smyklavych cestach...elko ako, vsetko ok? verim, ze si sa zlakla..
21. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som trubka, som rocnik 84 (myslite, ze tehu demencia fakt existuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
21. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka ved prave to mat dieta v dnesnej dobe.. to stoji financii az az..

my chceme jedno babatko teraz..dalsie o 2-3roky a potom tretie o takych 15rokov :sweat_smile:
21. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim najskor presvedcit draheho na to druhe :unamused: a ked nie, budem prepichovat kondomy :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akdarka ja pevne verim ze tehu demencia existuje:grinning:..poznam to sama na sebe:wink:

rogerka.. myslis ze chlap nebude chciet druhe?...ale aj prepichovanie kondomov je dobry napaad:grinning:
21. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj akdarka: uz si tu dlhsie nebola, ako sa mas, este stale zarezavas v praci alebo si uz doma?
no tak pocula som z vela stran ze tehu demencia existuje tak pozooor :grinning: :grinning:
no drahy mi prisiel konecne z prace a to chcel prist o dvanastej aby sme nesli do tmy cestovat, ach jaaaj chlapi :grinning:
tak mu idem zohriat obed a nech vyrazime....
keby aj mne tak chutilo ovocie ako tebe, mne praveze uz zacinaju kiwi hnit a nema ich kto zjest a mandarinky mam v chladnicke od vianoc :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miroslava, odlahlo mi :slight_smile: minule som isla domov z prace a pri odbocovani som namiesto vyhodenia blinkra zhasla svetla. no vesele to bolo na velkej krizovatke v BA :sweat_smile:
21. jan 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on si asi neveri alebo co, ja neviem... vzdy chcel iba jedno dieta, to je jeho argument :sunglasses: a mozno ma strach, ako to budeme zvladat s jednym, ked pojde vsetko hladko, mozno sam bude chciet dalsie. uz mam niekedy pocit, ze som ho presvedcila a potom zase cukne. uvidime, ked tak pouzijem plan B :grinning:
21. jan 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adarka, uz si niekedy odisla z ambulancie bez topanok? :grinning: :grinning: :grinning: tehu demencia existuje, mame sa na co vyhovarat :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, od vcera som doma...aj som celkom rada musim povedat :wink: oddychujem a nestresujem v praci...ani som si neuvedomila ako ma ta praca vycerpavala a aka som unavena :grinning: mate dobry casovy sklz - hlavne stastne docestujte! :slight_smile:
21. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby

ja tiež chcem druhé bábo a tiež až tak ked miško bude chodiť už do škôlky aby ak zasa budem musieť od začiatku ležať a šetriť aby som ho nemala celý deň doma
21. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi, s topankami si ma pobavila :grinning: to ma predpokladam este caka, som len na zaciatku hehe...
21. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akdarka:grinning:.. existuje aj mne sa stavaju take situacie co su pritiahnute za vlasy...

rogerka vsetko pojde hladko, budete mat krasne zdave babatko a on bude hrdy otecko a hned sa da ukecaT:slight_smile:- vecsina chlapov zmekne pri narodeni babetka..
21. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok