• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
Aaano, budeme mat letne slniecka :slight_smile:
21. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, mas aj nevolnosti a tak? alebo bez problemov?
21. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, vitaj :wink:

jane, mna nohy neboleli ani ma nebolia, skor krize, kvoli nim sa mi tazko vstava. vstavam ako stara babka a potom chvilu krivam, kym to rozchodim :confounded: a v poslednej dobe aj boky, lebo na chrbte nemozem lezat, tak sa prevalujem z boka na bok a uz to dost citit :frowning2:

inac kde je garonka? dnes mala ist poslednykrat k svojej doki, snad nezabludila cestou domov :confused:
21. jan 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevolnosti boli, okolo 7 tt najviac, hlavne rano, potom sa to postupne zhorsilo na cely den a od vcera mi zacali ustupovat, teraz uz iba vecer...a vecer ma obcas aj pali zaha..a tie nevolnosti boli hlavne od hladu :wink:
21. jan 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj rogerka, zavidim uz 37 tt :wink: ja dufam, ze to spolu s fazulkou doklepeme az do konca :grinning: a akdarka, ty mas nevolnosti?
21. jan 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, ja mam bolesti zaludka a nechutenstvo - ale nastastie nevraciam.

rogi, hadam garonku nedrapla tehu demencia a fakt nezabludila :grinning:
21. jan 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno spinkaa :slight_smile:
21. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky , ja si len neviem predstaviť ako budeme s takými velikánskymi bruškami fungovať počas leta,,,,,
21. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak nad tym som uz aj ja rozmyslala :wink: ale leto milujem...ked to zvladli pred nami, zvladneme to aj my :dizzy_face:
21. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, nemas co zavidiet, este sa necitim na porod :grinning:

garonku som uz nasla v inej teme, aspon vieme, ze je v poriadku :wink:
21. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jana tazko, ale zvladnete to! To ja dufam, ze v lete uz budem v pohodke fungovat s malou :grinning:
21. jan 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

lucy posun termin na 19.8. a daj meno Lenka, a to bude moja nasledniiicka :slight_smile:)
21. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam na posledne mesiace tehu plan - lezanie pod klimou alebo vyvalenie sa na zahradu s nejakym chladenym napojom...prezijeme :wink:
21. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka :grinning: akurat dnes vecer sa dozviem, ci to bude Lenka, alebo Jurko, a s tym terminom, mozno naozaj porodim 19.8. :slight_smile: ja som zasa 19.4.
21. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy mi sme doma viaceri 19
a dnes sa dozvies? nejako skoro nie?
nam sa ukazal az v 20tt
21. jan 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, ahoj leni :grinning: citala som, ze sa ti uz mimco ozyva, gratulujem :slight_smile:
21. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola na odbere v genetone, tam mi to zistia z DNA :dizzy_face: uz som strasne zvedavaaaaaaa
21. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, ty si baran ako ja :grinning: ja som 12. :grinning:
21. jan 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to ano, a aj to plati
21. jan 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak som sem este zakvitla aj ja:slight_smile:

a pozeram ze vy ste vsetky take jarno letne slniecko.. len ja som zimny duch..
21. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mirka :slight_smile: aj moj muz je zimny (januar) a je to moje slniecko :grinning:
21. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som tu len dnes som nemala akusi naladu, najprv poradňa na nič, doktorka neprišla a ešte mi vyskoči ten blby tlak 140/90 :unamused:
a k tomu všetkemu môj drahy odcestoval do Popradu, prišiel domov, povedal že ide preč, zbalil veci a už ho nebolo a ja som sa rozplakala, že mam byť v takom štadiu tehu sama doma :angry:
21. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka, tak prave preto pod kecat, nech nie si sama...moj sa zasa zavrie do izby a hra hry, tak to ako keby tu nebol :frowning2: hadam este nepojdes rodit :confused:
21. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garnoka ako to ze doktorka neprisla? :confused:
a to ze si samucka to musis nejako zvladnut :pensive: ked chlap raz musi odist tak odide..
21. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuha a ten tlak...ja mam zasa opacny problem 80/45...a co sa vlastne da robit proti vysokemu tlaku?
21. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy nie nie jasne, že nie ten tlak je hraničny to je ešte oki
to i môj sa tak občas zavrie do izby a hra pc hry kym nedostanem nervy :sweat_smile:

Mirka pche volala sestričke keď som bola v ambulancii rehotali sa obidve po telefone ako trafene a potom príde sestrička do čakarne povedať smutnym hlasom, že pani doktorka z rodinnych dôvodov nepríde no aspoň dajaku nahradu mohli zohnať nie?
21. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je sila ako si robia co chcu ti doktori :rolling_eyes:
21. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy oh jaj to maš moc nízky čo?
tha nič sa neda len brať lieky, nesoliť, nenervačiť sa, su dobre i prechadzky a dieta, no ja som ratala že mi v poslednom štadiu tehu vyskoči taky hraničny :rolling_eyes:
21. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka tak to je vazne sila :angry:
21. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy no prave a vôbec nechapem načo sa k nej mam trepať o týždeň keď chodím do nemocky na ctg monitor i na kontroly
21. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok