• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
garonka ja keby som mala istej k tej doktorke este raz asi by si odo mna vypocula svoje :sweat_smile: :rolling_eyes:
21. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka dobre nie? a polka čakarne v nervoch a každý odišiel, a mala i utz robiť, i vytery no sestrička bola mila, čo tehule panikaria veď i ona tam je, a jedna ciganka jej trepla a to vy chcete mi robiť utz? :grinning:
21. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka no a som ju chcela dnes strepať za to že neviem ani termín pôrodu nič nič nič :angry:

ake mate počasie v IT? tu mrzne a pekelneeeeeeee :dizzy_face:
21. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je nizky no, a kavu neznasam, tak len kola to isti a vela pit...a to nechapem tiez, ze naco este musis chodit ku gynekologicke, ked uz chodis do nemocky :confused:
21. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy a ani ja to nechapem v stredu idem na monitor do nemocky a vo štvrtok k mojej doktorke no chore to je a ja keď vidím tlakomer tak nech sa nečuduju že mam taky tlak
čakaš prve babätko?
21. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, jasne :grinning: vzhladom k mojmu veku :wink:
21. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a koľko maš rokov keď sa tak zahadne usmievaš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19 (rok 1990) a ty?
21. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka.. zasnem nad tym aky pristup dokazu mat doktori :angry: ale ta ciganka to pekne natrela aspon sestricka.. ale zasluzila by si svoje aj doktorka :pensive:

a u nas prsiiii:sweat_smile:.. pocasie ako u blaznov
21. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci vek maš uplne v pohodeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som stara koza mam 27 a budem mať v juni 28 :rolling_eyes:

mirka my tu mame cele zdravotníctvo na prd, ešte i v šaci som čakala v pondelok 3,5 hodky lebo primar odskočil na operačku tak som myslela, že ma šľahne :sunglasses:
21. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy môj synovec sa narodil v roku 1991 :wink:
garonka ze stara koza.. nedaj sa vysmiat...
Aka preboha stara koza? :sweat_smile: si šiši? :grinning: ja som ale chcela byt mlada maminka...
21. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zo slovenskeho zdravotnictva zacinam mat pocit ze cim dalej tak tym sa viac blizime k anglickemu- hlavne co sa tyka tehotnych zien :rolling_eyes:

este stastie ze tu v it ..teda aspon ja.... mam uzasneho doktora :sweat_smile: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy nezober to zle- ale som rada ze aspon niekto mladsi odo man tu je:slight_smile: :sweat_smile:
21. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy no hej i ja som chcela byť mlada mamina a nevyšlo a ťaha mi na 30tku tak si vravím stara koza :grinning:

Mirka jo tak to vyzera, že mame zdravotníctvo ako v UK a aj jedna z koníka žije v IT a ma skveleho lekara, môže mu zavolať kedykoľvek, to je super :wink:
21. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, vobec to neberiem zle :wink: cize som tu najmladsia? :grinning: Ja som rada...mna mala mamina v 18 a nelutuje :slight_smile: vraj..
21. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy to čo mate v BA? perinbaba vam poriadne dopriala a my nič :angry: a ja tak milujem snežík :grinning:
21. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja sestra mala prve v 18 a so synom maju užasny vzťah taky kamaratsky a dôverny to je fajn :wink:
21. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka, hlavne, ze si spokojna a mas to dietatko s clovekom ktoreho milujes...niekedy si treba pockat :wink: ja som mala stastie, mojho cukrika som si nasla uz v 16tich :grinning: a bud rada, ze tam na vychode nemate take kalamity ako tu..dnes sa nikam nedalo ist autom, kedze mame roadster na letnych gumach :sweat_smile:
21. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A presne na ten vztah doverny sa tesim...dufam, ze sa mi podari ho vybudovat :dizzy_face:
21. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy ja som so svojim bola 7 rokov tak sme sa vzali a toho roku mame tretie vyročie :grinning:
my sme našťastie gumy stihli vymeniť aj keď tak tak narychlo :grinning:
a maš užasne krasne svadobne fotky v albume :wink:
21. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, dakujem za pochvalu :grinning: na mojasvadba.sk mam cely album, tak ti poslem cez ip link ak chces :slight_smile: a to sa vam dlhsie nezadarilo, alebo preco az teraz? :confused:
21. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka ved prave to ja sa tiez mozem na svojho lekara obratit kedykolvek.. a on je sice sukromnik ale castokrat prisiel aj do nemocnice aj primar mi vravieval ze volal opytat sa ako sa mam..
21. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy a to je dobre ze sme take mladucke:slight_smile: vtedy su vztahy medzi rodicmi a detmi pevnejsie :dizzy_face:
21. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa ani nesnažili skratka nam bolo dobre tie roky spolu a potom sme si povedali že to skusime tak sme sa pol roka posnažili a bola som prekvapena že to vyšlo :confused: drahy sa veľmi teší hladka bruško, rozprava s malym a dava na nas pozor, užasny chlap aj keď občas tak nazlostí že by som ho vymenila

jo pošli link pozriem si rada fotky :wink:
21. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inaac kuk moj pas:slight_smile: prezradila som ake meno vybral tatinek pre bambulku:slight_smile:
21. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to chapem..uzivali ste si sami seba :slight_smile: aj moj muz bol trolilinku taky, ze mohli sme este pockat, ze mam casu dost..ale uz sa velmi tesi a tiez sa o nas veelmi stara :slight_smile: ale tiez obcas neposlucha :rolling_eyes:
21. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy ani nedycham tie fotky užas, jemne no proste dokonale vau
krasna laska z vas ide, a tie gratulacie som ledva dočítala
a vlasy si mala perfektne :dizzy_face:

Mirka jejdaaaaaaaaaa nadherne meno kto vybral drahoušek?
21. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Link je poslany :wink:
21. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok