Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lucy1990
21. jan 2010

Dakujeem 😵 som na ne patricne hrda a navyse na to, ze ako 17 rocna som si uplne vsetko vybavila sama 🙂

miroslava89
21. jan 2010

garonka jednoznacne ze manzel ... mna by take nikdy nenapadlo 😅 🙂

dugyna
21. jan 2010

ahojte baby uz som dnes konecne tu..sa dostala na konik 😉
idem kuknut kolko toho musism precitat

garonka
21. jan 2010

lucy maš odomňa veľky obdiv fakt užasne 😉

Mirka meno je nadherne i mne sa pači a tvoj drahy ma vkus super 😉

miroslava89
21. jan 2010

garnoak odovzdam pochvalu🙂 aspon sa potesi.. ja som na nho prve dni po tom co vymysell meno zazerala ako na blazna.. ale potom sa zapacilo aj mne🙂

garonka
21. jan 2010

mirka fakt neoľutuješ že vybral to krasne meno keby i môj bol taky kreatívny ale on furt čaka čo vymyslím ja

idem zatim s havom na cik cik 😎

dugyna
21. jan 2010

lulu-jaj sory a ja ze to liv som mala poslat ten recept..alebo ste chceli obe..tak ti ho poslem
janine a vypisal ta ten lekar na PN a dal ti potvrdenie o tehotnosti pre zamestnavatela?
aj u nas dnes cesty nasnezene a rano cela BA skolabovala doprava 😠

miroslava89
21. jan 2010

garonka len sa niekde vonku nesmykni... tak moj chlp ked nic ine nerobi tak aspon meno vymyslel pekne🙂
ja som povedala ze pre dievcatko nevyberam..

garonka
21. jan 2010

mirka neboj dam na seba pozor, to len tu vybehnem pred blok havo urobí cik a hajde dnu do postele a k notebooku 😀

miroslava89
21. jan 2010

aj ja chcem sneh..aspon ho vidiet z okna 😅 😀

garonka😀 v posteli s notebookom najlepsie🙂

liv1
21. jan 2010

Caute kuriatka 😀
garonka ti dam ze stara koza 😀 . ja mam tiez 27 a v maji 28, a stara koza sa teda ani naaaaahodou necitim. 😀 😀
dugy diky za ten recept, vlastne aj vefi mam podakovat vsak? tak dakujem vam obe 😉 mnam

miroslava89
21. jan 2010

liv to mas pravdu.. vobec nie ste stare 😉

lucy1990
21. jan 2010

Ahoj liv 🙂 presne tak, kazdy je taky stary, ako sa citi 😉

liv1
21. jan 2010

lucy ty take malinke kuriatecko 😀 musim si aj ja tie tvoje fotecky pozriet.

vejula
21. jan 2010

ahooojte tak ja som doma z nákupov, dnes sme objednali kopec vecí v meste. Kočík - coneco toledo kuk album, ale nemá také pásikave vnutro, chvalabohu, postielku odsavačku fusak... Ajajááááj malý sa môže narodiť, srandujem, ešte má čas zo dva mesiace 😉

Mirka teba som nevidela ani nepamatám, kukám máš novu fotku, peknú 😉

lucy1990
21. jan 2010

Liv, zachvilu zacnem aj stebotat ako kura 😝 😀

miroslava89
21. jan 2010

vejula ja som tu davno nebola.. a dakujem 🙂

dugyna
21. jan 2010

no okcky vy ste tu tad dnes popisali 10 stran
kristinka vitaj u nas..mam menovkynu 😉
leni a kristinka to ma mrzi s vasimi dorbcekmi predtym ☹
leni a myslim ze mozes byt rada ze si dosla na to ze ta ten clovek zvazoval a urcite tvoj mm je o 100000000000000%lepsi..a kika ty tak isto mas urcite teraz chlapa co si ta viac zasluzi

elko myslim ze ked si padla na zadok by to malo byt ok....zle by bolo na brucho..

jane aj ja cakam uz kedy pride ten vankus..ale ja som ho nakoniec objednala cez ten babyport..lebo moja mama chcela objednat nejake veci do vybavicky a ze mi objedna aj ten vankus..tak uz ho kazdym dnom cakam..

miroslava89
21. jan 2010

mne konecne dosiel manzel z nakupov- vonku tak prsi ze ledabolo videl na cestu 😖
idem s amu trosku venovat

zajtra sa ozvem po kontrole- snad bude vsetko dobre..

lucy1990
21. jan 2010

Ja som strasne nervozna, dnes vecer mi maju dat vediet ze co cakame 😵

liv1
21. jan 2010

miri ale nemozem suhlasit s tym co si pisala, ze mladsie mamicky maju so svojimi detmi pevnejsi vztah. myslim ze to zavisi od cloveka jednotlivo, nie od veku. casto krat sa stava co nemusi byt samozrejme tvoj pripad, ze mlada matka nema na male tolko casu ako starsia, pretoze sa musi postarat o seba, skolu, pripadne pracu zabezpecit, aby male malo co jest, samozrejme muz takisto a zabezpecit si byvanie. vela mladych rodin nema take dobre zazemie, ak maju je to super. u starsich je vyssi predpoklad ze su zabezpeceni, maju kde byvat, a tak sa aj mozu malemu viac venovat. ale ako hovorim, neznamena ze to nemoze byt opacne, ze mladsi su skor zabezpeceni ako starsi, ale myslim ze u vacsiny je to tak... 😉

vejula
21. jan 2010

mirka no ja že čo už s tebou je, ale ako kukam na fotke tak pekne rastiete 😵

lucy, však už je večer, tak kedy ti maju dať vedieť??? A máš nejaký svoj tip?

lucy1990
21. jan 2010

No, teraz som pisala mail pred chvilou a baba mi odpisala, ze este na tom robia 😨 tip netrufam...je to 50/50...a budem sa tesit z oboch 😵

liv1
21. jan 2010

ja by som uz tie tak chcela vediet co to je. uuuuplne najviac. nevedela som ze sa to da uz v 11 tyzdni teda... 🙂
lucy to ti robili to 3D?

lucy1990
21. jan 2010

Liv, nie je to nova metoda, robi sa to genetickym vysetrenim z krvi, zistuje sa to z DNA.. 😉

rogerka
21. jan 2010

kuk 🙂 zase som tu 😀

lucy1990
21. jan 2010

A liv, vedia to zistit uz od 8 tt 😉

rogerka
21. jan 2010

lucy, asi som si to mala dat zistit z krvi aj ja, my este stale nevieme, kto sa skryva v brusku 😉

liv1
21. jan 2010

rog ahoj 🙂
tak lucy asi sa za to plati nie? v telke nieco hovorili o takej metode ktora to zistuje uz v prvych tyzdnoch.

lucy1990
21. jan 2010

Fiiiiha, tak to ti poviem ze by som nevydrzala...ja tu poskakujem po byte, snazim sa nieco robit, aby som na to nemyslela, ale stale beham ku mobilu a kukam mail 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre