Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
22. jan 2010

ja tiež budem musieť ísť vybavovať nové doklady ☹ tak sa mi do toho nechce ☹

rogerka
22. jan 2010

nam pride postielka okolo 4, tak sa tesiiiiiim 😀 a sla by som niekam von, uz sa vycasilo a slniecko pekne svieti, ale chodniky su blee, smyklave, tak nikam nejdem ☹ a kym by som sa vysmochtlala, budu 4 😀

miroslava89
22. jan 2010

barbyes nacakas sa pekne v radoch na policii , potomsi budes dlho zvykat na nove priezvisko ale da sa to zvladnut..

rogerka
22. jan 2010

my sme necakali 🙂 prisli sme, hned si vypytali kolky, odfotili nas a o 3 dni sme mali obcianske hotove 😉
asi pojdem aspon smeti vyniest, taha ma to von 😅

miroslava89
22. jan 2010

rogerka len ozaj davaj pozor ked sa u vas smyka.

lenocka84
22. jan 2010

rogerka a to bez sobasneho? na ten som cakal 5dni, a teraz tyzden na obciansky
a vodicak este ani nemam

barbyes
22. jan 2010

jeej, aj ja by som to chcela tak rýchlo. nenávidím čakanie aj u lekárky som vždy nervózna lebo je to ako čakanie na smrť. a s tým priezviskom, no ..to verím. celý život používam jedno a zrazu sa budem volať inak. a ešte sa mi to moje tak páči, kiež by si môj muž bol ochutný zobrať moje, ale čo už. v minulosti nás utláčali a tiahne sa to s nami do dnes 😠

barbyes
22. jan 2010

my by sme mali mať sobášny na 3.prac. deň po sobáši tak rovno s ním by som chcela ísť na políciu a potom pomaličky ten zvyšok.. fuuuh, už teraz sa mi nechce keď si to predstavím ☹

miroslava89
22. jan 2010

ja som papiere v nemocnici skoro pol roka po svadbe podpisala svojim menom za slobodna 😅

rogerka
22. jan 2010

uz som spat 🙂 vonku je krasne, ale nejdem tam 😖

leni, my sme sobasny dostali hned po obrade, ale nemali sme svadbu v kostole, vy tusim ano. a obciansky si kde vybavujes? my sme boli na zahradnickej a tam to slo sup-sup 😀 no a vodicak mam hotovy dnes, ziadost som si podavala minulu stredu.

mirka12011
22. jan 2010

ahojte babenky tak co lenka pohyby pokracuju ci ideme privolavat znova?
no my sme mali na 3den tie papiere a na vodicak a obciansky som cakala cca 7dni 😀

barbyes
22. jan 2010

no, uvidím ako sa podpíšem ja 🙂 3 dni po svadbe idem na 3 D ultrazvuk a tá sestrička si musela myslieť, že nemám všetkých päť pokope 🙂 som jej tam do telefónu začala prednášať moje myšlienkové pochody lebo som v rýchlosti nevedela pod akým menom sa tam mám nahlásiť. ale potom som si uvedomila, že ešte nebudem zmenené doklady tak som sa nahlásila starým 😀

dugyna
22. jan 2010

ahojte baby tak som konecne dnask atu..ale bolo problem sa sem prihlasit..lebo kon ma furt vyhadzuje..aj vam blbne?

mirka12011
22. jan 2010

ahoj dugy no mali nejaku poruchu ci co mi pisalo 😀

rogerka
22. jan 2010

no hura, uz som chytala abstak 😠 mne vypadla cela stranka a nedala sa nacitat 😠

mirka12011
22. jan 2010

no hej technicke problemy hih asi vela tehuliek sa prihlasilo naraz 😝

dugyna
22. jan 2010

caute dievcata..no my sme boli s dryhym vybavovat koli svatbe 😉 😉 potom sme si dali pekne obedik a spolocne sme upratali cely byt a mne sa dnes konecne podarilo dokoncit aj tie kremese...xixi myslim ze som keksy naplnila plnkou..

lucy aj ja nemozem spavat a strasim do 1hore 😉
jane..aj ja chcem aby mi dosiel uz vankus..v stredu mi mali prist plienky..este dalsie..a este dodnes su tu neni asi ich zavialo...tie nase posty 😉

mirka12011
22. jan 2010

ja som upratala dom sama az ma hlava zacala boliet hih teraz by som daco zobla len neviem co 😀

barbina182
22. jan 2010

rogerka ahoj chcem sa ti spytat si v 38tt a kolko mas uz cervix skore??

barbyes
22. jan 2010

mne to tiež blbne od rána, raz ma prihlási potom nie 😠 ma to hnevalo ☹
dugy a ty sa ideš vydávať? som nevedela... a kedy?

rogerka
22. jan 2010

prave nam prisla postielkaaaaa 😀

barbina, neviem a co to vlastne je??? v knizke nic o tom nemam napisane a ani mi lekar nic o tom nevravel

barbina182
22. jan 2010

to je ked ti zapisuje do knizky vahu a tam mas napisane Cs a cislo???nemas to

rogerka
22. jan 2010

pockaj, kuknem sa, ci som to nahodou neprehliadla. a na co je to dobre?

barbina182
22. jan 2010

suvisi to s porodom ani ja neviem presne 😅

rogerka
22. jan 2010

no precitala som celu knizku a nic take tam nemam. akurat mi lekarka nieco pisala, ze cervix, ale to uz davno, este v novembri. asi mam inu tehu knizku ako ty 😅

barbina182
22. jan 2010

asi heej no nevadi,,inak ako sa citis aj teba tak bolia krize??

rogerka
22. jan 2010

ja v pohode, mna krize moc nebolia, len nesmiem lezat na chrbte, vtedy je to riadny masaker 😀 obcas chrbat, inak nic 🙂 a ty? odkial si? nemas to v pase a ja som zvedava 😀

rogerka
22. jan 2010

nasla som akurat taku tabulku v knizke, ze cervikalne skore, ale to je akoby na informaciu alebo co 😅 a je tam nadpis ze CI nad MT: ad ambulancia pre RG a tabulka. to by malo byt asi nieco ohladom krcka. a su tu cisla 0, 1 a 2 a k tomu je cosi popisane

barbina182
22. jan 2010

Ja som z Vychodu,,,Ke,,a inak nemas ziadne problemy,ani ja ich nemam iba stale na wc chodim

rogerka
22. jan 2010

ja uz teraz tiez castejsie navstevujem toaletu 😀 ale sme dole zadkom, tak to neni az tak moc casto. len si to mechur obcas riadne zlizne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre