• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ja tiež budem musieť ísť vybavovať nové doklady :frowning2: tak sa mi do toho nechce :frowning2:
22. jan 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam pride postielka okolo 4, tak sa tesiiiiiim :grinning: a sla by som niekam von, uz sa vycasilo a slniecko pekne svieti, ale chodniky su blee, smyklave, tak nikam nejdem :frowning2: a kym by som sa vysmochtlala, budu 4 :grinning:
22. jan 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes nacakas sa pekne v radoch na policii , potomsi budes dlho zvykat na nove priezvisko ale da sa to zvladnut..
22. jan 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme necakali :slight_smile: prisli sme, hned si vypytali kolky, odfotili nas a o 3 dni sme mali obcianske hotove :wink:
asi pojdem aspon smeti vyniest, taha ma to von :sweat_smile:
22. jan 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka len ozaj davaj pozor ked sa u vas smyka.
22. jan 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka a to bez sobasneho? na ten som cakal 5dni, a teraz tyzden na obciansky
a vodicak este ani nemam
22. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, aj ja by som to chcela tak rýchlo. nenávidím čakanie aj u lekárky som vždy nervózna lebo je to ako čakanie na smrť. a s tým priezviskom, no ..to verím. celý život používam jedno a zrazu sa budem volať inak. a ešte sa mi to moje tak páči, kiež by si môj muž bol ochutný zobrať moje, ale čo už. v minulosti nás utláčali a tiahne sa to s nami do dnes :angry:
22. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my by sme mali mať sobášny na 3.prac. deň po sobáši tak rovno s ním by som chcela ísť na políciu a potom pomaličky ten zvyšok.. fuuuh, už teraz sa mi nechce keď si to predstavím :frowning2:
22. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som papiere v nemocnici skoro pol roka po svadbe podpisala svojim menom za slobodna :sweat_smile:
22. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som spat :slight_smile: vonku je krasne, ale nejdem tam :confounded:

leni, my sme sobasny dostali hned po obrade, ale nemali sme svadbu v kostole, vy tusim ano. a obciansky si kde vybavujes? my sme boli na zahradnickej a tam to slo sup-sup :grinning: no a vodicak mam hotovy dnes, ziadost som si podavala minulu stredu.
22. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky tak co lenka pohyby pokracuju ci ideme privolavat znova?
no my sme mali na 3den tie papiere a na vodicak a obciansky som cakala cca 7dni :grinning:
22. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, uvidím ako sa podpíšem ja :slight_smile: 3 dni po svadbe idem na 3 D ultrazvuk a tá sestrička si musela myslieť, že nemám všetkých päť pokope :slight_smile: som jej tam do telefónu začala prednášať moje myšlienkové pochody lebo som v rýchlosti nevedela pod akým menom sa tam mám nahlásiť. ale potom som si uvedomila, že ešte nebudem zmenené doklady tak som sa nahlásila starým :grinning:
22. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak som konecne dnask atu..ale bolo problem sa sem prihlasit..lebo kon ma furt vyhadzuje..aj vam blbne?
22. jan 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dugy no mali nejaku poruchu ci co mi pisalo :grinning:
22. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hura, uz som chytala abstak :angry: mne vypadla cela stranka a nedala sa nacitat :angry:
22. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej technicke problemy hih asi vela tehuliek sa prihlasilo naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute dievcata..no my sme boli s dryhym vybavovat koli svatbe :wink: :wink: potom sme si dali pekne obedik a spolocne sme upratali cely byt a mne sa dnes konecne podarilo dokoncit aj tie kremese...xixi myslim ze som keksy naplnila plnkou..

lucy aj ja nemozem spavat a strasim do 1hore :wink:
jane..aj ja chcem aby mi dosiel uz vankus..v stredu mi mali prist plienky..este dalsie..a este dodnes su tu neni asi ich zavialo...tie nase posty :wink:
22. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som upratala dom sama az ma hlava zacala boliet hih teraz by som daco zobla len neviem co :grinning:
22. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka ahoj chcem sa ti spytat si v 38tt a kolko mas uz cervix skore??
22. jan 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to tiež blbne od rána, raz ma prihlási potom nie :angry: ma to hnevalo :frowning2:
dugy a ty sa ideš vydávať? som nevedela... a kedy?
22. jan 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave nam prisla postielkaaaaa :grinning:

barbina, neviem a co to vlastne je??? v knizke nic o tom nemam napisane a ani mi lekar nic o tom nevravel
22. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ked ti zapisuje do knizky vahu a tam mas napisane Cs a cislo???nemas to
22. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj, kuknem sa, ci som to nahodou neprehliadla. a na co je to dobre?
22. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvisi to s porodom ani ja neviem presne :sweat_smile:
22. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no precitala som celu knizku a nic take tam nemam. akurat mi lekarka nieco pisala, ze cervix, ale to uz davno, este v novembri. asi mam inu tehu knizku ako ty :sweat_smile:
22. jan 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi heej no nevadi,,inak ako sa citis aj teba tak bolia krize??
22. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v pohode, mna krize moc nebolia, len nesmiem lezat na chrbte, vtedy je to riadny masaker :grinning: obcas chrbat, inak nic :slight_smile: a ty? odkial si? nemas to v pase a ja som zvedava :grinning:
22. jan 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som akurat taku tabulku v knizke, ze cervikalne skore, ale to je akoby na informaciu alebo co :sweat_smile: a je tam nadpis ze CI nad MT: ad ambulancia pre RG a tabulka. to by malo byt asi nieco ohladom krcka. a su tu cisla 0, 1 a 2 a k tomu je cosi popisane
22. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som z Vychodu,,,Ke,,a inak nemas ziadne problemy,ani ja ich nemam iba stale na wc chodim
22. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz teraz tiez castejsie navstevujem toaletu :grinning: ale sme dole zadkom, tak to neni az tak moc casto. len si to mechur obcas riadne zlizne :grinning:
22. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok