Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lucy1990
22. jan 2010

Inak myslite ze je blbost kupit odsavacku z druhej ruky a potom ju vysterilizovat? 😒

garonka
22. jan 2010

rogi na mlieko chcem tu Avent isis ale tie ceny su nenormalne 😠 a na soplíky kupim obyčajnu do vysavača ta saje najlepšie
postieľka poskladana?

liv1
22. jan 2010

lucy tie su vyborne. uz som na tom sedela. je to super. je ale este jedna znacka neviem si spomenut, tie maju tiez velmi pekny dizajn.

rogerka
22. jan 2010

liv, u nas sa hovori - kto zavaha, nezere 😀

garonka
22. jan 2010

lucy ja neviem ja radšej novu ako od druhej ruky 😕

liv1
22. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
22. jan 2010

rogi ja mam zajtra lokše u maminky mňaaaaaaaaaaaaam a makoveeeeeeeeeeee 😝

rogerka
22. jan 2010

lucy, ja zdedim po kamoske 😀 tak neni problem, kludne aj z druhej ruky 😉

postielku poskladame zajtra, nejak mi je blbo, asi mi zase tlak vyskocil, tak len lezim a fucim 😒
odsavacku kupim asi na baterky, tu by ma susedia zmasakrovali, keby zacnem hucat s vysavacom v noci. a 85-rocna suseda by zinfarktovala 😀

rogerka
22. jan 2010

gari, to uz su tusim druhe tento mesiac 😀 ja neviem, co mam zajtra varit 🙄

lucy1990
22. jan 2010

A este ktora je lepsia rucna, alebo elektricka?

rogerka
22. jan 2010

tusim si pisem sama so sebou 😕

rogerka
22. jan 2010

lucy, to neviem 😅 ale som rada, ze si ma v tom nenechala 😀 uz to vyzeralo na schizu 😀

lucy1990
22. jan 2010

Nebooooj 😉

garonka
22. jan 2010

rogi ja som tu joooooooooo?

lucy mne sa zda dobra aj aj ale elektricka hučí tak ja si kupim ručnu

garonka
22. jan 2010

môj drahy stale nieje doma teraz si uživaju na generalnom riaditeľstve frasa im to mam najradšej keď ide zo služobky domov a zastavky maju kade tade 🙄

vejula
22. jan 2010

čavte kočky...
Tak ja som bola u starkej potom u maminy a konečne som doma, ešte som si vás čítala...

liv, si čitala maličkého príbeh? 😵 Som myslela že ked to je také dlhé tak to ani nikto nebude čítať...

Dugy, no ona je nastaviteľná len na dve polohy, ale ta horná nieje nejako nízko 😨 Som to tak približne prirovnávala k tým dreveným a je to cca to isté.

Inač čo sa týka odsávačiek tak ja som si už rezervovala manuálnu tu pákovu od chicca nakoniec, a myslím že bude dobrá 😉

lucy1990
22. jan 2010

Hmm, asi aj ja..tu avent isis, alebo medela..

rogerka
22. jan 2010

jeej, veji, caf 🙂 kocik mame doma a uz aj postielku 😀

garonka
22. jan 2010

lucy aj medela je vraj supiš no vybrať tie odsavačky da zabrať ja asi tu aventku kupim len ceny su prehnane dokelu 😕

liv1
22. jan 2010

veji čítala som celé. krásne 😉

rogerka
22. jan 2010

kocky, opustam vas. idem sa venovat manzelovi. dobru noc 😉

vejula
22. jan 2010

jej vdaka liv 😵

no super rogerka, a tie čo máš aj v albumiku??? TAK Už sa maličké môže aj narodiť 😎všetko prischystané...

Inač čo sa týka tých odsávačiek tak avenka je vraj dobrá ale strááášne drahá. A ta chicco je vraj tiež velmi dobrá, ale tak každému vyhovuje niečo iné 😉

garonka
22. jan 2010

rogi dobru nockuuuuuuuuuuuuuu 😉

lucy1990
22. jan 2010

Rogi dobruuuu 😀

dugyna
22. jan 2010

caute garonka aj my sme kukali mojsejovcov 😀
lucy daj nejaky link na tie vyky..keby bol dost velky dobry napad ze by to mohlo byt ako pohodlne kreslo na kojenie

dugyna
22. jan 2010

lucy na julovkach pisala ue najlespie su tie pakove odsavacky..aspon co zo skusenosti som tam pozbierala ich info tak mi z toho vysla pakova..lebo ze elektricka bud im tahalo bradavky a bolelo prse z toho..alebo netahali..
ale ze najlespia je vraj ta pakova avent..
ale vejula tu tusim ci kto chodil dost stran dozadu link..a jedna z nich bola chicco okolo50eur..a druha bola nieco teeme..alebo take cosi a ta bola okolo 35eur..ta sa mi aj zapacila a tu si objednam..
odsavacku asi radsej normalne kupit..pokial to neni od rodiny alebo kamaratky..a odlozis a budes mat aj pri duhom baby.. 😉

lucy1990
22. jan 2010

Dugy, link je http://www.tuli.sk/ a ono podla typu ktory si vyberies, su rozne velkosti, my sme objednali typ Sofa, ta je najvacsia, da sa pouzit aj na prilezitostne spanie 🙂 a my asi budeme mat len jedno babo 😉

elko69
23. jan 2010

ahojte babule som tu nebola dlho a co nevidim tolko novych stranok....no mojho drobca mozno ten pad trosku zobudil,vcera aj predvcerom som citila ako keby ma silnejsie koplo,taky pocit jak keby mi velka bublina praskla v brusku tak neviem ci to mohlo byt ono...a inak ako sa mate?my sa dnes ideme sankovat s mojim 2,5 rocnym synovcov tak sa uz aj tesim aj ked je tam asi zima riadna ....brrrrrr

majinka85
23. jan 2010

Ahojte. Chcem sa vas opytat ci nemate skusenosti s pichanim v podbrusku.Munuly tyzden na asi 5 dni pichalo v podbrusku ako kby som mala dostat menzes ale nic neprislo.Pichanie prislo a nastupila nevolnost a nutkanie na vracanie.Obavam sa o to pichanie.Dufam ze to nie je mimomaternicove tehotenstvo.

vejula
23. jan 2010

ahojte kočky

dugy, mne sa tiež páčila tá Timme Tippe tak sa to myslím volalo, ale jedna kočky mi potom povedala, že jej sa moc nelubil, vraj to nieje moc dobrá odsávačka. Tak neviem radšej som teda kupila tu chicco... Ale tak niekomu môže pasovať tá niekomu iná...

elko ja som tiež prvý krát cítila pohyby v 19 tt, tak myslím že to je aj celkom reálne že už to bolo ono.

Majinka nemysli hned na to najhoršie, možno to bolo len rozťahovanie maternice, tak klud. Objednaná ku dokimu už asi si, že? Ak nie objednaj sa, tam ťa vyšetrí a povie čo a ako... IUnač dalšia 85 😀 Ja som tiež ten ročník 85 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre