• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ahojte babizne
este nespite?

oddnes uz som v ba
23. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jane dobru noc

a garonka to si uz bola tehu..?fuha nezavididm a ani nikomu nerpajem..
23. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni a môžeš sa isť sankovať mate tam veľa snehu nie?

dugy jo to bolo v auguste a bolo mi tam na umretie horučava a ešte aj vysoky tlak a v noci sa nedalo spať jedna chcela okno otvorene druha chcela zavrete okno, tretia dvere no katastrofa :rolling_eyes:
23. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusy tak vela ako vela
cakala somkalamitu a nikde nic
proste blavaci to prezivaju aj ked je 2cm snehu
23. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej lenocka u nas je 5cm :wink:
23. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni tu v KE snehu ani stopy ale po cestach je rozsypanych asi kilo soli a naše auto vyzeralo po tych dňoch v žalostnom stave, dnes sme ho dali umyť bolo krasne ale tie šory na pumpach to bolo na zblaznenie :rolling_eyes:
si sama doma? draheho maš kde? môj hra hry na pc
23. jan 2010 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
garonka nieco mi hovor o tej soli..hafanovi musiem umyvat capky..lebo to je potom na praketach..
23. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo a havovi ta soľ škodí ja som našťastie s našim vonku za blokom kde soľ neposypuju ale neviem odkiaľ niekto zohnal popol pri jednom vchode je na dobrom useku rozsypany popol :confused: to ma prekvapilo :confused:
23. jan 2010 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
popol by nemal skodit?
23. jan 2010 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemal by ale zle sa potom chodí a havo mal potom zodrete vankušiky na labkach

idem do hajan mlady si v brušku robí mexicke vlny :sweat_smile: :rolling_eyes:
24. jan 2010 o 00:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sol skodi ale popol asi nie..ok tak pekne sny.
24. jan 2010 o 00:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko spachtosky :grinning: to tu este nikto nie je?
24. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko rogi ja som tu len hram hry :grinning:

čo si sama doma? môj drahy šiel do obchodu dobre nie? ide variť a ani suroviny nemame :astonished:
ty počuj ake maš vložky do pôrodky? tašku maš zbalenu? ja ešte nie :sweat_smile:
24. jan 2010 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoooj :grinning:

vcera v noci som na teba myslela :grinning: prisiel na mna hlad, tak som si varila puding :grinning:
sama som doma, drahy siel na futbal nejaky vyrocny a vrati sa az po obede
vlozky este nemam, chcela som kupit tescove, ale nemali. este nemam tasku zbalenu, ani veci pozehlene, nic, nikam sa nechystam :grinning:
24. jan 2010 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janefonda no aj ja chcem este profesionalne nech mam nejaku pamiatku teda...
24. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte prepac ze sa miesam ale rogerka taska by mala byť uz zbalenaaa :confused:
24. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rogi a ani ja sa nikam nechystam :grinning:
no lebo baby odporučaju tescove a včera bolo v tesku nenormalne množstvo ľudí neviem či niečo zadara rozdavali alebo čo, tak skusim dnes ale ak nemaju kupim hociaku volovinu
a do podprdy mam vložky babylove z Dmky no som moc zvedava či su vôbec dobre
pudingom som asi každeho nakazila :grinning: a tak mi treba lebo včera rano o štvrtej som si ho robila zas a žrala som ho hltavo tak mi do obeda prišlo zle ako nikdy predtym, cely deň som bola na sucharoch ale šli sme k mamine som ožila a spraskala 15 lokší :grinning:
24. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak dobre ranko babulky :slight_smile:
24. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elko čaf čaf :dizzy_face:
24. jan 2010 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko kocky :wink:
barbina, my sme cca o tyzden pozadu, zatial nic nenasvedcuje tomu, ze by sa moje bejby rozhodlo prist skor :wink: hlavu ma tesne pod mojimi rebrami :wink:
gari, ja som tiez citala same chvaly na tescove. ale vcera tam mali vlozky total vyrabovane, vsetky druhy, asi vsetci kramuju :grinning:
ja skusim este v pondelok ine tesco, alebo v tyzdni dalsie. a ked nic, kupim ine.
do podprdy mam tiez dmkove, zdedila som po kamoske, ona ich uz nepotrebuje :grinning:
esteze ta tie lokse vzkriesili :grinning:
24. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak sranda, ze vlozky do podprdy mam , ale podprdu ziadnu :grinning: chcem tak o tyzden-dva kupit, nech mi neni mala, lebo sa nejako zvacsujem (uz zase :angry: )
24. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rogerka..anija nemam este podprdu :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rogi vzkriesili a poriadne :grinning: ale môj maly kuvik si včera nožky na žaludok vykladal a tak ma všetko bolelo ale to asi preto aby som zaľahla alebo čo lebo v noci som spala ako dudok aspoň raz som sa pekne vyspinkala :grinning:

tak ja podprdy mam len som kupila rozširujuce pasiky lebo košíky su voľne aj sedia ale obvod je akysi uzky :grinning:
24. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja mam problem aj s obvodom, aj s kosikmi, ked sa zvacsujem :angry: vcera som si vsimla, ze vyrastam z tej poslednej, co som krvopotne nasla a sadla mi po 500 predchadzajucich, co som si skusala :sweat_smile: ja mam problem, ze mi je vzdy vsetko male :frowning2:
24. jan 2010 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rogi ja už ani do bundy nevojdem a to som si ju kupovala v novembri stala ma 60 € doteraz mi sedela ale dnes rano som len tak vyskušala a preboha uzka mi je na bruchu tak ak ju budem obliekať musím davať bacha nech ju nerozparem :grinning:
24. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hahaha, ze bunda :grinning: :grinning: :grinning: tu nezapnem uz 3 mesiace :grinning: :grinning: :grinning:
vies ako chodim povonku? v kabate :grinning: ma 3 gombiky + 3 na krk, aby mi nan nefukalo. najskor, ked som uz nezapla bundu, som zapla vsetky 3 gombiky. potom uz len 2 a opasok a teraz uz len jeden :grinning: :grinning: :grinning: a opasok si volne planta :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rogi to musiš vyzerať komicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som doteraz pekne chodila zababušena v bundičke aaaaaaale to som pod ňou mala len jeden pulovrik akonahle by som vzala sveter ešte hneď funím a sa mi ťažko dycha :grinning:
a kabat? ten mam áčkoveho strihu tak to by som vyzeral ako trafena keby som ho obliekla :grinning:
24. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no co ti poviem, imidz je nanic :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rogi ty si chodiaca reklama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

konečne dnes budeme obedovať ako sa ma už len francuzaky sa dorobia huraaaaaaaaaa

ty čo maš na obed fajnove?
24. jan 2010 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja tiez planujem tehu podprdu kupovat az niekedy v 9 mesiaci dovtedy len obycajne...prsia stale rastu a uz teraz zacinaju,nieze by sa to mojmu manzelovi nepacilo,prave naopak :D
24. jan 2010 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok