Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
24. jan 2010

dugy z tej stranky babyport? a aku tu väčšiu? teta bola zlata ja som objednala v stredu a v piatok to doniesla užasna tetuška 😵

ah tie predlžovače to bude des ale v blave kdesi maju lebo tu v ke nemaju ani v jednej predajni spodnej bielizne tak mi jedna baba z koníka kupila a poslala poštou 😎

lenocka84
24. jan 2010

dugyna ty si nejaka akcna

liv1
24. jan 2010

tak som vas precitala a bruzdam po konikovi, je nejaky pomaly stale. 😠
garonka to je zlata ta baba co ti to poslala.
inak tak od veci, zapojili ste sa do hlasovania aku znacku na autach ma mat BA? 🙂

dugyna
24. jan 2010

hej garonka z tej stranky 80x50 a dodaciu dobu maju 1-4tyzdne
a myslite ze kojenecku podprdu ked maju velkosti s,m,l,xl ktoru by ste objednali ak mate teraz tak C/D..a taku kosikovu co myslite bude stacit D ci treba E?

lenocka ako akcna?..a asi neodpovedla na toho vasho yorkiho..ci je skor taky maznacik..ale aj vie take povely..prepac ze ma to len tak zaujima..ja len ze jedny znamy maju yorkiho akdi im v byte..a moze vsetko..
ale zase poznam na sidlisku aj takch co su poslusny na slovo..ale za to ti psici nemozu..

lenocka84
24. jan 2010

ze tak nakupujes, objednavas
a ja total pianko

a yorki je tak pol na pol
doma si nedovoli spinit, ale zase sa aj rad mazna

dugyna
24. jan 2010

garonaka a nevies kde ich kupovala?
lenocka tak zese aj nas sa rad mazna..ale nesmie na sedacku ani na postel..ale ked bol mensi tak chodil na postel..ked sme zaspali sa nastahoval.xixi ako detsko..ale potom ho to preslo..sameho..uz som s nim spraavila dohodu ze ked bude male uz chodit tak sa budu pekne cely den nahat a hart ..aby bol drobec vecer unaveny 😉

lenocka ja tak nakupujem/objednavam postupne..vies moja mamina chcela nieco objednat a aj babicka drobcovi..takze preto..a ked to kupis pekne postupne..nie je taka financna zataz..a hlavne urcite sa mi nebude chcet behat v teple s bruchom velkym po obchodoch to uz chcem mat vsetko pekne doma 😉 a mat klud

lenocka84
24. jan 2010

tak do maja je casu dost, ani teplo nie je az take neznesitelne
a veci mame dost, aj po synovcovi, takze ma to az tak knetrha nakupovat
kocik je vybraty, takze to jepohodka
postielka mozno tento tyzden bude

liv1
24. jan 2010

dneska sme svokrovcom povedali ze cakame, a o chvilu svokor mimochodom gynekolog ze: a kedy mas termin? koncom augusta? hmm, to nie je nic moc..
dugy ty to mas aspon trochu lepsie, o 2 mesiace, to je pohodka. Ja budem cele leto s takym velkym brusiskom 😀 . Pomoooc. A to byvame v podstresnom byte. Klima to isti... 🙂

liv1
24. jan 2010

lenocka aku znacku kociku ste kupovali ?

garonka
24. jan 2010

dugy to neviem a ani už nechodí na koníka
jaj a balík ti pošlu poštou že? aj my mame tu 50x80 cm a farbu si si vybrala? lebo oni nevedia aku maju na sklade

liv no zlata tetuška to bola aj som jej dala jedno euro navyše aj so mnou pokecala 😀

lenocka84
24. jan 2010

liv znacku coho myslis?

liv1
24. jan 2010

leni toho kocika som myslela 😀

garonka
24. jan 2010

lenuš je zaspata 😀

my sme si drahym vymenili notebooky on ma môj a ja jeho tak blbo sa mi na tom píše zvyk je zvyk 😕

liv1
24. jan 2010

no veru. to ja ked si zoberiem draheho notebook trva mi vsetko 2 krat tolko.
garonka vy uz mate kocik?

lenocka84
24. jan 2010

lusy tak hram sa ale zaspata este niesom

liv je to polsky, palex perfect, trojkolka

liv1
24. jan 2010

trojkolku aj my by sme chceli, ale budeme asi musiet vyberat podla sirky vytahu 😠 🙂

lenocka84
24. jan 2010

skus ich kuk, cez mimibazar, inzerent e-mama
strasne zlata mamina

dugyna
24. jan 2010

liv tak to mas suoer svokor odrodi predsa vnuca nie?

lenocka to mas dobre zdedis 😉 aspon nemas take vydavky..my nemame po kom este zdedit 😉

garonka skoda..budem musiet zistit niekde 😒 len sa mi nechce behat po obchodoch..najlepsie je tu na koniku...xixi 😉

garonka no farbu..dalo sa zadat. takze modru..a do poznamky som dala ze chcem s medvedokkim 😉

kukam ze este ste asi neobjednavali kojenecke podprdy...ked nepisete...garonka ty nemas este kojencke podprdy?

liv1
24. jan 2010

dugy asi nie. teda urcite 😀 . my sme v blave, on je v trencine. a uz nerobi porodnika, uz ma "len" svoju ambulanciu. ale ked bude treba ultrazvuk, alebo hocico tak je k dispozicii ze vraj 😀

garonka
24. jan 2010

liv mam kočík mam v albumeeeeee kuk kuk

dugy aj ja mam modru ale som nepísala aku farbu lebo vraj nevedeli zaručiť ale som bola rada že mi taku doniesla ten macko je na modrej podložke žltej farby je to krasne i v albume je

liv1
24. jan 2010

garonka videla som. kraaaasne vecicky, fotecky, aj ten kocik, ale neviem aka znacka to je.. ty mas teda uz velikeee brusko 😉 . maly sa uz moze aj kludne narodit 😀

garonka
24. jan 2010

liv to je camarelo Q12
nie nie ešte nie maly ma času dosť 😀
aj tebe taky sudok narastie uvidíš a možno i väčší 😉

janefonda
24. jan 2010

no ste tu toho zasa nacarbali... 😀
Ja este nemam kocik ani vyraty, ale snad buduci mesiac, ked budem s manzelom daco poriesime. Teraz nas caka ta prerabka dvoch izieb a potom nakup nabytku do detskej a aj toho kocika.
Liv aj ja mam svokra gynekologa, ale tiez nehrozi ze by ma odrodil 😉 Ani by som to nechcela, jeho mam na pripadne otazky, ale aj tak riesim vsetko so svojou gynekologickou 😠
Ale sono mi robil , si obzeral vnucku 🙂

liv1
24. jan 2010

veru. zatial vsak nie je nic vidno. mam pocit ze sa mi brucho skor vcuclo 😀 😀 .
ocakavam ze asi dost narastiem, ze vraj mama ked ma cakala pribrala 20 kg.. 😅 s brachom sice nie, ale so mnou ano.

dugyna
24. jan 2010

co vy tu uz o trojkolke pisete? amy sdrahym nemame problem..ked vezmem jeho je ako keby som zobrala svoj a on zase naopak..takze to je v pohode 😉

ja by som bola rada keby bola modra s mackom na tom mesiaciku 😉 co je na babyposte aj na obrazku..
garonka a co podprda uz mas tu kojenecku???

liv tak ti pozno poradi porodnika v ba?

lenocka aj tu na koniku sa daju kupit dobre veci..a ta e mama to je kde?

garonka
24. jan 2010

dugy jo kupila som v tesku tu kojenecku a rovno som sa pobavila lebo brala som košík D a zatym bola podprda s košíkom G 😀

janefonda
24. jan 2010

garonka do takeho kosika G sa toho asi dost pomesti, na pevne verim, ze taku nebudem nikdy potrebovat 😝 ale tie tvoje D su v pohode, to nie je vobec problem, ja mam uz teraz D a neviem co ma caka 😒

lenocka84
24. jan 2010

dugyna cez mimibazar.sk

liv1
24. jan 2010

dugy mozno ano. ale nebavili sme sa este, a mam nejake info od kamosiek ktore tu rodili. neviem sa vsak rozhodnut o nemocnici. vsak mam este casu viac nez dost. ruzinov ze vraj radsej nie kvoli sestram a vybaveniu. kramare zase nie tiez kvoli vybaveniu, no a antolska co ma ze vraj najlepsie vybavenie, 2 pacientky im zomreli minuly rok. tak teraz vyber si. zrovna ten doktor o ktorom uvazujem rodi na antolskej. hm 😒 ty uz mas vybrateho?
jane. ja by som aj riesila so svojou gynekologickou keby nebola taka ... musim si najst aj ineho doktora. hruza vam poviem tato moja doktorka. ja teda vsetko zistujem na nete, od kamosiek a z kniziek. a tak viem 100 krat viac nez mi henta povie... 😀

liv1
24. jan 2010

no baby ja urcite nebudem potrebovat ani to D 😀 😀 som velkost priblizne adela 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre