Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
25. jan 2010

asi po mne, ja som bola taká biela.. a pusu má jak vráta, hlavne keď je hladný.. vlastne on len spí, kaká a papá.. nič iné.. a keď sa mu niekedy v noci chce, tak si dve hoďky kukáme do očí a ja mu rozprávam.. on sa pri tom hrozne múdro tvári..

lenocka84
25. jan 2010

zazi je krasny, a sladky
musis sa tesit ze ste uz doma

garonka
25. jan 2010

zazi tfuj tfuj krasny fešak baby na neho budu letieť 😉

i ja som biela a blonďava 🙂 a drahy zas tmavy a pusu tiež ma taku peknu veľku 😵 😵 😵

vejula
25. jan 2010

jeeej zazi nádherný chrobáčik 😵 A čo psolucha, je dobručký, či vela plačká???

zazalienka
25. jan 2010

lenocka, ten pobyt v nemocnici mi pripadal ako v penzióne.. nebolo to také tragické a mala som super spolubývajúcu, rodili sme hneď po sebe, aj nás dali na jednu izbu, tak sme všetko absolvovali spolu.. stretli sme sa už na príjme.. takže ja na pôrodnicu nemôžem povedať zlé slovo, aj čo sa týka personálu a prístupu.. aj tak som šťastná, že sme tu doma spolu..

zazalienka
25. jan 2010

vejul, je veľmi dobrý, zatiaľ, ani som nedúfala.. kúzelné bábo.. uvidíme kedy ho to prejde 😀 a začne vystrkovať rožky.. chvalabohu je zdravý, nech si aj poplače, len nech mu nič nie je..

zazalienka
25. jan 2010

no idem mu dať večeru, lebo už sa nejak mrví v postieľke.. tak vám želám dobrú noc a krásne sny..

janinna11
25. jan 2010

Zazi je krasny 🙂) blahozelam 🙂 a ty sa ako citis?? Rodila si normal, slo to ok, alebo ta aj nastrihavali??

garonka
25. jan 2010

jani zazalienka mala sekciu 😉

vejula
25. jan 2010

jeeej, tak vám robí raDOsť, no Zazi tak ti závidím že už máš maličkého pri sebe 😵 Už aby som aj ja mala 🙂
Pekné sny zazi

janinna11
25. jan 2010

diky garonka, ja som to aj citala, ale je mozne, ze si uz nespominam ak tu o tom pisala... niekedy sa baby citim ako s Alzheimerom, som furt unavena a zabudam... 😅 A Ty mas na kedy vyratany termin?? Urcite este va tyzdne vydrzite a maly este nabere 🙂

janinna11
25. jan 2010

Iba jeden mas vyratany na toho 12-teho??

garonka
25. jan 2010

jani moje termíny su ako šalene, podľa ms som 16.2 , podľa koňa 12.2 a podľa maleho teda podľa utz sme o dva týždne popredu tak som zvedava kedy to bude ja by som radšej chcela 3.2 😉

vejula
25. jan 2010

Inač baby vefi ráno písala že je doma, a od vtedy nič... ei som tu len nebola? Písala dnes ešte potom??? Snad ju to už nechytilo na totalku... Aj ked už je pomaly v 9 mesiaci...

rogerka
25. jan 2010

veji, potom uz nepisala, asi lezi s vylozenymi nohami a konecne oddychuje

janinna11
25. jan 2010

Garonka a preco prave 3.2.?? nejaky vyznamny datum??

garonka
25. jan 2010

veji nebojaj mam na ňu kontakt, písali sme si sms, je v pohode leží konečne nepili drevo a nerobí nič ale len poctovo leží 😉
da mi vedieť keby niečo 😉

jani jo neterka ma vtedy 5 rokov a ona sa šikuľka nevie dočkať babätka 🙂

vejula
25. jan 2010

jaj, kočky tak dobre, super že si už konečne oddýchne a snád ešte chvílku vydržie nech maličký trošku priberie... Pôjdem aj už, bo pri tom compe ma boli chrbat ako fras. Tak dobru nocku 😉

garonka
25. jan 2010

veji notebook treba kupiť 😀 😀 😀

dobru nocku ti aj brušku 😵

janinna11
25. jan 2010

Tak sa majte kocky, ja to pre dnesok balim, lebo sa nam nejak drieme, je mi spatne, asi pred tromi hodinami som dovarila paradajkovu polievku a nejak sa mi to zacina vracat... snad to v sebe udrzim... a nepojde vonku, idem radsej skusit zaspat. Dobru nocku zelam a pohladte bruska 🙂pa

garonka
25. jan 2010

jani dobru nocku a aj brušku 😵

garonka
25. jan 2010

ste zdrhli čo? tak idem i ja do hajan

dobru nockuuuuuuuuu

dugyna
25. jan 2010

no caute baby ti trapnu komediu sme aj my kukali..a teraz sme dokukali avarta..parada
no amiruska dufam ze je ok..ze nic vazne a ze su obe ok.a ze vydrzia aspon do juna
tak kocky dobru noc j bruskam

lucy1990
25. jan 2010

Dugy, aj ty tu strasis? 😀 Dobru nocku, dnes na 7:20 idem do poradne, tak sa tesim 🙂

rogerka
26. jan 2010

ze kto tu strasi 😀 ze 7.20, fuha, a to este nespis?
dobru noc a daj vediet, ako si dopadla 😉

janinna11
26. jan 2010

Dobre ranko dievcata!! KAo ste sa vyspali, ja uz (akoze) zarezavam v praci 🙂

janinna11
26. jan 2010

No tak nic zienky, zrejme este sladko spite a ja ticho zavidim, som hore uz od stvrt na sest ☹ Vsak ked sa preberiete, ozvite sa, papa

dugyna
26. jan 2010

ahoj Lucy a je ze tu o takom case nikto nechodi a vy tu dve..xixi a rogerka ty si sa uz lucila predtym co si nemohla spat? 😉
inak dobre ranko dievcata,ja som mala ist na 8 alergologicke na injekciu..ale som sa zobudila a bolia ma dutiny a skrabe ma hrdlo.. ☹ 😢 takze nejdem..idem si kupit kapky do nosa nejake kloktadlo a pastilky..a potom cajik medik ovocie..a drahy mi isiel na trh kupit kyslu kastupu aj duskou..
takze dnes mam postelovy a cajikovy den
lucy daj vediet co na poradni 😉

janinna11
26. jan 2010

Ahoj Dugy, no sa musis setrit a davat si pozor, nech nieco nechytis a poriadne by ste to mali s manzelom vypotit 😀 nech ste vsetci zdravi 🙂 🙂 🙂

lucy1990
26. jan 2010

Dobre ranko 😀 hlasim, ze je vsetko ok, teraz som prisla z poradne, Lenka si pekne spinkala, mala pod hlavkou rucku ako jej maminka vsetko co sa da sme pomerali, NT je 1,5 a CRL 4,6 a cela meria asi 7 cm ziadne zazraky skoky, kyvanie rucickami sa nekonalo, hadam nabuduce, az za mesiac srdiecko krasne bilo a mam aj fotecku, tak neskor pridam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre