Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
26. jan 2010

ahojte baby, na zapal je velmi dobry sumak UROLOGICAL a moze sa pit aj pocas tehu,,,,mne to zabralo ked mi zacali trosku rezaky este aj pred tehu lebo ja som mavala dost casto zapal. a este k tomu pridat vitamin C a hned bolo lepsie

elko69
26. jan 2010

jjana17 neboj to zacne ta chut do jedla...

jjana17
26. jan 2010

elko no veru by aj mohla ,,,,,, uz by som sa rada poriadne niecoho napapala,,,,

elko69
26. jan 2010

garonka tu som uz aj ja,lietala som po meste a zhanala nejake bolerko a take kamasle nejake alebo teda pancuchy hrube lebo vo stvrtok idem na jednu akciu mensiu tak planujem dat take mini tehotenske saty a tie pancuchy alebo leginy ci co to je a cizmy..hihi

elko69
26. jan 2010

baby tie biele vytoky su normalne ze??lebo sa mi zda ze sa mi zacinaju viac ukazovat ako na zaciatku...

jjana17
26. jan 2010

ja som sa tiez zhrozila ze mam vytoky dost silne a doktorka vravela ze je to v pohode, pokial nepalia alebo tak nejak

elko69
26. jan 2010

jjana17 ked ti povie ze som asi do 17 tt pribrala iba kilo??

jjana17
26. jan 2010

no ja som zatial schudla 6 kg....

elko69
26. jan 2010

ja nic lebo mi nebyvalo ani zle vobec takze som nemala z coho chudnut...

jjana17
26. jan 2010

no ja som mala taky mesiac obimanie WC a potom iba strasny odpor k vsetkemu, chladnicku som ani nemohla vidieť respektive ani do kuchyne som nechodila co sa mi aj ta hnusila teraz tam uz sice chodim len mi nic tak nechuti,,,,

dugyna
26. jan 2010

ahojte baby idem kuknut co ste popisali kym som tu nebola..

elko69
26. jan 2010

aha no neprijemne ale uz budes mat za sebou to obdobie a zacne to obdobie chuti a papania hadam 🙂

jjana17
26. jan 2010

elko no mohlo by to tak byt,,,jaj no uz sa na nejake tie dobrotky,,,,,,

elko69
26. jan 2010

neboj to pride,ja som mala tiez odpor k jedlu a k ladnicke..a uz sme kamosky 🙂

jjana17
26. jan 2010

no tak to je super,,,,,co dnes planujes robit

dugyna
26. jan 2010

no kocky na co pisat..
vefi ahoj tak pekne lezkaj v posteli a drzte sa myslime na vas aj stym mojim drobcom

Miruska myslime na teba aj na malinku a drzime palceky aj v brusku,
mozno ked jej manzel bude citat tak je posle nase pozdravy.

elko69
26. jan 2010

dnes uz nic,uz som pobehala teda mesto a uz len odpocinok...

jjana17
26. jan 2010

no mna caka este upratat byt a tak sa mi velmi nechce,,,,doobeda som bola tiez v meste a nestihla som

elko69
26. jan 2010

no aj tiez este dlazku prebehnem ale nic viac mam tu celkom poriadok :D

jjana17
26. jan 2010

no nie ze by som tu mala bordel ale aspon povysavat a zmyt dlazku a bude to ok vsetko....

elko69
26. jan 2010

no napodobne :D

dugyna
26. jan 2010

mirka 12011 ano urologicky caj sa v tehu nema..kup si sirup canadske brusnice stoji asi 10-11 eur je vhodny na zapaly mocovych ciets pre deti aj tehotne..

garonka
26. jan 2010

ani ja by som urologicky čaj nepila hoci mi doktorka kazala kupila som sušene brusnice a hotovo 🙂

dugyna
26. jan 2010

no dievcata mne dnes nic nechit..od rana ma boli hrdlo a celove dutiny...a sem tam mi je zima..tusim aj oci stipu--
takze som si kupila solne kvaoky do nosa,florsalmin na kloktanie,homeogene-nejake homeopatika..a teraz lezkam v perinkach a pijem cajik..a drahy mi bol kupit na trhu domacu kyslu kapustu..a spravil pomarancovu stavu..

elko69
26. jan 2010

dugyna len sa liec!!!!!!!!!

garonka
26. jan 2010

dugy tak tak pekne ležať a nech drahy rozmaznava 😵
ja som brala do nosa Sterimar a nezabral mi a homeopatika tabletky na cmuľanie coryzalia tie boli fajn 🙂

jjana17
26. jan 2010

dugyna tak sa liec, teraz je strasne vela chorych ludi hoci kde sa daju chytit bacile

dugyna
26. jan 2010

garon ka ja som si kupila MAR do nosa..mne pomaha aj na alergiu..aj pre tehu ked som bola chora tak mi pomohol..lebo inak znesem len vybrocil...z inych kvapiek mi krvaca nos..a homeogene je tie na cmulanie..len divny navod..1tabletku kazdu hodinu medzi jedlami.. 🙂 vtiP?..drahy ma rozmaznava neboj..a ja kukam kobru 11 😉

dakujem vam kocky za podporu 🙂
inak mate pravdu je toho vela z jednou kockou z juloviek sme mali ist dnes cvicit..a pisla som je rano ze nejdem lebo mam hrdlo atd..a ona odpisala ze sa rano tiez tak zobudila..takze je toho asi vela..

ale dnes mi prisli dalsie plienky 🙂 aspon z toho sa vytesujem

elko69
26. jan 2010

no ved toho sa bojim tych bacilov tej chripky hnusnej,nedala som sa ani ja zaockovat veru

jjana17
26. jan 2010

no ja nechodim ani po obchodoch lebo tam cez tu klimu sa to siri velmi rychlo a je to tam same chripkove a nechcem sa vystavovat ,,,tak drahy chodi po nakupoch sam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre