Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
26. jan 2010

ahojte, tak sa idem pochvalit, dnes sme boli s malickym aky sikovny, sme spravili dve tazke skusky 🙂 tak som sa mu doma pekne podakovala ze to so mnou takto pekne zvlada 😀

lulu4
26. jan 2010

Zazi: maly je ozaj krasnucky, len si ho pekne uzivajte anjelika maleho 😀 nech ste zdravucky
Vierapp: Viktoria je mala princeznicka, pozerala som si foto a je uzasna 😀

lenocka84
26. jan 2010

čaute zeny
ja som dnes bola po mesiaci pracovat, 3hod bez pauzy, a som total ze vydiarena, mimo prevadzku

lulu4
26. jan 2010

Leni: tak to si viem predstavit aka si odrovnana... ja som vcera dost upratovala v byte, som sa pustila do velkeho upratovania vecer ked som sa ucila a lezala potom som sa hodinu vstavala z gauca tak ma seklo v krizoch... mi drahy tri krat masiroval krize vecer ale nastastie to nejako povolilo, ze som aj vstala rano som sa potesila 😀

lenocka84
26. jan 2010

lulu ja som si az teraz sadla, inak som bola cely den na nohach, a riesila rozne veci co bolo treba

vejula
26. jan 2010

ahojte kočky... No ja som dnes bola na predpôrodnej príprave, tak som zas o čosi mudrejšia 🙂

Inač učiť sa mám, vôbec to nestíham, nič si nepamatám, bože som total tupá... Ale vraj je v tehu horšia kratkodobá pamať mi jedna kočka hovorila, takdufam že to vedia aj tí v tej komisíí...

A čo vy kočky???

lenocka84
26. jan 2010

veji aho
a to ta budu akoze skusat?
ci ako?

dugyna
26. jan 2010

vejula aj ja by som sa mala zacat ucit..alae kedze som chorucka..tak to urcite nehrozi..som rada ze dycham..
ale viem ze odkedy som tehu sa mi horsie sustredi a mozno aj pomalsie uci-ale to tym sustredenim..a ani to ze sa krati cas mi pri predchadzajucej statnici nepomohlo..inokedy ma dohnal stres ..ale teraz ziaden nebol..ako som tehu..dufam ze na tu co mam v marci sa mi bude ucit lepsie..

liv gratulujme

vejula
26. jan 2010

ahoj lenočka 🙂
No dokončujem si doplnujuce pedagogické študium, to som študovala popri výške, ale končím tam až tento rok... Takže buduci týžden vo štvrtok tam idem... A to su zaveečné skušky čiže z celých dvoch rokov a som z toho total tupá 😅

dugyna
26. jan 2010

neboj veji to dobre dopadne potiahnes dobre otazky

garonka
26. jan 2010

jak vam fajne chodíte do školy a ešte ste len začiatku tehu ja už mam mindraky že zajtra po poradni ma doki necha v nemocke 😠

lenocka84
26. jan 2010

lusy a co este stale chces byt 2v1???

garonka
26. jan 2010

leni jo bruško mam rada 😀

dugyna
26. jan 2010

lusy to sa ti tak paci kulat sa?
tak aj studejeme a j pracujeme..xixix alebo sme PN..

garonka
26. jan 2010

dugy no joooo, sa mi pači ako sa bruško vyduva, maly sa len prevaľuje a sem tam kopne 😀

no uvdim čo bude zajtra na poradni čo mi doki najde 😅

dugyna
26. jan 2010

garonak ale povedz drahemu keby si ta tam nechali tak potom nech da vediet co a ako..ok?
poradte co mam papat dnes mi nic nechuti 😒

garonka
26. jan 2010

dugy len neprivolavaj ja sa vratim domov ja tam nezostanem to ešte skoroooooooooooooo 😕
vefi ma moje číselko a ja mam jej tak dame vedieť čo a akooooo

ja už mam toho jedla nejak dosť a ešte kukam bez servítky čo im tam naložil na tanier mi dvihlo žaludok 🙄

vejula
26. jan 2010

joj dugy bodaj by si mala pravdu 😝 ja dufam že budu aj troška zhovievavý
Garonka, tak ja už si moc na začiatku nepripadám... malý ma tlačí do rebier neviem si nájsť polohui na to blbé učenie, raz sedím potom ležim potom hopkám na lopte ale všetko ma po čase začne bolieť... Joooj, ja už by som rada bola v 38 tt ti pravdu poviem 😅
A Garonka prečo by ťa mal nechávať doki v nemocke, máš nejaké problémy???

garonka
26. jan 2010

veji ja ani sa necitím na 37tt 😀 😀 😀

ani niee len mam jednu hodnotu z pečeň.testov dosť zvyšenu 😠

dugyna
26. jan 2010

garonka aj ja to kukam a ti poviem fuj fuj fuj..mnam bryndzove halsuky..dneska mi drahy kupil domace parene buchty 😉 mozno si dam..ale vies s plnym nosom a stipwnim oci ti ani nechuti..

vejulka neboj maly to vybavi..ja ked som isla v decembri na statnicu..som asi ani polovicu otazok nevedela..prve den statnice ok ale poobede som mala este aj problemy s tehotenstvom..drobcek nam robil soky...sme boli este u dr..a na druhe den ma cakal zbytok..ale uz som sa neucila..a moj milacik ma vtedy tak krasne povzbudil..ze kedze maly Dugynko je medzi nebom a zemou tak ze on to zariadi..a ze urcite to spravim..a otazky som sa bala aj vidiet co som vytiahla..ale lespie som asi ani potiahnut nemohla..takze nas malinky to vybavil.. 😉kedze den predtym vyvadzal..

takze veji neboj malinky to vybavy

a baby kto si to zvas objednaval oblecko z mojamoda?janefonda?

dugyna
26. jan 2010

garonka nebij pojdes domov este musis pisat s nami 😉

vejula
26. jan 2010

dakujem dugy, no ja dufam že má ešte tam hore nejaké známosti, ked je ešte medzi nebom a zemou 😀

garonka tak potom prečo by ťa tam mali nechávaťm ked je ti dobre, neboj... či myslíš že kvôli tým testom??? Ale to by ťa nechávali asi hned ako byto zistili nie až na poradni, tak nebojaj

garonka
26. jan 2010

dugy myslím, že janefonda objednavala nohavice a vraj je snimi spokojna 🙂

dugyna
26. jan 2010

garonka a nbol ten tipek co varil az prehnane nafukany..a tvaril sa ako hovno na policke?

baby ste mi stale neodpisali ze kolko plachiet a kolko postelnych obliecok kupujete drobcom?
ja myslim ze plachty asi 3-4 a obliecky asi 2-3 kusy?

inak na ake temy chodite este tu na fore?

dugyna
26. jan 2010

papam moncheri 😉

garonka
26. jan 2010

dugy hej ksichtil sa ako niekto a som zvedava na toho chvostíkoveho prďolu čo im bude variť španielske vtačky mäso bude klepať na balkone s cigaretou v papuli a v kuchyni ho nauklada na drez ako v pitevni, hoci to je repríza ale na pobavenie dobre 😀

ja mam len jednu plachtu neskôr kupime ešte jednu a obliečky na vankušik a perinu mam len jednu zo supravy čo som kupovala v Poľsku a vankušik pre babo netreba, na začiatku nesmie spať na tom vankušiku ja budem našho kuvika dekou prikryvať 😉

garonka
26. jan 2010

moncheri je co? 😕

dugyna
26. jan 2010

myslis toho stareho co mu dal nulu?tak toho si vystihla..taky zakomplexovany asi preto ze je plesko..ale evidentne ten jeho nafukany ksicht na tie baby zaposobil.. akedy maju davat toho s copiokm?
moncheri su tie cokoladove bombony s visnou a likerom..mnamnamna..uz nemam spapala som..teda krpec 😉

ja som pisala ze plachty treba 6ks..ale podla mna 4 stacia...aj 3..
viem vankusik az neskor..ale obliecku zvlast nepredavaju na perinku.xixi
juj no keby tak siel niekto do polska..urcite by sme poprosili aby co to kupil..xixi 😉

jaj tak pockam kym sa jane objavi 😉

vejula neboj podla mna tam nasi drobci sa za nas prihovaraju 😉

vejula
26. jan 2010

dugy moc som ešte nerozmýšlala že kolko ja zatiel nemám plachtu ani obliečky 😅

a chodím ešte na spoločný termín - na aprílovky, tam su vlastne kočky v rovnakom stádiu tehu ako ja. Je to tam tiež fajn 😉

vejula
26. jan 2010

😀 dugy dufam že áno 😵
Idem sa ja už ale učiť nech to drobec nemá až také ťažké tak sa trošku aj ja posnažím 😉 Zatial pa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre