Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
27. jan 2010

no ja idem dat hrnce na sporak a nieco si urobit na papanie,,,,,,,uz by som aj nieco jedla kedze dnes po ranajkach som opat zazila ,,rannu,, nevolnost, dufam ze toto bola posledna pocas tohoto tehu

dugyna
27. jan 2010

lulu ja som kupila rifle v CA asi pre 3-4tyzdnami..to som este nepoznala eshopy ze su lacnejsie..takze mna vysli o dost viac ako janku..stali az 40eur..su takze ze su strecive v pase mas gumicky na jednej a druhej strane a polohujes ich gombickami a este tam je tam teplakovina na brusko a aj ta sa da stiahnut gumicka..takze myslim ze mi budu dobre cele tehu..len najlespie je na tom ze vtedy tam ali akcie na vsetko 50-70%..drahy si kupil dvojo gati po 500sk kus..ALE TEHU VECI V AKCII AKO JEDINE NEMALI..a odteraz budem kupovat asi len ceu internet..lulu dik za tip kuknem..lebo este jedny rifle si asi kupi..
len neviem co na seba kupim na promocie ☹ to budem uz jak balonek

lenocka ja som takto kupila na inzerat od jendej kocky..take krasne vecicky..vyzeraju ako nepouzite../tiez ked to predavala sa dusovala ze to je znacka next a HaM-lebo to som bola u nej si pre to..na inzerate to ani nemal uvedene a mne to bolo dost jedno..proste sa mi pacili na fotkach a hotovo/
sak odfotim a hodim do albumu..ite kabatiky su nenormalne..by som si ich obleikla 😀 😀
a to mas super ze dostanes takto vecicky..aspon si usetris korunky na ine
a ako si pisala ked bude vacsi kupim aj znackove

lulu to si dobre napisala 😀 hlavne ked na slovensko dovazaju znackove veci II a III triedy..takze kvalita

lenocka84
27. jan 2010

aj znacky nike a adidas sa siju v ciiine, takze je to rovnaka banda

dugy tak aj moje tolko stali, ale su teplejsie na zimu, lebo letne tenke mam dost
a na tej stranke www.mojamoda.sk som nasla fajn leginy kratke, tak asi ie si objednam na leto, lebo predpokladam ze uz april bude v ba teply

lulu4
27. jan 2010

dugy: ved naco by zlacnovali tehotensku modu, to nepotrebuju zenske kupovat nie??? to je ta blba obchodnicka logika... ale co uz.... tak ja bud objednam tie z netu ale neviem ci sa mi vobec dle rifle oplatia ci nekupit len nejake o cislo vacsie a nejako to vydrzat do aprila lebo ako pise Lenka podla mna april uz bude teply v BA a hlavne nech je krasne v aprili na tu nasu svadbicku 😀

jjana17
27. jan 2010

lulu a kedy mate termin,,,,

lulu4
27. jan 2010

myslis svadbu? 10. aprila 2010 strasne sa mi pacil ten datum s dvoma desiatkami 😀

jjana17
27. jan 2010

ano svadbu,tak to budete mat uz podla mna prijemne jarne,,,

lulu4
27. jan 2010

kočky kde ste vsetky? ja som akurat dopapala parky rano som si dala len par piskotiek a teraz ma uz chytil dobry hlad ale idem poumyvat riady uz tam mam toho, umyvacku uz nemozem pouzit nech je sucha lebo si ju zajtra pridu zobrat svokrovci lebo sme mali mat povodne vstavanu ale nejako to nevyslo tak ju tam mam uz rok bez dvierok a oni teraz prerabaju tak sa im zide a my si kupime novu nevstavanu len dufam ze ju nepojdeme pozriet o tyzden ked drahy ma teraz tolko prace....

janinna11
27. jan 2010

jjani a ty si vydata??

lulu4
27. jan 2010

Jjana: aj ja dufam, ze to uz bude pekne, to je moj sen aby bolo v ten den krasne pocasie, nech su pekne fotecky aj ked mam problem s fotografom neviem zohnat dobreho hlavne v okoli Prievidze lebo tam budem mat svadbu... dobreho za rozumnu cenu lebo 300 Eur a vyssie sa mi zda byt prehnana cena...

jjana17
27. jan 2010

janinna11 ano ja som vydata

jjana17
27. jan 2010

vies co ja som z banoviec a fotografku som mala jednu bau od nas a sparvila mi krasne fotky nadherne a zobrala 4500sk

vejula
27. jan 2010

no lenočka máš pravdu... 😀 😀 Dnes to vidím na návrat do hlbokého socializmu 😀

jjana17
27. jan 2010

lulu kolko mate hosti na svabe?

lenocka84
27. jan 2010

no zeny co dnes varite?
davajte tipy
ja som zacala s paradajkovou polievkou, ktoru s mm milujeme, a este nejaky rychly a lacny tip a druhe jedlo
heh alebo co chladnicka da, nechce sa mi ist do obchodu

janinna11
27. jan 2010

Leni A co mas teda v chladnicke?? Vsak sprav nejake chutne zapekane cestoviny 🙂

janinna11
27. jan 2010

Paradajkovu mam dnes na obed aj ja, o chvilu si idem zohriat 🙂)

lulu4
27. jan 2010

Jjana: a nemas prosim niekde link na svoje foto, nemas ich na mojejsvadbe? chcela by som vidiet jej pracu, a ona je profi fotografka ta baba? lebo ta cena bola super co pises, kedy si mala svadbu ty?
Banovce, Prievidza to nie je tak daleko od seba, my cez Banovce stale chodime ked ideme rodinu kuk... alebo ma nejaku stranku ta baba... das mi nejake info pls. diky

lenocka84
27. jan 2010

jani tak plno mrazenych kuracich ceciek, aj nejake nohy, a v chladnicke, mlieko, syr, maslo, sunka, sladka smotana, nejake kkonzervy by sa nasli, jablka, a kiwi, a zopar kremov

lulu4
27. jan 2010

Ja idem spravit zienky spenatik a zemiacky, mame ho obaja radi a je to rychlo hotove 🙂 tiez sa mi nechce pri sporaku vystavat tri hodiny.... a inak by som musela ist do obchodu... a to dnes ani za svet...

Jjana: budeme mat 40 hosti

lenocka84
27. jan 2010

lulu my sme mali 45 aj s detmi a zabava az do rana, co som ani necakala
bolo super

jjana17
27. jan 2010

lulu my sme mali svadbu 30.10.09 no fotky nemam ale daj nejaky mail a ti poslem najake fotky, vies co ako profi nie je, nema svoj atelier ale fakt s fotkami sa vie vyhrat a ma to v oku,,,,baba zacina a my sme boli s nou spokojny,,,lebo neretusuje tak ako niektori fotografi ze sa pomalicky ani nespoznas,,,,

rogerka
27. jan 2010

caute baby, hlasim sa po poradni 🙂 garonka tu nebola?

lulu4
27. jan 2010

Leni: tak to ste mali podobny pocet hosti ako budeme mat my, my budeme bez deti lebo vsetci znamy co pozyvame este nemaju deti aj ked jedny hej dcerku co ma rok a pol ale ti ju nechaju u znamych asi...
ja ked vydrzim do tretej nad ranom budem rada lebo byvam strasne unavena a nebyvavam nikdy tak dlho hore... to bude moj rekord asi 😀

lulu4
27. jan 2010

rogi: nie nebola tu este, mala ist dnes za tym primarom ci porodnikom a zatial nic, tiez cakam na nove spravy co a ako... ale este nechce aby isiel maly Tobik von tak este jej to nezelajme...nech je este kinderko 😀
a co ty rogi vidim ze stale napisane ze pohlavie este nevieme, ty sa to ozaj dozvies az ked sa male narodi 😀 😀
mas to ty betara alebo betarku a co je to v pohode ked ste otoceni dole ritkou? a ozaj ty uz chodis tiez na poradne do nemocky nie? v ktorej budes rodit?

lulu4
27. jan 2010

Jjana: tak mi posli pls. nejake fotecky na lucka@wnet.sk, bola by som ti vdacna a teda aj nejaky kontakt na babu ak sa da najlepsie mail aby som sa jej mohla ozvat, pripadne s nou dohodnut nejake podrobnosti... a to je tvoja znama alebo ti ju tiez niekto odporucil?
ved prave ja tiez nechcem tak vyretusovane foto ze ani nebudem vediet ze sme to my na fotkach, to sa mi nepaci...

jjana17
27. jan 2010

lulu ved to je to ,,,je to sestra jednej mojej kamaratky, takze mi ukazala nejaku jej pracu, lebo velmi pekne foto deticiek robi, a my sme nevahali, lebo podla mna kazdý nejak zacinal, poslem ti par foto, na ten mail a ak sa ti budu pacit tak ti poslem na nu nejaky kontakt

rogerka
27. jan 2010

lulou, vybrala som si antolsku. a stale sme dole ritkou, lepsie by bolo dole hlavou, ale co uz... lekar mi dnes povedal, ze sa este mozno otoci, ze este nema fixovanu polohu ci ako to povedal, tak ho budem prehovarat kazdy den 😀 a pohlavie sa dozvieme az ked sa narodi 😀 riadna potvora to je, asi bude po mne 😀
garonka mala ist tiez dnes, sa bala, aby si ju tam nenechali kvoli tym pecenovym testom, tak si s nou snad este popiseme ako s kinderkom 😉

janinna11
27. jan 2010

Leni ak mate radi cestaky, tak si len tak na cibulke popraz sunku, daj trochu timianu or oregana a dalsich korenin, zalej sladkou smotanou, pridaj syr, na miernom ohni roztop, bude to take kremove, ja taku robim s hubami - sampinonmi cerstvymi, ale aj so sunkou or slaninkou moze byt super a potom k tomu pridaj uvarene cestoviny,ale ich omackou len prelej pri podavani. Pripadne k tomu kuracie masko, ale takto to mas rychle a chutne 🙂

dugyna
27. jan 2010

lulu tie gate co pises za 20 eur som kukala aj aj a ktomu tu tunika-ja to nazyvam saty🙂

vejulka aco som pekne napisala ..stratila som nitku..

na mirusku myslim aj ja stale..vejulka na slovensku uz bezne prezivaju 500gramove deticky..tak asko pises nech vydrzia co najdlhsie..ale aspon do takeho obdobia aby malinka zvladla aj sama ..

janina presne ako pises..napr. aj z biobavlyn uz siju slovensky vyrobcovia..da sa to cez net objednat..a kvalitne veci..
a kopec znackovych je aj tak sitych v chine

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre