• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
no veru daj jej odkaz ked mozes od nas vsetkych ....
28. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko napisala som do nasej temy junovky ze aj my z prvykrat tehotne nanu myslime...
28. jan 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka dobry postreh ja som to skopírovala aby ste hneď všetky vedeli :rolling_eyes:

veji nemam na ňu číselko síce ona si s nami písala ešte keď bola prvykrat tehu my dve sme tu pravidelne sedeli sranda bola aj svadbu sme sňou prežívali no držím jej prstíky a manžela ma užasneho takeho ma maloktora :wink: tak krasne o ňom vždy písala
28. jan 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka do tej temicky ja chodim dokonca nam ju mirka zalozila, tak som to tam citala, ale prv som to nasla od teba tu...aj tam vsetky na mirku myslime...
28. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka skrateny krčok nezvladne tu zaťaž a najhoršie je to v neskoršom štadiu ak je skrateny a babo otočene dole hlavkou ešte naň tlačí a na to lieky niesu aj v nemocke keď som ležala bol taky prípad, tam pomôže ležať ležať ale su baby ktore donosia napriek skratenemu krčku babenko do termínu
28. jan 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka hej lebo som sa motala a kuk príspevok od jej draheho tak som rychlo skopírovala sem aby sme boli všetky v obraze joj ale smutne to je :pensive:
28. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
omg ale lekar to vedel od zaciatku? preco ma len rizikove ja by ju supla do nemocnice na celych 40tt bolo by to psychicky asi tazke pre nu, ale ja lekar niesom a lekar vie co robi...teda dufam...
28. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby dufsm, ze Mirke sa polepsi. ja idem off, mam dalsi meeting, a potom by som chcel auz ist domkov, som unavenaaa, pa
28. jan 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka12011 no super...nech vie ze na nu myslime...

garonka fakt moc smutneeeeeeeee...a nemozu malinku nejako umelo v nej drzat aspon do toho min 26 tt viem ze to je termin od ktoreho sa to berie ako predcasny porod ale mozno b ymalo mimco vacsiu sancu...neviem fakt....
28. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janinna papa
28. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko podľa toho aku ma malinka vahu utz skresľuje hodnoty plus a minus
uvidíme čo bude zajtra ale moc držím prstíky :pensive:
28. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked bude dalsie info hned to sem dajte babule prosim.... :frowning2:
28. jan 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to strasne, vsetci budeme na nu mysliet, ja len dufam, ze do zajtrajsieho dna sa jej polepsi
28. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky citala som ze v 22tt ma sancu mimco prezit to len nahodou som si citala 21tt a presla som na 22tt ale ze vela babatiek umiera, ale ak maju v nemocnici dobre pristroje miminko prezije...aspon nieco pozitivne....hned to tu pisem a aj keby doslo k porodu co dufame, ze nedojde az neskor tak miminko ma sancu...
28. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja aby nemuseli robit cisarsky rez a tym znizit akukolek sancu n azivot jej dietatka...
28. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko to preco ten cisarsky znizuje sancu
28. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko oni ju hneď daju do inkubatora tak cisarak je v poho inač by ju neporodila :pensive:
28. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ste všetky zdrhli sa guľovať?

a kde je rogerka, dugyna a ostatne guľky? :confused: :confused: :confused:
28. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no garonka ja som bola s chlpačikom vonku sa prebehnuť, taký je šťastný z toho snehu,... Ale pre mna je to tam teraz horové peklo, lebo ľad prikry&tý snehom, ani nevieš kde môžeš stupiť... Hrôza :confused:
28. jan 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som sa normalne isla sankovat,,,,,,,ked tak pozeram von oknom a tu je taky maly kopec a decka sa tu jasia to je krasny pohlad,,,,
28. jan 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ja som sa včera skoro v nemocke prizabila, šla som hore schodami a tam vrstva ľadu ešteže zabradlie tam bolo ale ako na mňa ti ľudia civeli :grinning:
a môj drahy mi povie, že dvihaj nohy normalne aky je mudry, šak ma všetko boli hlavne ta lonova kosť ah jaj :rolling_eyes:
naš havo je chory ideme s nim i dnes na pichačku tak ten sa nechcel vonku v snehu vyblazniť :confused:
28. jan 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka co mas s havom?
28. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjani zatiaľ nevieme čo mu je, ale teplotu nema tak uvdime
28. jan 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon ze tak, ja mam na ochorenie mojho hafana len zle spomienky, nevedeli sme mu uz pomoct a ani lekar ktory bol velmi zlaty
28. jan 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby poradte mi aku mimeralku pijete?vdaka
28. jan 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, ja pijem mineralky, striedam ich, niekedy lucku, miticku atd si myslim ze v noralnom mnozstve su vhodne aj pre nas aj pre babo
28. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ja pijem Lucku neperlivu a sem tam Magneziu
lepšie su mineralky bez bubliniek mňam
28. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no garonka tí chlapi su vždy najmudrejší... Však chcela by som vidieť ich s takým bruškom akko by dvíhali poriadne nohy...

Ja inač pijem magneziu a ked pali záha tak Fatru.
28. jan 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka mi uz nechuti a neperliva uz vobec nie.a aky mate nazor na tie ochutene?
28. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
vieme nieco o mirke?
som len na skok,lebo som bola na nu zvedava
neskor sa Vam budem venovat
28. jan 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok