Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
30. jan 2010

boze moja mam hysaci ked spomeniem ze chcem nakupovat
a pritom uz mame prakticky vsetko okremkocika a postielky
no co uz
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...
moja svadobna kytica, v zime sa da zohnat kociaky kvet
mozem potvrdit
a aj ked su ruze citlive na zimu, su k dostaniu

lucy bola si krasna nevesta

janefonda
30. jan 2010

ta moja mala si pekne vykopkava a trasie sa mi z toho lapik, vzdy mu da ranu 🙂
Ono je fajn nakupovat veci postupne, ved nakoniec sa to nepokazi a potom bude o starost menej 😉
tak by som teda uz mala kupit aj ja par dalsich veci... kupim tu odsavacku na mlieko a aj na sopliky, ale skoro som zabudla kupila som si aj klobuciky naan kojenie 😀

elko69
30. jan 2010

no teda baby vy mate fotky jak nejake fotomodelky to ja s amozem schovat sakra..ja osm mala uplne jednoduchu kyticku ja som taku chcela len par ruzovych kali zviazanych uplne jednoducho..ja som chcela vsetko take jednoduche...tu je link http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

a super ze Mirka aj malinka su v poriadku tak teraz budeme drzat palceky vsetky malej Harmony aby vsetko dobre dopadlo a aby boli obe zdravuckeeeeeeeeeeeee....Mirka sme pri tebe...

lulu4
30. jan 2010

jane: teraz sa opytam ako blbec ale to naco sluzia tie klobuciky na kojenie?

dugyna
30. jan 2010

lulu poslala som ti IP 😉 dufam ze budes vediet ktore myslim
a to budeme mat podobnu kyticku tiez sme da sdrahym bavili o kombinacii bielej s ruzovou 😉 a nieco zelene
a kokko ta to vyjde ak sa mozem opyata ..mne hovorili ze okolo 30-40..ale zavisi aj podla poctu kvetov

jane..nam radili kvetinarky koli mrazom..objednat neni problem ..len hned mi povedali ze ak bude take pocasie ako v pondelok tak frezie by mi ocerneli a tulipany ovisli..ale ak bude take pocko ako vcera tak mozem mat tulipany..a kvety sa musia objednat 2tyude dopredu..takze ruzicky su najistejsie hlavne ked na februar hlasia mrazy a nam sa ja celkovo pacia 😉
hej tesim sa strasene moc.. 😉
lucy kuknem 😉 fotky
lulu a lucy dakujem ze ste mojho nazoru stou kupou..lucy presne ak je akcia treba kupit 😉 vanicku nam dali 10%dolu z ceny lebo minulorocna koleckia 😉 ..a lulu presne neni to financna zataz potom..da saj odkladat nakupit vse naraz..ale kto to bude zhanat na poslednu chvilu 😉
lulu a nechty si ako das robit??gelove?
elko mi mame modru splanu 😉 a malinke ma mdrozelenu izbicku takze nam sa hodi

dugyna
30. jan 2010

kocky kuknem vase foto 😉
lenocka tak vidis ty uz mas skoro vsetko asi v24tt a ja mam necelu polku ani to nie
elko aj taku kyticku nam ukazovali na foto v kvetinarsvte 🙂
lulu ked mazena plytke bradavky aby babo lespie mohlo sat..ale aj na ochranu aby ti ich nepokusalo..a neboli doranane

janefonda
30. jan 2010

lulu sluzia na to aby ti babo nezuzlalo tvoje bradavky, ale kojis cez taky akoby nadstavec, cize by si sa mala vyhnut krvacaniu a aj boleniu bradaviek, kamosky si to nevedia vynachvalit 🙂 ziadna bolest, radost z kojenia, nemusis ich pouzivat vzdy, ale ked ich mas citlive je to velka pomoc 🙂

elko69
30. jan 2010

dugyna tak to hej aj kvoli izbe som si ja objednavala aj kvoli tomu ze ani neviem co budeme mat tak taky neutral skoro :D a co s atyka kytice tak este som ju mala asi 2 tyzdne po svadbe tolko vydrzala... 🙂

lulu4
30. jan 2010

jane: dakujem za vysvetlenie ale s tym som sa fakt nestretla, no zase som o cosi mudrejsia a to si objednavala cez internet, vies mi na to poslat nejaky link, ze by som si to aspon kukla? 😵

dugy: no aj mne hovorila tak 30-40 Eur tiez zavisi od toho kolko tam da ruziciek ale zhodli sme sa ze tak okolo tych 25 az 28 ruziciek bude super, lebo chcem taku bohatsiu 🙂
a gelove nechty nechcem, ja som to nosila skoro cely minuly rok, potom mi drahy povedal ze naco za to vyhadzujem peniaze ze jemu sa to nepaci moc, tak som sa na to vybodla ale poviem ti z vlastnej skusenosti nedavaj si ich kvoli svadbe lebo ti to dobre znici tvoje nechty a pokial sa ti zregeneruju dobru dobu to trva, ja si dam len pekne namalovat u nejakej sikovnej nechtarky ako francuzsku manikuru a to vyzera krasne jemnucko

lenocka84
30. jan 2010

dugy len mi chyba kocik, autosedacka a postielka
to najdolezitejsie
oblecko sme podedili, takze nakupovat moc nemusim

janefonda
30. jan 2010

lulu http://www.4mama.sk/?page=shop&cat_id=32&id=44&... mrkni si to ak chces, to su tie klobuciky 🙂

lenocka84
30. jan 2010

jane a chicco su naj?
lebo aj avent som nasla, aj medela
nieco lacnejsie

lulu4
30. jan 2010

jane: dakujem, tento link si odlozim niekam aby som ho nasla ked budem taketo veci zhanat ale to fakt nie je zla vecicka... a mimochodom velmi sa mi pacia vase svadobne fotky, mali ste uzasneho fotografa

janefonda
30. jan 2010

lulu dakujem za kompliment. S fotografom som bola max spokojna! 🙂 Bol mily, sikovny a bola s nim dobra komunikacia celu dobu.
Lenocka: Nie ze by boli naj,ale pozdavali sa mi. Som si ich bola mrknut aj v obchode a potom som si kupila tie mensie, lebo baba hovorila ze tie maju aj mesie dierky a ze to lepsie napodobnuje bradavky 😉

vejula
30. jan 2010

jej ahojte kočky... Tak spravy o Mirke su super 🙂 nechcem sa ale tešiť popredu, nech niečo nezakríknem ale je to fakt malý zázrak... Inak ozaj kde sda Mirka nachádza... Ako že v nemocke viem ale kde v nemocke???

Inač čosi somsa naučila aj troška pospala a teraz papám....

lucy1990
30. jan 2010

Vejula, myslim, ze mirka je v taliansku 😉

elko69
30. jan 2010

veru neviem kde je Mirka ale hlavne nech su zdravucke obe...a nech sa tu coskoro objavi s dobrymi spravami..malinka bude teraz asi dlho v inkubatori a v nemocnici ale Mirku asi casom pustia....

janinna11
30. jan 2010

Ahojte kocky, tak uz som tu, cely den sk triedila papiere, zmluvy, blocky, uz sa pomaly chystam na to stahovanie na SK a strasne ma to dnes chytilo, potom som upratovala, varila a teraz som uz hotova, este mi perie pracka, doteraz som citala, co ste popisali a pozerala svadobne fotky, teda ale su fakt skvele, vsetky!!

garonka
30. jan 2010

veji mirka žije v Taliansku

dugy poslala by som ti aj moju kytičku no nemam foto 😠 pred troma rokmi som sa vydavala a stala nas 4000 sk 😅

lucy1990
30. jan 2010

Elko, byva to tak, ze predcasne narodene deticky byvaju v inkubatore az do termina, kedy by mala zena rodit...verim, ze to dobre vsetko dopadne 😒

janinna11
30. jan 2010

Garonka teda, ty si mala taku taku drahu kyticu.... a nemas ani foto... to fakt tolko stala, co si v nej mala za kvietky??

garonka
30. jan 2010

jani nemam z nej foto ale skusim ju cvaknuť z fotky ako som ju držala v ruke 🙂
robil mi ju ujo v kvetinarstve ktory robil i Mojsejovej kytice 😀

lenocka84
30. jan 2010

lusy tolko nas nestala cela vyzdoba a kytica spolu, a to sme mali na kazdom stole aranzman, a na nasom dost velky

elko69
30. jan 2010

no moja kyticka vysla na 1500 sk a to tam bolo len par kali takze neviem si predstavit keby ich tam bolo viac tiez by bola o dost drahsia...

janinna dakujeme teda za chvalu...

lucy fuha tak to tam bude velmi dlho asi...a Mirka v talianku normalne zije so svojim manzelikom??si zober ze jaky musia byt z toho hotovy aj jej rodicia a este ked su na Slovensku teraz nahodou...

janinna11
30. jan 2010

No teda, si riadne zainvestovala!! 😀 Resp. drahy... Ja by som za kyticu tolko asi nedala, ale nikdy nehovor nikdy.. 😒

garonka
30. jan 2010

leni drahy platil ja som vyberala 😀
a korunku do vlasov som mala za 2500 to je ručna vyroba ale mam pamiatku je krasne pri mojich svadobnych veciach uložena 😵
a vyzdoba to neviem koľko nas stala 😒

lenocka84
30. jan 2010

ty brko
tak lusy tak si bola bohata nevesta
a fotecky mas?

janinna11
30. jan 2010

No teda Gary, ja si ani neviem predstavit teda pri tych sumach co si pisala, kolko cca stoji cela svadba pre takych 50-70 ludi, esteze mna sa to v najblizsej dobe netyka 😀

elko69
30. jan 2010

no garonka veru ukaz foto svadobne aj ja som zvedava....

garonka
30. jan 2010

dugy v albume je kytička naš chrustík kuk kym vymažem aby admini nehučali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre