Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
30. jan 2010

tu je aká svadobná nálada 🙂 Jáááj, krásny den to bol vážne všetko na 1*
Len škoda ýže foto su moc velké a nemám ich ako zmenšiť, no ale raz sa mi to snad podarí a potom sa určite pochválim 😉

garonka
30. jan 2010

baby mali sme len 80 ľudí a keď teraz kukam do zošita čo všetko sme platili ta sa za hlavu chytam
mam veľke fotky musím popytať draheho nech zmenší ale ako stále moja polovička nieje domaaaaaaa šiel mi kupiť kolačiky 😀

lenocka84
30. jan 2010

lusy uzasnaaaaaa

janinna11
30. jan 2010

No kytica je rkasna Garonka, to musim uznat, ale tu cenu aj tak nechapem, 4 litre....na mna je to strasne vela, ale vsak vydavas sa iba raz..

lulu4
30. jan 2010

garonka, garonka chceme ta vidiet ako nevestu!!!!! velky strajk nastava, chceme fotky 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
30. jan 2010

leni dekuju 🙂

jani no draha bola ja ju mam pekne vysušenu na kuchynskej linke 😉 a aj draheho pierko 😉

garonka
30. jan 2010

lulu ty čo meníš fotooo? 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀
ako mi drahy zmenší tak ma uvidite jo? 😝

lulu4
30. jan 2010

babulky mozu sa v tehu tie ryby alebo nie, kazdy ma strasi ze nie, ze obsahuju olovo ale ja by som za tuniakom teraz aj vrazdila, drahy ma taky tuniakovy krem, je to v takej tube ako pasta tak som si natrela zemlicku syrom a na to som si trochu z toho vytlacila ale este by som si dala len neviem ci nerobim zle? 😕

lulu4
30. jan 2010

lusy ved kazda ste si zmenila foto tak uz aj ja no nie? 😀

janinna11
30. jan 2010

No Garonka, asi nemas velmi na vyber, aspon jednu, pls..... 😀 😀 aj s mm

janinna11
30. jan 2010

Lulu v primeranej miere sa smie podla mna vsetko, okrem nejakych syrov Milsy 😀 😀 s listeriou 🙂 ja som si robila tiez minuly tyzden pomazanku zo sardiniek 🙂) ved to nejes kazdy den... len si daj, lebo budes nervozna a hladna a to neprospieva ani Tebe a ani mimi

janinna11
30. jan 2010

Zienky ja si sem pridam foto tak o dva tyzdne, ked to povieme nasim rodicom, ze cakame mimi, teraz je to este top secret 🙂)

lulu4
30. jan 2010

Jani: ved prave aj ja si myslim, ze ked to nejem kazdy den ze by to nemalo nejako uskodit, idem si veru este natriet chlebik.... ja mu tu tuniakovu pastu tusim zjem 😀 😀

elko69
30. jan 2010

garonka..waw krasna kyticka a foto nevesty tam nedas??????

garonka
30. jan 2010

dugy kde ušla? nech kukne fotku a vymazujeeeeeeem 😅

lulu4
30. jan 2010

haloo kočky co je s vami nejako to tu viazne? co robite, kukate TV?

garonka
30. jan 2010

elko dam len musím tie čo mam v notebooku zmenšiť a ja neviem ako to musí drahy 🙂

elko69
30. jan 2010

no garobnka este nevestovsku chceme vidiet!!!!!!!!!

lulu4
30. jan 2010

tak potom idem aj ja od vas ved mam co robit, mam pisat pracu do skoly, preto som nesla s drahym ani na bowling, som to ozelela a nepisem aj tak nic, teda na konika podstivo 😀 😀

garonka
30. jan 2010

lulu ja som tu len som jedla chlebík

janinna11
30. jan 2010

Lulu jasne ze ked to zjes raz, nemoze to nijako uskodit, a zase nemozme byt take fajnove, potom tie nase deturence budu alergicke uplne na vsetko a bduu furt chorlave. Pekne si len daj, ja si idem urobit cajik 🙂

lulu4
30. jan 2010

jaaj tak to dobru chut, ja si musim dat tu tuniakovu pastu len sa bojiiimmm....
inak ako tu na konovi vyhladavate nejake temy, ked chcem napr. augustovky aby som sa nemusela preklikavat ako debil, neviem ako to funguje?

lulu4
30. jan 2010

Jani: vidis aky som pripad este som to stale nespapala, stale rozmyslam a asi ma porazi 😖

lucy1990
30. jan 2010

Lulu, pod aj k nam augustovkam, daj si spolocny termin a tam nas uvidis 😉

garonka
30. jan 2010

lulu kľudne si daj nie veľa ale daj si
ja jem z ryb len pstruha mňam 😝

elko69
30. jan 2010

veru lulu nemozem sa vo vsetkom obmedzovat lebo deturence nase potom nic neznesu a budu veru alergicke nna hocico

liv1
30. jan 2010

Lulu foto super 🙂

inak s tymi rybami pocula som, ze radsej sladkovodne kvoli tomu olovu.

lucy1990
30. jan 2010

A daj si na co mas chut...ryby obsahuju vela prospesnych veci, ktorych je viac ako negativ... 😉

liv1
30. jan 2010

Baby fotecky krasne svadobne mate, pozerala som si fesandy ste velke 😉

citala som o com ste pisali a verte neverte, my este pre malicke nemame nic nic absolutne nic 🙂

lulu4
30. jan 2010

lucy: ako si to myslela s tym spolocnym terminom, kde si ho mam zadat? ja vzdy po prihlaseni zavitam len na tuto temu a inak sa tu nevyznam 😖

liv: dakujem aj ty mas peknu foto 😅 tak kaslem na toho tuniaka, idem si natriet iba so syrom radsej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre