Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
30. jan 2010

leni nie ja mam rovne vlasky 😀

lulu to drahy žiarlil lebo som vravela, že to je najkrajšia fotka 😀

garonka
30. jan 2010

elkooooo 😀 😀 😀 😀 😀

lulu4
30. jan 2010

liv: ano som rybka a je to velmi dobre znamenie aj co poznam ostatne rybky, nase mimi bude asi jedine v rodine panna tusim 😀
tak my sme to netajili hned z testov ked vysli pozitivne sme to na vianoce povedali rodicom a teraz postupne sa to dozvedaju aj kamarati a znami a taaaak, nemame co tajit 😀
a ty si kedy narodena?

janinna11
30. jan 2010

Garonka aka kocica brckava z Teba!!! Sa nezdas zena!! 😉 😉

lulu4
30. jan 2010

Garonka: tak ked si mu povedala ze to je najkrajsia foto tak co sa cudujes, ja by som sa mu teda necudovala, to aj moj by sa ofucal, ze tak super, ked sa ti ta s havom viacej paci 😀 😀 😀 😀 samozrejme ze by mu to ofucanie dlho nevydrzalo ale dufam, ze nam posles jednu aj s manzelikom

lulu4
30. jan 2010

Jani: ja som uz zvedava aj na teba, ked uz nebude tvoje tehu top secret tak sa tesim na foto, si dalsia blondinka do klubu blondinok alebo tmavovlaska?

liv1
30. jan 2010

gari zlateeeee super 😀 a ze najlepsia fotka, drahy musel byt raaaad 😀
rybky su dobre znamenie, moj manzelik je rybka, naj kamoska, aj ine kamosky, no proste dobreee to je znamenie.
ja som 21.5.

lenocka84
30. jan 2010

lulu a aku mame prevahu? blond ci brunet?

garonka
30. jan 2010

jani aj mi bolo ľuto umyť tie vlasky 😀
ale sranda bola ak som bola na skuške ako budem mať vlasy tak mi kamoška kaderníčka urobila tak vlasy šupla korunku a jej vravím že parada, a šla som domov korunku som zabudla dať dole z vlasov vonku na mňa každý pozeral ako na debila až som sa hanbila že preboha take vlasy asi mať nemôžem a tak si uvedomím v polke cesty, že na hlave mam korunku hanba ja som bola v športovom teplaky a bunda Nike a romanticky učes s korunkou na hlave 😀

garonka
30. jan 2010

liv ty si blíženec? aj ja som 😀

janinna11
30. jan 2010

Lulu ziadna blond, konecne tu bude nejaka bruneta 😀 😀 este tyzden a pol vydrzte a zavesim to sem 🙂

liv1
30. jan 2010

lulu ale pockaj. je moznost este ze tie nase detvaky budu levy 😀

lenocka84
30. jan 2010

janinaaaaa aj ja som bruneta, len s melirom

liv1
30. jan 2010

garonka sme sa o tom bavili zrovna pred tyzdnom, ze som od teba starsia o 1 mesiac 😠 😀 ze sme teda aj rovnaky rok... 😀 😀

lulu4
30. jan 2010

leni: vies ze ani neviem? ale tusim je tu viacej brunetiek , ved brunet si ty, ja, lucy, jane, rogerka, vefi a to je asi vsetkooo
a blond: Garonka, Liv, Dugy a nevieeeem 😀 😀

liv1
30. jan 2010

tak pockat pockat baby. ja sa tiez mozem vyhovarat na problemy s IQ kvoli farbeniu vlasov 😀 😀
gari s tou korunkou to nemaaaa chybu 😀

janinna11
30. jan 2010

Liv to je pravda, bud levica alebo pann, mne termin vychadza op 1/2 augusta do 1/2 septembra, presny podla PM 1.09., a do august. a aj do sept. deticiek, co uz, hlavne nech su vsetky zdrave 🙂 🙂 🙂

elko69
30. jan 2010

garonka no to musela byt dobra kombinacia veru tie teplaky a korunka vo vlasoch :D ale nech aj ja ked som si boladat urobit uces ci uz n amoju alebo n akamoskine svadby tak tiez namna ludia kuk ked som prebehla cez mesto ale tak co mam ist kadernicke hned v satoch :D :D :D???

lulu4
30. jan 2010

liv: nestras leva moc nechcem, panna je tiez z tych lepsich a kludnejsich znameni ako su rybky ale co bude to bude, ved uvidime 😀

garonka
30. jan 2010

liv jaj už si pamätam joj to spôsobuje moja tehu demencia 😀

ja som čistokrvna blondínka 😀

liv1
30. jan 2010

jo jo jani jasne.
ale blizenca by som vychovala v pohode 😀 😀

lenocka84
30. jan 2010

lulu lev je super znamenie
teraz sme 3 levovia v posteli 🙂
ja, mm aj neterka
ona sa narodila a draheho narodky
a ja mam 2 dni po nich

garonka
30. jan 2010

elko a to ešte môj drahy na mňa kukal či som normalna a rehotal sa i on 😀

garonka
30. jan 2010

baby lenka dala fotkuuuuuuuuuuuuu aka kočica na nej je 😀 😀 😀 😵 😵 😵

lulu4
30. jan 2010

liv: ja zase rybku ale co uz, to by bola sranda do tretice 14. marec... no snazili sme sa a nic... vyslo to takto a aj tak sa vytesujeme, hlavne ze cakame mimi 😀

s vami sa tak dobre pise kočky, musim ja ist tu pracu pisat a som hladna a leniva ist si do kuchyne nieco natriet 😀

lenocka84
30. jan 2010

lusy si o mne pochybovala?
chi chi 😀 😀 😀

lulu4
30. jan 2010

leni: super, vidim ze nas tie babulky inspirovali a zmenili sme aj my foto 😀 😀

garonka
30. jan 2010

ja som blíženec i švagor je blíženec a nerozumieme si on je veľmi drzy a rozmaznany a vysmieva sa každej prkotine
a sa vraví že maloktorí ľudia vychadzaju spolu dobre ak su rovnakeho znamenia
no môj je rak taky kľuďas ja som zas cholerik prveho stupňa 😀

lucy1990
30. jan 2010

Lulu, ja sa na levika velmi tesim, trochu radsej leva ako pannu 🙂 ja som baran a muz je kozorozec, tak sa tesim ze konecne nieco nerohate 😀

lulu4
30. jan 2010

leni: ved ja netvrdim ze levikovia su zli, ja chcem zdrave babenko a nech je v akom chce znameni 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre