Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
30. jan 2010

si byk dugy?

dugyna
30. jan 2010

kocyk nas pes je blizenec a je naladovy 😉 obcas ma take svoje vlastne depky..a nema mat preco..in je vtedy taky melancholicky..a potom ho to zrazu prajde
a garonka aj ty si taka ze ak treba nieco riesit tak si netranna? blizenci su dvojtvarovy..su fajn dobry ludia..podla mna..ale naladovy a dvojtvarovy

janinna11
30. jan 2010

Baby nemozem spat, kecate o znameniach?? Ja som skorpik 😀

janefonda
30. jan 2010

Clovek si skoci do vane a nakremuje sa a vy tu zatial pisete ako o dusu 🙂
Ja som vodnar, nebude mat nikto vodnara? su to dobre povahy 😀

liv1
30. jan 2010

jane uznavam vodnarov mozem 😀

liv1
30. jan 2010

dugy nehnevaj nechajte blizencov na pokoji 😠 😀 😀

lenocka84
30. jan 2010

moja maminka je vodnar, takze aj take znamenie mozem

janefonda
30. jan 2010

my sme obaja s muzikom rovnake znamenie 🙂 a vobec nam to pri vztahu neprekaza... 🙂 dokonca si myslim, ze si tym ovela lepsie rozumieme 😉
my cakame asi byka uz to tak vyzera, a mozno ak sa jej nebude chciet ist von, tak z nej bude aj blizenec 😅

lenocka84
30. jan 2010

jane, podobne

dugyna
30. jan 2010

lenocka moja mama je levica..naladova vie byt tiez..ale su aj citlivy podla mna..

a stou mariskou..ked to prislo k tomu ze dide do obchodu a stavi sa u kamosa a nafjci sa tak lenocka to urcite nie je len 2krat do tyzdna..podla toho co pises si to len vy uvedomujete ze je to dvakrat do tyzdna..sory to je tvrda realita..
ak je na tom tak ze kazda prilezitost je dobra na hulenie..fuha no tazko..v dnesnej dobe to vela ludi berie ako zivoty styl..a maju to miesto alkoholo a cigariet acakaju ze sa to zlegalizuje..kopec ludi pod vplyvom marisky aj soferuje..
a kopec je takych ze pre nich je normal len s mariskou..
treba dotycnemu povedat co vsetko to robi s organizmom..hlavne lenocka pozor po dlhsom case to robi psychicke zmeny na cloveku..nerealne myslenie o povinnostiach a zodpovednisti..
ale lanka zaklad je to ze musi chciet hlavne on sam aby stym prestal..a inak vie to vyvolat aj schizofrniu..
to by sme tu mohli o tom pisat dlho..
ON SAM MUSI CHCIET PRESTAT

janefonda
30. jan 2010

lenocka aka nova foto 😉 peknaaaa

lenocka84
30. jan 2010

ved prave
uvidime co sa udeje

lenocka84
30. jan 2010

jane dakujem

baby offujem,som totalne unavena,
tak zajtra kecame dalej
zelam vsetkym dobru nocku

janefonda
30. jan 2010

ahoj Leni a dobru noc prajem 🙂

dugyna
30. jan 2010

liv hej som byk 😉

jane aj my sme sdrahym to iste znamenie a uplne nam to vyhovuje 😉 uplne sa chapeme..je to super
a jane byci su najlespi ludia 😉 my sme chceli tiez bycka..ale nam to nevyslo..ale hlavne nech je malinke zdrave 😉

lenocka tak drzim palce a dobru nocku

janefonda
30. jan 2010

dugyna vobec nepoznam byka, takeho nemame zatial v rodine, ale ked hovoris, ze su najlepsi tak super 😀

dugyna
30. jan 2010

sme tvrdohlavy a ideme za svojim cielom pevne a vytrvalo..a su rodinne zalozeny..a strasne dobry ludia 😉

dugyna
30. jan 2010

juj baby kde ste vsatky zmyzli?

janefonda
30. jan 2010

ja som tu este, ale asi pojdem do postielky 🙂 sa vsetci vytratili 😒

dugyna
30. jan 2010

no kukam ze tu uz nikto neni..ani garonka puding nevari..ach jatak dobru noc jane..

vejula
30. jan 2010

no kočky tak som tu a vy už všetky spíte asi. hmmm, tak nič, zajtra sa uvidíme a pridám aj ja nejaké postrehy čosi o znameniach a o hulení 😀 😀 😀

lenocka84
31. jan 2010

dobre ranko babule
kde ste? to este spite?

dugyna
31. jan 2010

Dobre ranko kocky

janinna11
31. jan 2010

Ahoj Leni, ja som uz hore, po sprche, olejcekovani, masazi a prave ranajkujem 🙂

janinna11
31. jan 2010

Bre ranko dugy 🙂

lenocka84
31. jan 2010

bre ranko jani aj dugy
vyspate?

jani normal ze zavidim, v tom dobrom, aj ja chceeeeeem

janinna11
31. jan 2010

Jaj Leni, ale to bola automasaz, to ja sama, kvoli tym hnusnym striam, prijemnejsie by bolo samozrejme ist na masaz....
ci nieco ine zavidis?? 😀

dugyna
31. jan 2010

Kocky vy tu zrana take debaty🙂 a dobre rano janine

lenocka84
31. jan 2010

jani aha, mna natiera a masiruje mm, tak som si myslela ze to tiez mas tak zariadene 😅 😅

dugy ake debaty???

vejula
31. jan 2010

ahojte kočky... Tak ja som nemala moc dobru noc. Ma hlava bolela jak fras a teraz tiež to nieje bohviečo... Snad na mna čosi neleze, Booože nejaká chrípka alebo čo, bojim bojim....

Inač ja čo sa týka stríí tak som hovorila že nič a hadajte čo sim si včera všimla... Zo spodnej strany cici, su tam... Nie uplne najväčšie ale ani málo ich nieje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre