• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
DUgy ake debaty myslis?? :grinning: No povedz, ze Tebe by sa nehodila taka masaž od draheho??? :wink:

Kočky počuli ste už o tej rolničke - mexická bola?? 4o si o tom myslíte?
31. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ahoj
kym to mas len z tehu v poho, ja ich mamnormalne, lebo mi prudko narastli prsia, este na strednej, a myslim ze sa toho uz nezbavim
inak sa to da.

jani treba tak vybavit, sak nech sa aj chlap stara.
ale dobre ze o tom hovorime, dnes ho musim upozornit, ze to zanedbava
31. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenocka no o masazach:slight_smile:
31. jan 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani aka rolnicka???

dugy sak ved len prijemne veci
31. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaka rolnicka:slight_smile:?pre mna je teraz prijemne ze moj drahy vari na obed same pochutky:slight_smile:)mnam mnam.a rano ma cakali hotove ranajky,takze ja sa mam ako v bavlnke:slight_smile:
31. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a kde je kinderko garonka?
31. jan 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy este urcite vyspava, a bude sa vyhovarat ze varila obed

dugy to mas fajn, moje ranajky su estee v obchode
31. jan 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Leni ja nie som s drahym, deli nas asi 600km, ja som teraz v CR on na SK, ale uz do dvoch mesiacov snad budemespolu... :slight_smile:
Kocky vam zavidim tu pozornost a hlavne pritomnost tych vasich muzickov, ja som tu sama... a vcera som mala aj dost kvalitnu depku z toho :frowning2: Ale dnes je uz lepsie, to tie hormony...
31. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a budete kde?
na SK?
31. jan 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ak to vsetko bude ok v Trencianskom kraji, nechcem predbiehat, ved vies, dufam, ze to coskoro vyjde :slight_smile:
31. jan 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko teda uz pekny den prajem :D

dugyna tak dakujem teda ale keby som sa vydavala asi by som uz vsetko inak mala :D ale zabava teda bola fakt super!!!
31. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ani ranajky nemala ja osm mala hned obedik dobryyyyyyyyyyyy :wink:
31. jan 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky tu rolnicku som myslela - taky maly privesok, ktroy siaha az na brusko, a vraj vydava jemne zvuky, kore babatko pocuje a ukludnuje ho to :slight_smile:) Elko ani Ty si o tom nepocula??
tu je o tom viac:
http://www.annaviktorie.cz/9-originalni-hudebni-mexicka-bola
31. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukam ze vsetky sme dnes neskoro vstavali:slight_smile: lenocka sak garonke tiez vari mm,nie?
31. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky poradte, co mam varit, co idete obedova, resp. co ste obedovali??
31. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janinna11 ni enepocula teraz prvy krat....no ja som obedovala kuracie snicle s pyre a takym kapustovym salatom :D mnam...
31. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zeny, tak ja uz varim kapustnicu :slight_smile:
Po uz je druhykrat ze tento tyzden, co musim mat kyslu kapustu, a paradajkovi polievku, strasne mi to ide na chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co budes mat chlapca??? :slight_smile: ked ti ide kysele??
31. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elko to sa tak hovori??? Ja sa v tychto babskych poverach nevyznam :confounded:
31. jan 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super
ja som bola na nakup

baby uz ste niektora olutovala ze ste sa vydali?
ja to mam na dennom poriadku
normal som z toho nestastna
31. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janina no hovori ze ked ti chuti sladke a neopeknievas ze je to dievca lebo to bere aj krasu a aze ked kysle a opeknievas ze chlapec lebo ten na krase zevraj mamine pridava,takze neveim,mne chuti aj sladke aj kysle v poslednej dobe a nemam pocit ze by som nejako opeknela a ani ospatnela,som taka ista :D

lenocka a preco si nestastna??bolo par okamihov ked sme sa pohadali a mala som ten pocit aj ja ale teraz som velmi stastna ze som vydata....
31. jan 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako total neschopak
od rana vie ze ho caka ze idee na nakup, ale nie, on sa musi hrat, kavicka cigaretka, a ja s malym hladny
ako teraz som ranajkovala
nakoniec som odisla do obchodu sama, takmer som odpadla od hladu
a nakoniec ma videl prist, ze mam 3 plne tasky nakupu, len jedna ala ze 7kg
ale nie, nechal to tak a nechal ma ich vlacit samu
ako naco mi je taky chlap
vazne zvazujem ze po porode sa k nemu nevratim, sak to sa takto zit neda
ziadna pomoc, ochota, a o zodpovednosti ani nehovorim
31. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenocka skus sa s nim o tom porozpravat co ta trapi a ze ti musi pomahat a ze nesmies nosit tazke a tak ale v klude bez emocii.hm?
31. jan 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale leni, vsak si hovorila, ze Teba este aj masiruje mm, tak co sa stalo?? Ako dlho ste boli spolu a ako ste zobrati?? Ja nie som vydata, zatial, a ani potom nejak netuzim, je to len papier, ani po tych bieleych satach nejak extra nejdem a potom 90% chlapov vas berie ako majetok, nie vsetci, ale vacsina je taka, ze uz su si nam,i isti...
31. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani 4 roky,ale odkedy byvame v blizkosti jeho sestry a svagra je to o ...

dugy on to davno vie
31. jan 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka84 veru tak dugy ma pravdu,skus sa s nim porozpravat,ved on musi pochopit ze je tu pre teba nie len na sex a taketo veci ale aj na to aby sa o teba postaral ked ty si tehotna ale aj ked si neni a pomohol ti,jako my ked ideme niekam na nakup tiez berem igelitky nejake ale da mi len fakt take lahucke a on berie tie tazke aby som sa ja zase nezatazovala,stara sa zase o mna ale tiez mi niekedy vadi ze ked niekam chcem ist sa obcas hrava na pc futbal tak musim pockat kym neskonci zapas :D ale inak pohodicka...
31. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elko ja som zatial na tom asi ako Ty, predtym som sladke takmer nejedavala, cokolady vobec, len nejake 70-90% horke, a max. nejake bebe susienky alebo musli. Ale teraz mam casto chut na zmrzku, piskotky, brumika, margot atd...vsetky tie kaloricke bomby a to kysle, a prestali mi trochu chutit syry, co predtym som musela mat kazdy den, a maso mi chuti, predtym som masko takmer vobec nejedla.... A aj ja si pripadam taka ista (s par kilami uz naviac) ale inak nic, az napar vyrazok, co som pred tym nikdy nemala, tak neviem...

A kedy idete na UZ, to uz vam snad povedia, co to je, nie?? :grinning:
31. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru aj mne sa zda ze s ami zhorsila z casu na cas plet a to sa hovori z epocas tehotenstva sa zlepsi kvalita vlasov a nechtov a pleti..a kde to je???? no 9.2 idem a hadam sa bambulo nase ukaze co ma medzi nozkami :D
31. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LEni a zili ste spolu pred tym ako ste sa vzali?? Ako to myslis, ze v blizkosti svagra??
31. jan 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko to aj robieval, len poslednu dobu mu neviem ci preskocilo alebo co
tak neviem
31. jan 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok