Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
31. jan 2010

jaaj tak zohnat sikovnych zamestnancov nie je hracka v dnesnej dobe, je sice vela nezamestnanych len aby boli aj sikovni a chceli tu pracu robit... ak sa smiem spytat ty si nejaka veduca alebo prevadzkarka v nejakom podniku?

lulu4
31. jan 2010

ide ja, lebo cas bezi a za chvilu sa bude ten moj na mna hnevat ze dokedy ma bude cakat, chudacik on vzdy musi na mna vyckavat ked niekam ideme...

lenocka84
31. jan 2010

elko to aj robim
a nakoniec on urazeny odisiel ku kamosovi
mala som 100chuti mu napisat sms, nech tam kludne ostane aj spat, a nech sa o neho postaraju

lulu mam upratovaci servis, a niektore prevadzky som chodila upratovat aj ja, ale teraz to uz nie je mozne, tak preto nahrady

btw ak by ste niekto vedeli, do firmy ci do domacnosti, kludne sa ozvite 😉 😉 😉

lenocka84
31. jan 2010

baby idem sa na chvilu natiahnut, lebo som unavena z toho vsetkeho, aj som zle spala v noci,

tak sa neskor ozvem

dugyna
31. jan 2010

Lenocka suhlasim s elko nech si pere a zehli sam!

elko69
31. jan 2010

lenocka skus napisat nieco co odp..alebo vies co kasli nanho,chod si lahnut,vyspinkaj sa a ked mas nejaku kamosku poblyz chod ju kuk sak on sa vrati domov a bolo by dobre keby ta tam nenasiel,nech si nemysli ze len on si moze odist a zduvat sa...alebo ho jednoducho ignoruj,on si musi uvedomit co urobil a ze to nebolo voci tebe mile,tak budem drzat palceky nech to vsetko dobre dopadne a uzmierite sa co najskor....pa zatial

lulu tiez namna drahy obcas musi vyckavat ale to je nas zien asi udel..hehe

dugyna
31. jan 2010

Lenocka pekne si oddychni. Elko my to mame s drahym zariadene tak ze ja sa chystam skor a potom nemusi na mna cakat🙂

dugyna
31. jan 2010

Kam ste vsetky zmyzli? A co je s garonkou?

lenocka84
31. jan 2010

no vela som nenaspala, maly nedovolil
ale aspon som sa natiahla
dnes tak krasne kopal, a posledne 2 kopance som aj videla, sa mi tak pekne smiesne brusko vydulo
parada

dugyna
31. jan 2010

Jej lenocka to musi byt parada, ja to zatial len take vlnky citim v brusku vecer🙂

lenocka84
31. jan 2010

dugy normal som nechapala
perfektne
akok kope uz statocne, a vzdy ked si chcem lahnut, nevdacnik maly
ale dnesok mu prepacim, zato ze to ukazal aj na pohlad, nie je pocit

dugyna
31. jan 2010

🙂 xixi si este uzijeme do 40tt a co myslis je garonka este kinderko?ani rogi sa este neukazala.inak mali by sme zalozit temu prvy krat mamickami aby sme si mali potom kde cmarat🙂

lenocka84
31. jan 2010

myslim ze tu sa budeme este dlho stretavat

garonka sa nechystala oddelit, aspon podla nej
a rogi aj u nej to je mozneeee

dugyna
31. jan 2010

🙂no sak prave a u nich oboch neni zvykom tu nebit o rana

garonka
31. jan 2010

ahojte ja som predsa tu doma 😵

boli sme u svokrovcov pre veci a ledva sme s autom vyšli 😅 máme tu krasnu kalamitu 😀

lenocka84
31. jan 2010

dugy ale zase od rana do vecera je tu byt je trosku zavisneeeee

ahoj lusy
tak o vychode aj pisali ze kalamita

dugyna
31. jan 2010

Cau kinderko🙂 lenocka myslis zavisle?🙂 a vy nie ste na konovi zavisle🙂?

garonka
31. jan 2010

leni jo parada kopa snehu len nestíhaju odhrňovať a z bloku sme ledva vyšli 😅
naš havo v snehu plaval 😀

lenocka84
31. jan 2010

dugy ano zavisle
preklep
no ciastocne ano, ja si to priznavam

dugyna
31. jan 2010

Xixi to sme tu v tejto teme asi vsetky zavisle🙂 juj garonka aj tu nech tak nasnezi🙂 nech zajtra nemusim dn skoly na skusku...si to tu citam a asi pri tom zaspim

lenocka84
31. jan 2010

dugy ale noooo, nic take
nech uz ide sneh dole
lebo mne to uz dost vadi

vejula
31. jan 2010

ahojte kočky.... No kukam že rozoberáte chlapov... Ten môj ma vie tiež sem tam riaden vytočiť... Ale to su asi chlapi... No ale keby som 3 dni nevedela kde je tak už som zbalená a u našich asi... Však viete aKO som stresovala ked sa mu tri hodiny nedalo dovolať a to mal riadne čoromoro doma...

Inač mna dnes zas bolí hlava a teplotu mám tak na hranici 36,9. Mám pocit že čosi na mna leze... Ja nechcem tak dlho som sa držala a teraz toto.Joooj a dotoho ešte aj učiť sa mám, to je fakt hrozné ☹

lenocka84
31. jan 2010

veji tak sup nejaky ten pomaranc, a take vitaminiky, a bude dobre
a hlavne nevyliezat z postele

dugyna
31. jan 2010

Ale leni sak je zima tak musi byt sneh🙂 veji sprav si recept mojej mami nastruhaj jednu cibulu,vytlac jeden citron a zmiesaj s medikom a papakaj po lyzickach a kup si homeopatikum oscilococum ci ako sa vola na imunitu

lenocka84
31. jan 2010

dugy uz je toho akurat tak dost
a recept s cibulou poznam, ale trosku iny
nakrajana cibula, na kolieska, a davame do salky cibula cukor, cibula cukor
a na druhy den je z toho super sirup

garonka
31. jan 2010

veji aj zazvorovy čaj zabera mňam
my ho pijeme preventívne 😉

vejula
31. jan 2010

joj, no citron nemáme kupený... Ale urobím čajiks medíkom a šup do postele hádam vypotím. Len som si teraz zjedla dve palacinky a bojim že ked lahnem tak kyselina šup do krku 😖 Babulky držte palce nech to nieje ta hnusná chrípka ☹

lenocka84
31. jan 2010

tak daj tu cibulu s cukrom

garonka
31. jan 2010

veji neboj vyležíš ak bue horšie nakluš k lekarke chrípka babu nevadí

vejula
31. jan 2010

jej zázvor kupený mám tak skusim čo to spraví s medíkom a skusim vyležať... Len učiť sa mi vôbec nedá a to som už teraz v časovom sklze ☹

No neva kočky idem ja urobiť ten čajík a ešte večer určite napíšem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre