Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
31. jan 2010

tak ti mám napísať mail???

rogerka
31. jan 2010

mam trosku oneskorene reakcie, elbo mam 2 dni sklz a snazim sa vas precitat 😀

lulu, bola som tam, kupili sme suknu a gate, oboje mam od oktobra az dodnes a furt su dobre 😉 nerada nakupujem veci cez net, tak som radsej sla osobne, vyskusala, manzo zaplatil a nosim dodnes 😀 inac na medenej je este jeden obchod 4mama sa vola (byvala sedmokraska), skus aj tam pozriet, ked budes v meste. ja som tam kupila hlavne veci pre drobca, tehu veci som zdedila po kamoske 😀

garonka
31. jan 2010

vefi pošli emailik do IP a Gabika ťa pozdravujeeeeeeeeeeeee

lulu4
31. jan 2010

dugy: no ja som v CA pozerala prave v Auparku min. tyzden aj s drahym ale mali len jeden druh a tie sa ani mne ani drahemu nepacili... tak neviem...
ja som pisala jeden link a to www.maderna.sk ale tam stoja tiez tak okolo 40 Eur o nic lacnejsie ako v CA,
skus kuk tuto stranku www.bublinka.sk objavila som dnes, sidlia v Raci da sa tam ist aj osobne a nemusis objednavat a maju dobre ceny...

lulu4
31. jan 2010

rogi: ved prave si tu nebola dlhsie a uz sme ta aj spominali ze kde si? 😀 diky za tipy, tak ked budem v meste tak by som skocila pozriet do toho 4mama, a ako sa pohybuju cenovo Rogi?

vefi89
31. jan 2010

už vám utečiem, malý sa rozťahuje a kole ma do rebier, takže musím zmeniť polohu. Lusy, fotky kučnem trošku neskôr, ale pošli, aj ja chcem anjelika 😉

dobrú noc vám bez cikania 😀 😀

janefonda
31. jan 2010

Vefi ja som zvyknuta upratovat ovela väcsi priestor. Moj rodicovsky dom ma tri poschodia... Cize je tam co robit+ velka zahrada. Mne upratovanie nevadi ja mam vzdy radost, ked je nieco pekne cistucke 🙂
Lulu niet na to ,ked sa clovek citi vo svojom prijemne. Vela roboty, ale potom obrovska radost 😉

lulu4
31. jan 2010

tak ahoj vefi a zajtra ta tu ocakavame ako si pochodila u lekara... papa a nech maly tolko nekopka 🙂

janinna11
31. jan 2010

Ahojte kocky, uz som opat tu
No Leni teda nezavidim Ti. Je to fakt divne ako sa chova tvoj muz, takym chlapom by sa zisla poriadne harpie, aspon na mesiac, nech vedia co to je mila a tolerantna zienka, co navari aj uprace, by som takych minimalne za usi vytahala!!!

rogerka
31. jan 2010

cenovo, co ja viem... tak okolo 1000 Sk maju gate, ale videla som tam aj lacnejsie, aj drahsie. mavaju aj akcie, treba ist kuk

lulu4
31. jan 2010

super rogi dakujem za tip, cenovo to je fajn som sa len zlakla ze ked su v centre aby tam jedny gate nestali 100 Eur 😀 😀

lulu4
31. jan 2010

kočky my ale cmarame uz sme prekrocili hranicu 20 tisic prispevkov v tejto teme 😀 😀

elko69
31. jan 2010

dugyna no aj my to tak uz mame ale ajtak niekedy este musi chvilu cakat :D ale to ide radsej potom nastartovat auto :D

vejula sup do postele a cibulovy cajik alebo cajik s medom,pomarance a vitaminky a lezkaj nech tu hnusobu das zo seba von...

janinna11
31. jan 2010

Lulu, prave som si to aj ja vsimla, no ale sa diskutuje, ked je stale o com 🙂 Kedy ides k dokimu najblizsie Lulu??

dugyna
31. jan 2010

elko my chodime spolu 😉 mame rychlejsie odsypane auticko..a hlavne ho nemusi hladat xixixi lebo ked ide drahy tak vie kde parkoval a ked idem ja tak ja zase viem 😉

lulu dik za link..elko hodis ten link na tie prsnikove ochrany..
lulu co nasli ste nejake obrucky?
kocky kde mam kupit v tomto pocasi a rocnom obdobi biele topanocky 😠 😠 😠 😠 😠

a kto mi odpovie o tej hudbicke a babatku?? 😒

dugyna
31. jan 2010

lulu no ked sme boli my s drahym kupovat tak mali jeden tip na traky a tri tipy gati

elko69
31. jan 2010

lenocka no veru pekne mas uz brusko tak sa tes z neho a z toho ako maly kope a mm ignoruj ked ta ma stresovat a ked sa uvedomi tak to bude super,este som nestihla docitat vsetky prispevky tak dufam ze ked dojdem na poslednu stranu budete uz uzmiereny :D

lulu4
31. jan 2010

janina: najblizsie idem 5.2. takze uz v piatok a sa uz veeelmi tesim, ze budem mat novu fotecku drobceka a uvidim ako uz pekne vyrastol, lebo mne brusko teda pekne rastie 😀 😀

dugy: pozerali sme v dvoch zlatnictvach v avione lebo tam sme dnes boli, v tom jednom mi drahy snubak kupoval, mali krasne co sa nam pacili ale damska za nejakych 350 a panska dalsich 200 Eur sa mi to zdalo byt vela na to ze ta panska bola uplne jednoducha a vyzerala ako ten kruzok co mas na klucoch...
neviem skusime este ten Aupark co si mi radila len ked sa tam dopracujeme, je toho vela, drahy je unaveny a nechcem ho vlacit po obchodoch ale bude sa musiet prekonat 😝

elko69
31. jan 2010

dugyna ja link na prsnikove ochrany????neviem nepomylila si si ma :D

rogerka
31. jan 2010

lulu, v poluse ste pozerali? su tam asi 3 zlatnictva, my sme tam kupili 😉

garonka
31. jan 2010

baby ako vam fajne rozoberate svadbu ah jaj i ja by som sa vydavala ešte raz 😀

rogi ty čo 2v1 😅

janefonda
31. jan 2010

dugyna asi myslis toto... http://www.maderna.sk/vsetko-pre-kojenie/uzitoc... tu ich je viacej , mozes si vybrat co ti vyhovuje 🙂

rogerka
31. jan 2010

cauko gari 😀
stale 2 v 1, ja sa chystam az po tebe 😀 co mas nove?

dugyna
31. jan 2010

jaj elko tak mozno..myslim vies tie klobuciky na kojenie..xixixi
ale ako bola ta stranka na ten davkovac na plienky?
som si zabudla zapisat

lulu v tom obchode podla mna naozaj nieco najdete...my sme boli predtym v auparku v inom obchode ze itali..proste nejake taliankse zlato a tam ceny ze od 350 vyssie za jednu obrucku..co je dost

inak zopar linkov: www.baboportal.sk
www.prisababy.sk
a ktore nemate kocik tak u nas na julovkach napisali tento link..dovoz je ze len 10eur..a nejak kocka ze usetri nakociku az 150eur tak kuknite www.o-baby.sk

dugyna
31. jan 2010

jo elko to som myslela diky 😉

poradte obchodik na topanocky biele..za normalne ceny. 😉

a garonka ako je to stou hudbou..ako vies ze ked maly kope tak sa mu to paci??a to mu davas sluchatka na brusko?

rogerka
31. jan 2010

dugy, skusila si reno? este vo footworku na obchodnej zvyknu mat svadobne

elko69
31. jan 2010

dugy na tie klobuciky som ja link nedavala ale na tie uskladovacie boxy na plienky to mas tu http://drobcekovia.sk/index.php

garonka
31. jan 2010

rogi je mi fajn bruško sem tam tvrdne ale v noci som furt na wecko vstavala to ma nervovalo
ja ti dam až po mne veď mame rovnaky termín draha sa dohodneme? 😀

garonka
31. jan 2010

dugy nie v aute mame hudbu na plne pecky a vtedy sa aktívne hybe babenka maju vyvinuty sluch od 6 mesiaca a dovtedy som i na hokejove zapasy chodila ale potom už nie bola tam nenormalny hluk 😕

dugyna
31. jan 2010

jo diky rogi 😉 kuknem..len v meste parkovat .. 😠 to je hruza
elko dakujem uz som si napisla na papierik lunk 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre