• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ale tobik je o 2 tyzdne vacsi a moje prekvapko o tyzden mensie :grinning: takze az po tebe :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som svoje kupila za 1500sk take kremove s trblietkami a mala som ich raz totalne som ich zničila tak mi stoja v skrinke ako pamiatka na svadobny deň :sweat_smile:
31. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze my sme furt dole ritou, nemusim ani casto chodit curat, prespim celu noc. len zas ked ma kopne do mechura, mam co robit :grinning:
dugy ja ju len tak pustam
ja som kupila za 600 Sk v rene, take obycajne, ale zato fest pohodlne, planujem ich nosit bezne k sukni a tak :wink: inac este aj v svadobnych salonoch maju boty, ale tam su uz vyssie ceny...
31. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari a ja ta chcem bidiet ako nevestu :wink:

juj lenocka dakujem :wink: za odpoved..asi si musim kuknut este raz sumrak..malemu sa ten film pacil vetdy som ho prvy krat citila..to bol pocit :wink: krasa
jej, leni, ahoj :slight_smile: pocuj, kupili ste tu postielku ci nie? este som nestihla vsetko precitat :grinning:
lenocka no co ako to nakoniec dopadlo s dryhym?,este sa nebavite alebo je to uz ok?
31. jan 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi ja som našťastie nemala zo svadobneho salona lebo tam maju prehnane ceny
furt dole riťou tak sa nevyhneš sekcii čo?
31. jan 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi nie nekupili sme, nechcem ju ja tahat

elko nebavime
31. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky jedna jednoducha otazka, ako si mam dat foto do albumu?? Chcem tam dat drobca z UZ, ale v nastaveniach mam len moznost moja foto,ako sa zaklada album?? Diky :slight_smile:
31. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekar povedal, ze sa este moze otocit, tak sa snad otoci :grinning: a ked nie, tak pojde nohami dopredu :grinning: uvidime, aky bude velky, ak by to slo, da sa aj normalne, ak nie, bude musiet cisarskym. zajtra idem na predoperacne, sa mi nechce kvoli tomu vstavat :unamused:
31. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy vymazala som aby ma admini nepredbehli no zajtra tu vložím zas a kukneš jo?
31. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi a to čo za vyšetrenie a kvôli čomu?
31. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ja som dlho kukala postielky tu v ba, ale vsetko drahe, nestabilne a pod. chcela som z ikey za 100 €, ale mali len tu svetlu, takze nic a nakoniec som objednavala z ciech, vysla ma 50 € aj s postovnym, ma 3 polohy, je pevna, farba aku som chcela, tak som ti chcela poradit :wink: http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-postylky-drewex-klups/
mozno sa ti tam nieco zapaci :wink:
31. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok garonka zajtra kuknem :wink: tesim sa a rogerka nemusi vobec cisarsykm aj ritkou dole moze rodit normalne.. :wink:

janina musis kliknu na fotoalbumy a tam na moje albumy a tam mozes vkladat :wink:
31. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
interne vysetrenia kvoli tomu cisarskemu, kedze je tam pravdepodobnost, ze bude. ani neviem, co vsetko tam so mnou zajtra budu stvarat :grinning:
31. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janinna juj ja uz neviem ako som zalozila album v tvojich nastaveniach to nejde alebo skus dat fotoalbumy a tam su ze vsetky fotoalbumy amoje albumy tak skus tiemoje albumy a ci tam nebude moznost zalozit novy nahodou...
31. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi a ja nejdem nikam to by som chcela vedieť prečo, tlak mam hraničny 140/90 a nikto nič :angry:
31. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za rady kocky, idem to skusit :slight_smile:
31. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tam poslal doktor :unamused: fuha, inac az teraz som si vsimla, ze nam svieti 39tt, to uz je vazna vec :confused:
a to este nemam vsetko nakupene :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: tak som tu :wink:
31. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi ja som v 38tt ten koň pridava týždeň viac
ale krati sa to čo? :grinning:
tašku maš zbalenu?

lucy čaf :wink:
31. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nepridava, mne ukazuje presne :astonished: tasku? hahaha :grinning: :grinning: :grinning: to co je? :grinning: :grinning: :grinning:
nemam, este mi do nej dajake veci chybaju :grinning: a to nam teta v nemocke hovorila, ze do porodnice mame mat tasky zbalene od zac. 36tt, tak som sa zasmiala :grinning:
31. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucy
aky si mala den?

lusy len 38tt?? naozaj?
31. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rogi, ty si teda pohodacka :grinning:
31. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vas prisla zase na chvilu kuk, trapim sa s pracou do skoly a vobec mi to nejde... :cry:
rogi ten tip na postielky co si posielala Lenke je super, su tam krasne postielky a hlavne ta tmava, lebo ja chcem tiez tmavu ale ja mam cas este s kupovanim :slight_smile:
31. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Leni, den sa dal...obed u svokrovcov, kava v avione, potom sme si urobili poradny nakup a este som trochu upratovala..zato Leni, citala som, ze ty to nemas na ruziach ustlate :unamused:
31. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi tak to ta obdivujem, ja by som si uz urcite v tom 36 zbalila tasku, ved potom s velikym bruchom zhanat co mi este chyba asi by ma porazilo...
ty si ina vegetacka, ale uz si vstup do svedomia, to myslim len v dobrom :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy aj ty si bola dnes v Avione? aj my sme tam obrucky pozerali s drahym a potom sme si nakupili v Hypernove...

Rogi: dik za ten tip na Polus, skusime aj tam kuknut obrucky, este sme nepobehali aupark a polus
31. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok