Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
1. feb 2010

Veji dru nocku Tebe aj brusku 🙂) 🙂

janinna11
1. feb 2010

Lulu kedy ti zacina 12 tt??

lulu4
1. feb 2010

jani: ja budem tento tyzden ked pojdem na poradnu akurat v 11 tt, takze na 12ty si este pockam ak teda dobre pocitam ale v piatok ti poviem presne po poradni... 😀

janinna11
1. feb 2010

No ja by som mala (ak dobre ratam) zajtra byt presne 10tt+0, cize od stredy uz zacinam 11t a som strasne stastna, ze zatila je vsetko ok 🙂 , aj tebe (vam) drzim palceky 🙂

elko69
1. feb 2010

no ale fakt tej bajza ma nieco v sebe taky sexi chlap a ja som mala kolegu teda skor sefa volakedy a sa nanho brutal podoba...tiez ma nieco v sebe 😀

lulu4
1. feb 2010

jani: ved aj tebe prajem vsetko dobre, hlavne nech to uz oznamite rodicom, ja by som to uz nevedela vydrzat, ale viem preco to takto riesite lebo ste daleko od rodiny... a uz aby si byvala so svojim milacikom....
a kde sa chcete prestahovat ked prides na SK?

janinna11
1. feb 2010

Presne Elko, ma take nieco v sebe, co...juuj, pritahuje, ale fest... a taky ten sibalsky chlapcensky pohlad vie urobit.....

janinna11
1. feb 2010

Lulu niekde v trencianskom kraji zakotvime 🙂)

elko69
1. feb 2010

janinna heh no to ma...a este horie ak poznas takeho podobneho cloveka osobne...hihihi

lulu4
1. feb 2010

jani: a tvoj drahy tam bude mat pracu, lebo ty budes na materskej tebe to moze byt jedno? prepac ak sa moc vypytujem

elko69
1. feb 2010

baby ale jaka tema ze panelak a bajza?????????hihi

janefonda
1. feb 2010

no baby, cez panelak tu nebolo ani nohy a teraz sa tu rozbehla takato diskusa 😀

lulu4
1. feb 2010

elko ved sranda nie, hlavne je sila to ze sme sa vsetky zhodli ze je tam najviac sexi 😀

lulu4
1. feb 2010

Jane: tak sme vsetky pozorne sledovali co nove sa udeje 😀

janefonda
1. feb 2010

este ze funguje aj online prenos, som si ho tiez pozrela 🙂

elko69
1. feb 2010

mna panelak chytil dost lebo niektore sceny su jak z uplneho realu niekedy 🙂 a este aj pekni herci 😝 😅

lulu4
1. feb 2010

elko: tak to sme na tom podobne ja musim vidiet kazdu cast a ked nie som doma tak pozeram to cez net v archive

janinna11
1. feb 2010

Lulu nie, nevypytujes sa vela, v pohode, priatel tam ma pracu a dobru, takze ja sa musim prisposobit, ale ja rada, lebo i tak som chcela odist casom z ciech a nedokazem si predstavit, ze by sa moje dieta ucilo cestinu miesto slovenciny, to urcite nie, na to som az prilis velky vlastenec 🙂

elko69
1. feb 2010

no kocky opustam vas idem haji,uz ma lame a tlaci brusko..hihi dobru nocku ja sa zajtra ozvem... 😉

lulu4
1. feb 2010

jani: tak to mas potom dobre, ze drahy tam ma pracu, to je dolezite... a ty si po materskej tiez nieco najdes... no ja som tiez taky vlastenec, ze chcem aby dieta vyrastalo ako Slovak ked ja som tiez Slovenka 😀

lulu4
1. feb 2010

dobru nocku elko, dobre sa vyspinkaj

dugyna
1. feb 2010

jane tak teda matersku 500-900 to uz je lespie oproti tej almuzne na slovensku..presne baby clovek by mal aj viac deti..ale ako maju zit ludia s jedneho platu byvat a uvery platit..nie?to u nas na slovensku to je teda.. 😠

lulu zdenku a svehlovu s drahym nemusime..a ta blbost co isla potom sak to je g´horzne co v tej telke davaju nic a potom iba take ze kde kazdy s kazdym a ked to tak kukaju nejake deti alebo pubertaci tak si myslia ze je to normalne

lulu4
1. feb 2010

dugy: ved presne tie dve tam ani ja nemusim, keby som chlap a mam taku zenu ako Svehla tak jej zbalim kufre a uz ju davno vyhodim, to moj drahy vzdy hovori... ze uz by letela 😀

janefonda
1. feb 2010

dugyna len este neviem ci sa nam to podari vybavit, ale tak verim v to 🙂 uvidime

janinna11
1. feb 2010

Kocky pojdem asi aj ja pomaly, vam sa este nedrieme??

dugyna
1. feb 2010

jane tak drzi palca aby to vyslo
konecne som docitala co ste popisali 😉 baby bajza?

lulu to aj drahy hovori a ten agatin otec..nemam slov..inak ale panelak uz pomaly zacina byt ako telenovela..

dugyna
1. feb 2010

je u este niekdto?

janefonda
1. feb 2010

dugy ja som len som chatovala s maminou, potrebovala nejake veci 🙂

lenocka84
1. feb 2010

aj ja tu som
bola som sa kuk ako sa stavia skrina, resp. bola som provokovat

janefonda
1. feb 2010

lenocka ty provokaterka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre