• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
jjani doteraz som citala, co ste tu vsetko popisali, lebo nejak dnes popri praci nestiham. Aj mna sa pacia mena šimon a matej a aj matuš.... ale drahy uz zareagoval, ze ci by som nechcela Janku, ak to bude baba.... baby, mame v rodine min 6 Janiek.....to si viete predstavit, ako to vyzera na velkych oslavach, ked nekto zakrici "Janka!"............. :grinning:
Mne sa velmi nepaci, ked mena davaju po rodicoch or starych rodicoch.... a co vy, aky mate na to nazor...
dievcenske zatial boduje Lucia, hoci uz v rodine mame jednu - sesterka sa tak vola :grinning:
2. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Clovek sa po dlhom case prihlasi a opat vsetky zdrhnu.............. strasne s vami!! :angry:
2. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janinna, ja mam taky isty nazor ako ty nepaci sa mi ked sa aj 3 generacie bab volaju tak isto, ze v jednej rodine ako keby poznali len 2 alebo 3 mena, to je potom vsetko na jedno kopyto a je to take neoriginalne a hlavne take ze bez osobitosti,,,, a ked fakt ako povies napriklad janka tak hned ze ktora , a to je take no podla mna nic moc,,,

no ja dam asi meno Matej,,,pekne to znie a hlavne neda sa mu nejak hnusne povedat,,,
2. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som tiež nechcela aby malo vela menovcov v rodine, najlepšie ked bude jediné so sojim menom... Ja som v rodine tiež jediná Veronika...
2. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidite a my sme tu hned tri janky :grinning:
2. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru prave aj ja pozeram,,,,,
2. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nastastie jedina janka u nas v rodine, cize mam pokoj, ale jurajov mame ako hub po dazdi :grinning:
nasa mala bude prave preto Natalia, take meno v rodine nemame a je to moja srdcovka uz od detstva :wink: a paci sa aj mm, len mi zdoraznil, ze musi mat aj v pase Natalia a nie Natali kedze sme v Rakusku, ale jemu sa paci ta koncovka Natalia :wink:
2. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiez pacil matej, to su moji oblubenci :grinning: ale pre svojho by som asi nechcela meno matej. inak ja som bola varit kavu a krupicu, strasne som dnes hladna a este som nic poriadne nejedla, len 2 rozky a jablko. a to inokedy zosrotujem aj chladnicku a polku spajze do obeda, ale dnes mi nejak nechuti jest :confounded:
2. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rogerka len neprehanaj, tolko urcite nedokazes zosrotovat :grinning: My prave s mm obedujeme, kazdy za svojim pocitacom :wink: za dve hodky ide do nocnej, tak budem zasa sama, ale zajtra ma volno tak mi slubil ist na prechadzku :grinning: Vcera som mu bola pomoct zavriet bar v noci a o jednej sme boli aj domka. Dufam, ze ani dnes nebude dlho, lebo väcsinou byva tak do 4-5 rana :unamused:
2. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, aj ja sa niekedy cudujem :grinning: a drahy, ked je doma, tak len pocuvam "zlaticko uz tolko nepapaj"

baby, moj drobec zase stikuce tak, ze mi az brucho skace :grinning: my mame tak 3 stikutky za den, dnes je to druha...
2. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka ja este nedokazem rozlisit stikutanie drobca :wink: odrazu to asi zistim, tak ako aj ked zacala kopat mala :dizzy_face:
2. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka inak aj ja si varim krupicovu kasu a puding ked mi nic nechuti a potrebujem sa niecim zasytit,,,
dnes boli ma pozriet koleginky a doniesli mi velku cokoladu a normalne som neodolala tak ju srotim a to som pred chvilkou dojedla,,,hrozeee

jane takze aj ty byvas asi doma dost casto sama,,,

rogerka, to musi byt zaujimave ked ti tak brusko skace
2. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono je to podobne ako ked kope, len je to jemnejsie a take pravidelne. asi budeme mat maleho chlastosa, ked furt stikuce :grinning:
2. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka alebo tatino na neho mysli
2. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ja tiez :wink: to vacsinou do seba dostanem, aj ked mi nic nechuti. a s tym bruchom je to sranda, hlavne ked niekde dlhsie cakam a krpec sa zobudi a zacne hlavu vystrkovat alebo boxovat, len sa mi tak brucho natriasa :grinning: je to sranda, ked ja nic nerobim, len brucho pochoduje :grinning:
2. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci aj Maximilian a Kubko, ale Maxa ma uz kamoska a to sa ani k priezvisku nehodi velmi, a Jakubko je take celkom fajn, ale neviem ako drahy..................
jani hej som casto sama :unamused: Ale ked peniazky sa nam zidu, mm musi pracovat, co ine mu ostava. Keby som mohla, tak pracujem aj ja, ale v bare uz robit nemôzem, lebo tu sa fajci vsade a to mi za to nestoji :frowning2: Tak si vychutnam samotu a o par mesiacov tu mam uz malu, to bude moja 24 hodinova napln dna :grinning:
rogerka, ja som to videla u sestry sedela na oslave a zrazu brucho na pravo pochodovalo potom na pravo,,,,a tak isla do druhej izby trosku ho ukludnit a z nicoho nic len taka ruka vyletela,,,,,

jane, no ja viem aj u nas je to tak mm chodi o piatej prec a o piatej vecer prichadza tak som sama doma, ale tak co uz aj ja vravim ze sa neviem dockat na to ze uz nebudem sama ale pribudne maly chrust a hned bude veselsie, lebo teraz ma niekedy taka lutost chyti
2. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ESTE ZE JE TEN KONIK,,,,,,HNED JE VESELSIE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som aj spat
bolo to rychle, dr. som povedala, on hned ze tak urobime uzv, pozrel, ukazal, a padol kamen zo srdca
a kedze videl aka som nervozna, tak sa zasmial, ze to bol velky kamen co padol,
a povedal ze aj do buducna, kebyze sa mi hocico nezda, mam prist, nie je problem
maly bol otoceny chrbtom, tak vraj aj preto som ho necitila,
2. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som dnes total nemozna. len cumim do telky a do pc. o hodke a po mi ma prist kamoska, bordel v celom byte, ja este v pyzame, no hruza. kopnite ma niektora do zadku, nech sa uz zgulam z gauca :confounded:
2. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani lutost chyta aj mna, nie si v tom sama :frowning2: Ale tak viem, ze to teraz nemozem zmenit, a viem aj to, ze mm nebude tuto pracu robit cely zivot a ze ked dostuduje bude mat snad job s lepsim pracovnym casom :dizzy_face: a to uz budem pracovat aj ja, cize budem hadam medzi ludmi, lebo to mi chyba asi najviac. V mojom pripade je to tu aj o to horsie, ze ja som vsetky väzby nechala na SVK a tu som aj bez rodicov, kamaratov...
Neboj vsetko sa vzdy na dobre obrati, coskoro budeme mat nasich drobcov a budeme mat co robit :grinning:
2. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni no super tak to je dobre, musis mat skveleho doktora

rogerka kop kop zgulaj sa dole z gauca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: POMOHLO
2. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni no vidis, tvoje zlaticko je ok :slight_smile: urcite si ovela pokojnejsia :wink:
2. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, dakujem, ale asi to potrebuje real kopanec :grinning: niekedy sa malemu podari vydurit ma z postele, ale ten teraz sladko spi...
2. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som zvedava zajtra idem na poradnu a tiez ma uz premyslam ci je vsetko v poriadku,,,,

rogerka no tak to potom nechavam na tvojho drobca,,,ale aj ja mam take stavy niekedy ze si sadnem v obyvacke pisem na nete , pozeram filmy, a kuk na hodiny a ze to je uz poobedie o chvilku pride mm a ja nic spravene a v byte ako po vybuchu,,,,ale vcera som sa dokopala k upratovaniu tak dnes ma cakaju len riady,,,,,a budem mat cisto ,,,,,teda chcela som dnes zehlit ale to sa mi nechce nemam to rada od nepamati
2. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zasa rada zehlim, len musim mat na to chut
2. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vobec, ja hoci co ine ale zehlenie nie
2. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nerada zehlim, cize som vyselektovala vsetko, co zehlit netreba a ostalo mi len par veci, co by to asi potrebovali :slight_smile:
2. feb 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni no vidis, vsetko je v poriadku. Ty mas sukromnika?? Lebo niektori doktori myslim robia len 3 uz za cele tehu, nie????

Jjani aj mna chyta lutost, vy ste aspon vecer spolu, alebo na chvilu rano, ja som od mojho 600 km daleko a mam tu len par dobrych znamych, ale nestertavaem sa velmi, cize z prace domov a z domu do prace, max. obchod, sem-tam kafe so znamou. A vecer ma chytaju depky, ked ten moj na mna nema cas, ma narocnu pracu a ma toho vela... A ja potom po veceroch depkujem, strasny pocit samoty mavam niekedy, to je tymi hormonmi, mate to aj vy??
2. feb 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok