Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

natalia777
2. feb 2010

ahoj rogerka, tak ty do teraz nevies pohlavie? tak si na tom ako som bola ja....ale to nic, vies aky je to krasny pocit ked sama zistis co to je??? 😵 a este sa nic nedeje??? 😝

jjana17
2. feb 2010

janinna, no to mas pravdu mas to horsie ako ja ale ja tiez depkujem a neznasam vecery ked si lahnema do postele a viem ze o chvilku je rano a opat budem sama, minule som to nevydrzala a rozplakala sa jak male decko ze mi byva smutno , mm na mna pozeral a ostalo mu to strasne luto ze mal cele slzave oci aj on, tak potom som si nadavala ze mi rupli nervy a teraz sa trapi aj on, ale tak co spravime, ked peniazky potrebujeme,,,,,,musim len vydrzat ale poviem nebyt konika tak ma asi depka zozerie, tu vzdy zabudnem a venujem sa pisaniu, mm mi vola tak 3 krat za den aspon nieco

rogerka
2. feb 2010

jeeej, natali, ahoj 😀 este stale nevieme, takze som dokonale kinderko s prekvapenim 😀 zatial sa nic nedeje, nikam sa nechystam, krpec je este dost vysoko. robime si srande, ze sa drzi za rebra, aby nemusel von 😀
vam sa ako dari? co mala, poslucha maminku?

natalia777
2. feb 2010

no poslucha, posluch, horsie je ked ju brusko neposlucha.....vtedy sa naplaceme, aj ona aj ja uz potom 😖 ale je to krasne, vsetko, baby vela spite, ne nadarmo sa hovori, ze potom na to nebude cas 😝

lenocka84
2. feb 2010

je sukromnik, ale neplatila som nic
mne uzv robi stale pri poradni, kontroluje a tak
je zlaty

jjana17
2. feb 2010

aj mne na kazdej poradni robi sono zatial ale iba vnutorne

vejula
2. feb 2010

jeej leni tak vidíš, super, že je všetko OKi 😉

rogy mna zas ten môj upokojuje ked sa sťažujem že ako vela žerem a že akásom z toho tučná... že nieee, že to maličký si pýta tak musíš tolko papať 😀 😀 Tak ma vždy trochu poteší... no idem ja už sa učiť babulky moje. čavi zatial.

lenocka84
2. feb 2010

jjana mne ho robil do cca 16-17tt
potom uz klasika

rogerka
2. feb 2010

to sa neda predspat si do zasoby 😀 😀 😀
tesim sa, ze si sa ozvala a ste obe ok 😀 niekde som citala, ze na bolave brusko pomaha cvicit s nozickami alebo ked si ju prevesis na ruku dole bruskom, niekto to vola ze poloha tiger na strome 😀

shaarka
2. feb 2010

cauteeeee 😵 tu to fici 😀 nestiham, samozrejme.
mam anketovu otazku:
narastli vam prsia? a ak ano, tak ako, kolko?

mne vobec!! ani na zaciatku tehu (i ked vtedy boli mozno bolestive a naplnute), ale teraz mam dokonca pocit, ze sa mi este zmensili (ked si ich chytim). takze ziadne menenie podrpseniek sa nekonalo. a mam kupene aj 2 na kojenie, ale kedze som sa mylne domnievala, ze mi kozy poriadne narastu a este sa potom aj naleju mliekom, tak teraz si uz myslim, ze ich rovno mozem nikomu podarovat, take su velke...
ma niekto rovnaku skusenost? 😕

jjana17
2. feb 2010

veji, vela uspechov a nech ti to ide lahko do hlavy,,, 🙂

aha takze este si pockam na klasicke sono

natalia777
2. feb 2010

no to my cvicime, masirujeme,vsetko mozne robime.... chvalabohu je to len obcas..... ale noci su narocne, s takymi babatkami no da sa...... rogerka, ja som v tvojom tyzdni uz rodila 😀

lenocka84
2. feb 2010

veji velmi mi odlahlo

shaar ahoj
ano narastli, zatial asi o 1 cislo
uvidime co dalej

janinna11
2. feb 2010

Jjani ja som bola zatial iba 2x u dokiho a zatial mi robil vag. sono, teraz vo stvrtok idem, tak uvidime, ako casto Ta inak vola na kontroly??

Shaarka men torchu narastli, najviac v 6tt a 7tt, teraz uz ani nie, nemam ich tak zdurene a napnute, ale su torsku vacsie, vidim na podprde

rogerka
2. feb 2010

natali, moj drobec je este stale dole ritou a rucuckami sa drzi za rebra 😀 a od zaciatku bol na uzv o 2 tyzdne mensi, na co lekarka nebrala ohlad pri termine, takze si este pockame 😉 ale tak o tyzden by som uz aj sla 😀

jjana17
2. feb 2010

shaar no mne tiez cca o jedno cislo a stale rastu

natalia777
2. feb 2010

jaaaaj takze ty ides na cisarsky???? 😕 ja som tam tiez skoro skoncila malej zavadzal chrbatik ked som tlacila 😕

jjana17
2. feb 2010

janinna, no ja chodim kazde 3 tyzdne na poradnu,,,,,,teraz idem zajtra,,,,

rogerka
2. feb 2010

este to neni iste, lekar mi min. tyzden povedal, ze sa este stale moze otocit. ved tam aj pochoduje 😀 raz je dole, raz hore, potom cely nejako priecne, ze uz si myslim, ze sa konecne pretoci a nic... ked to pojde, mozno pojde aj nozickami von a nebude treba cisarsky, ale pre kazdy pripad mam uz predoperacne urobene. ved uvidme, ako sa nakoniec rozhodne, zavisi to hlavne od neho 🙂
kocky, ja uz musim, o hodinku tu mam kamosku, tak nech ju neprekoti medzi dvermi 😀

jjana17
2. feb 2010

rogerka,,,,,juj tak ta uz malicky nakopol 🙂 😀

rogerka
2. feb 2010

jani, kava zabrala, u mna funguje ako prehanadlo 😀 a cas ma uz tiez tlaci 😀

elko69
2. feb 2010

vejula no veru ze???jako drahy spal po nocnej al emusel vstavat ci chcel alebo nie....hehe ale bala som sa s nim dlho milovat strasne aby s anieco nestalo babu,sice mi to doktor vylucne nezakazal ale tak ajtak,taky respekt mam pred tym,...

janinna11
2. feb 2010

Jjani, No ja som bola 6. jan a mala som prist az 3.2., ale bola som asi 21.1., a objednal ma az na 16.2. Ale idem teraz vo stvrtok pre to potrvednie do prace

jjana17
2. feb 2010

elko aj ja mam pred tym respekt, nechcem nieco tym sposobit i ked zevraj pokial som ok tak by sa nemalo nic stat

jjana17
2. feb 2010

janinna, no ja som bola tiez tak nejako zaciatkom decembra

elko69
2. feb 2010

jjana ked tak opytaj sa normalne gynekologa ci je vsetko ok a ci mozes,lebo niektore zeny maju nizko maternicu alebo nejake komplikacie a vtedy to zevraj zakazuju doktori preistotu...

jjana17
2. feb 2010

elko ano o tom som pocula, no ja ju zase zavalim tolkymi otazkami,,,,,,

elko69
2. feb 2010

no aj ja som sa radsej opytala,u mna je to vsetko ok aj ked moj lekar sa vyjadril asi tak ze on mi to zakazat nemoze,ale keby ma to zacalo bolet tak mame hned skoncit a zatila vsetko ok...

mirka12011
2. feb 2010

babky ja mam strie na cicendach 😲 nieeeee oni niesu velke su dole na prsiach to az take koziska mi narastli ci co :D

jjana17
2. feb 2010

no ved to je jasne, ja mam pocit ze ma chyta zapal mocovych ciest, nechapem z coho ved som stale doma a v ponozkach este aj spim,,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre