Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
2. feb 2010

jjana a mas aj vytok? ja spim aj v mikine 😀

jjana17
2. feb 2010

mirka no ja som len v 13tt a keby si videla ake mam ja strie na prsiach, to jak cervene pavuciny

mirka12011
2. feb 2010

ale to som nemala to niekedy teraz podrastli znova cicendy a uz sa mi spravili mini strie sak ja uz mam melony pomalicky ta uz netreba mi bo niesom zvyknuta na take cicendy a boli ma potom chrbat 😀

jjana17
2. feb 2010

mirka nie vytok nemam ale tak bola som na wc trosku som cikla a teraz ma trosku pali spodok

mirka12011
2. feb 2010

no lebo ja som mala obycajny vytok a v moci ti ukaze ze mas vytok tak mi brali ster s pisulky a vsetko ok si mysleli ci nemame zapal a kazal mi pit urologicky cajik....

jjana17
2. feb 2010

no ved zajtra budem mudrejsia ale uz mi to par krat teraz v poslednom case sa stalo ze ma to tam dole stipalo a potom to preslo,,,,,ved sa spytam

janinna11
2. feb 2010

Jjani daj si okamzite ak mas canesten a sup k doktorovi, to neva, ze si stale doma, v tehu sa to bezne stava, sme nachylnejsie na infekcie, a zapaly, ja som mala to iste a tak mi robili rozbor mocu a prave dnes som dobrala antb a mam este cipky, ale canesten ti pomoze proti paleniu a moze sa aj v tehu a sup co najskor k dokimu

mirka12011
2. feb 2010

tak tak za opytanie nic nedas..tebe idu uz zajtra robit testy na tie choroby alebo ti nic nehovorili

jjana17
2. feb 2010

janinna, no ved zajtra o osemej som objednana takze sa hned dam vysetrit,,,,

mirka ake testy myslis ak sa pytas mna

mirka12011
2. feb 2010

no na tie triple testy-down.syndrom, rastep chrbtice a dedicne choroby...

jjana17
2. feb 2010

mirka a to sa robi ako z krvy alebo ako,,,,,

lenocka84
2. feb 2010

jjana ak su to mocove cesty, takmozes aj urinal, tablety,
a urcite nie urologicky caj, ale len caj z 1 zlozky toho urologickeho

jjana17
2. feb 2010

no ved poviem drahemu nech mi kupi urinal,,,,,

a mirka opravujem z krvi

mirka12011
2. feb 2010

jjanka ano z krvy to sa robi v 15tt ale ked mas poradnu tak neviem ci ti bude kazat prist neskor alebo co mne pisali datum ze kedy mam prist....
lenka ahoj o com tocite v junovkach nejako mi uslo

mirka12011
2. feb 2010

hih uz si ma poplietla z krvi 😀

jjana17
2. feb 2010

mirka, no neviem nekazala mi prist na lacno tak neviem ,,,,lebo ja ked mam prist na odber tak mi to napise do karty,,,,tak neviem no ale radsej pojdem na lacno,,,,

mirka12011
2. feb 2010

no tie testy sa robia v 15tt tak predpokladam ze ti napise termin kedy mas prist tak neviem no
a na rh faktor ti uz brali?

janinna11
2. feb 2010

Baby ja mam prist prvykrat do tehu poradne 16.2. a na lacno a este minapisali ze an ultrazvuk - to uz bude normal cez brusko,ze??

mirka12011
2. feb 2010

no mal by byt mne robili v tehu len taky ale kazdy je iny doktor....
janinna tak ti bude brat krv na rh faktor

jjana17
2. feb 2010

mirka, ano to mi uz brala,,,boli tam pohlavne choroby , rh faktor a celkovy krvný obraz tam bol tak sa mi zda,,,

janinna , no ja som este ani raz nemala normalny ultrazvuk, iba vnutorny

mirka12011
2. feb 2010

tak jjana ked ti nekazali na lacno tak sa napapaj lebo sa tie testy robia v 15tt tak aby si nebola hladna oni ti povie kedy mas prist...

jjana17
2. feb 2010

mirka mi odlahlo, lebo ja ked sa rano nenajem mi je strasne zle, aj minule ako som isla na krv som si dala kusok chleba

mirka12011
2. feb 2010

hihi no mne to tiez robi problem ist na lacno ale je som vzdy bola zvyknuta ranajkovat-ranajky zaklad dna...a ked sa nenajem tak mi je zle, hlava boli cigani vyhravaju v brusku hihi

lenocka84
2. feb 2010

nooo za chvilu vas opustam
dnes ideme prvykrat cvicit, tak som zvedava

jjana17
2. feb 2010

mirka, asi tak nejak som na tom aj ja,

mirka12011
2. feb 2010

no ja sa musim pytat doktora ci mozem cvicit kvoli nizko postavenej placente uz viem co mi povie :D:D:D
ci som normalna ze isto ne
jjana co si mala dnes na ranajky?

jjana17
2. feb 2010

tak dnes na ranajky som si dala 2 rozky s bryndzou a troskou pazitky,,,mnam to boloooooo

lenocka84
2. feb 2010

mirka ja som nastastie ok, aj dnes mi povedal ze ak chcem nevidi dovod preco nie
a uz sa aj tesim, aspon vypadnem z domu

mirka12011
2. feb 2010

ja s masielkom a pazitkou 😀 k tomu kavicka a tak sup na zachod 😝
lenka tak tebe je hej no mne ked sa vrati placenta na povodne miesto tak idem na fitloptu

jjana17
2. feb 2010

leni tebe sa paci ten isty kocik ako aj mne ten zeleny co mas aj ty v albume

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre