Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
2. feb 2010

lucy presne tak 😀 😀 😀

janinna11
2. feb 2010

Lucy ty si bola v genetone na testy, ze?? Kvoli pohlaviu??

vejula
2. feb 2010

hihi luci, no tak to radšej sa budem v tých chumačoch prebárať ako robota za 400 Eur 😀 😀 😀 Ale nieee zajtra určite povysávam, vysavani hje v pohode, horšie je to z umyvaním podlahy, potom som vždy totl odriadená...

lucy1990
2. feb 2010

Ano jani, tusim si sa pytala, ci treba karticku poistenca, vsak? Netreba, staci len prist, ani nalacno nemusis byt a chodi sa poobede 😉

janinna11
2. feb 2010

Lucy dakujem za odpoved. No a to ti len zobrali krv, zaplatila si a nechala si kontakt na teba, alebo ako to je s vysledkami?? Bol ti treba OP?? A ako dlho to trva?? Dakujem, lebo nad tym vazne uvazujem, som od piatku na SK, az do pondelka a som nad tym uz tak trochu uvazovala....

lucy1990
2. feb 2010

Aj ja som vzdy vyriadena po umyvani podlah...predsalen styri izby to je dost 😖

janinna11
2. feb 2010

Baby aj ja, ako keby som odbehla maraton, normalne som taka zadychcana furt potom....

lucy1990
2. feb 2010

Jani, treba sa objednat, a ano, len podpises ze ta vysledok neovplyvni v tom ci si dietatko nechas, aby boli chraneny, zoberu ti krv a nechas na seba kontakt, samozrejme zaplatis...nic ine odo mna nechceli 😉

janinna11
2. feb 2010

A to ti poslu mail, s vysledkami, alebo ti len zavolaju???

rogerka
2. feb 2010

caute kocky, opustam vas, rano skoro vstavam 😔

janinna11
2. feb 2010

bru noc Rogi 😀

lucy1990
2. feb 2010

Jani, zavolaju, poslu mail, a dokonca ti este aj doporucene dojde list aby mali istotu, ze si to dostala 🙂

lucy1990
2. feb 2010

Dobruuu rogi, pekne sa vyhajaj 😉

garonka
2. feb 2010

guľky dobru nocku ak nezaspím prikvitnem tu zas 😉

janinna11
2. feb 2010

Jeej, dakujem Lucy za vycerpavajucu odpoved 🙂)
A este jednu otazocku pls, na ich stranek som nenasla do kolkych dni po odbere vies vysledky, kedy ti volali, po kolkych dnoch??

lucy1990
2. feb 2010

Tak lusy, aj ty sa vyspinkaj do krasy 🙂

janinna11
2. feb 2010

Garonka dobruuu 😉

lucy1990
2. feb 2010

Jani, pozri augustovky, u nas boli dnes dve baby na odberoch a este dnes vecer budu vediet vysledky...ja som vedela za 2 dni...oni to robia tak, ze najskor poobjednavaju na odbery a potom jeden vecer robia vysledky...ale zda sa mi ze kazde 3 dni to robia 😉

janefonda
2. feb 2010

babizne odchadzam od vas aj ja, idem do sprchy a potom spat, nejaka som dnes unavena, asi z toho nic nerobenia 🙂 aspon si budem este chvilku citat knizku a potom zaspim.
majte sa tu krasne, zajtra som tu zasa 😀

janinna11
2. feb 2010

Diky Lucy, idem to pozriet 🙂

lucy1990
2. feb 2010

Nemas za co jani 😉

janinna11
2. feb 2010

Kocky kde ste vsetky zdrhli?? Mne sa este nechce spat...

lucy1990
2. feb 2010

Ja tiez este tak skoro nepojdem do hajan 😀

miroslava89
2. feb 2010

ja som tu..
ale riesim jednu "depku"..

janinna11
2. feb 2010

Ahoj Mirka, aku depku??? Ako sa mas?? Co ta trapi?

lucy1990
2. feb 2010

Ahoj mirka, co sa deje? ☹

dugyna
2. feb 2010

boli sme s drahym vonku s hafanom..pocujte ten panelak nejak nabral na obratkach 😉

lenocka..nezobrala nas..ta recepcna ze prisli vsetci..ale podla mna dve navyse by nevadili...inak sme sa objednali na buduci UT na 18h
leni prosim ta posles mi kontak a stranku tej kamosky co foti?dik

miroslava89
2. feb 2010

malinka ma zltacku..schudla na 490gramov..

a zatial to tak vyzera ze nemam ziadne mlieko... tak teraz chodim googlim po internete ktora odsavacka je asi najlepsia

dugyna
2. feb 2010

janine citam ze riesite geneton aj my chceme ist s drahym..testy robia vacsinou v UT a niekedy vo STVR..vysledky su za 2 dni ti zavolaju..na odber sa musis objednat..a plati sa bud priamo tam ..alebo potom bankovym prevodom..odber robia na Sasinkovej

ahoj Mirka a aku depku??

miroslava89
2. feb 2010

dugy riesim aku odsavacku si zaobstarat.. kocky tu z mk mi poradili nech to skusim 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre