Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
3. feb 2010

No možno, to ešte neviem na 100% Práve som sa dnes mm pýtala že ake dievčenské meno nahlásim pred pôrodom a nevedel, tak budeme musieť ešte porozmýšlať že keby náhodou...

A ty lulu čo očakávaš že to bude??? A aké mená máš priprvené???

lulu4
3. feb 2010

veji: trosku som nieco porobila tak som tu nebola a budem musiet skocit na postu a masko sa mi rozmrazilo, tak potom pojdem spravit nejake sote alebo kuracie na zeleninke s ryzou, tak na rychlo...

co ocakavam? asi by som trosicku viacej ako chlapca chcela dievcatko a moj drahy zase len chlapceka o tom sniva... u chlapceka by sme mali jasne meno lebo drahy chce po sebe Vladka 😀 a dievcatko este nevieme tam sa nam paci viacej mien, tak sa musime dohodnut... 😀

rogerka
3. feb 2010

halo, je tu niekto? 😕

janefonda
3. feb 2010

ahojte ja som sem prave dorazila, bola som s mm na prechadzke 🙂 a teraz obedujeme pekne ako obycajne kazdy za svojim kompom 😉
ako Rogerka, co noveho?

rogerka
3. feb 2010

no, na prd 🤐 dnes som mala poradnu a ujo doktor mi oznamil, ze sa mam v pondelok hlasit na prijme 😒

janefonda
3. feb 2010

Rogi vyzera to na sekciu?

garonka
3. feb 2010

rogiiiiiiii budeš prva 😀 😉

rogerka
3. feb 2010

podla mna nie. som sa ho pytala, ze ked ma prijmu v pondelok, ci mi hned v utorok niekto brucho rozpara a on ze nie. tak naco tam mam trcat, ked termin mam az v piatok a drobec je furt o tyzden mensi???
este sa nechcem rozdvojit, takto mi je dobre 😢

janefonda
3. feb 2010

garonka len sa netes, mozno ta to chyti este dnes 😀 v tvojom stadiu nic nie je vylucene 😉

garonka
3. feb 2010

rogi i mne je tak dobre , v piatok mam poradňu v nemocke tak som moc zvedava čo primar vymyslí 😕

no nechapem načo ťa potom do nemocnice

janefonda
3. feb 2010

Rogi asi ta uz chcu mat pod dohladom 😵 a ved to, ze je drobcek stale o tyzden mensi, tiez nie je az taky problem.

rogerka
3. feb 2010

tiez nechapem. sa tam unudim v tej nemocnici ☹ bez telky, bez internetu... ☹ jest mi nedaju ☹
ale mam plan, len o tom nehovorte mojmu manzovi 😉 doki mi napisal, ze mam prist na 7.30, ale budem sa suchtat, aby sme prisli tak po 8, to by tam mal byt aj nejaky doktor, a toho ukecam, nech ma este posle domov 😉 😀

mirka12011
3. feb 2010

regi jejejej tak to teda asi fakt budes prva hihi ale mm ti donesie papat neboj sa ako si pekne napisala ze ti jest nedaju hihihi nakup si teraz do zasoby a uvidis co bude a garonka ty sa nesmej aj ty tak mozno skoncis hned v pondelok na prijem...

rogerka
3. feb 2010

uz ma dnes svokor utesoval, ze mam zavolat a navari a hned aj donesie 😀
mne sa tam len nechce byt, zda sa mi to zbytocne, ked nie sme po termine ani ziadne komplikacie nie su... a ja sa bez manza nevyspim ☹

janefonda
3. feb 2010

Rogerka neboj zvladnete to!!! 😉 Mozno ta naozaj poslu este domov, clovek nikdy nevie.

mirka12011
3. feb 2010

rogi a mozno ta pustia aj domov uvidis...

rogerka
3. feb 2010

v to dufam, ze tam pridem, bude tam iny lekar a ten ma posle domov 😀
no, uz som sa vam vyzalovala, hned mi je lepsie 😀 esteze vas mam 🙂 dik, baby 😉

garonka
3. feb 2010

rogi ja som trpla v nemocke 3 dlhe tyždne bez manža a hava a v pekelnych horučavach som chytala absťaky a poriadne, ani net som nemala tak som z mobilu čmarala sem tam a učet 200 € 😅

janefonda
3. feb 2010

rogi take vyzalovanie vzdy dobre padne, a my sme dobre posluchacky 🙂

rogerka
3. feb 2010

mne nejde net na mobile, nieco mi to tam blokuje 😖
gari, ja tu necham zajaca a stary sa ma este pyta, ci ma s nim ostat doma alebo ist do petrzky k rodicom. chudak zajo sa tu aj zblazni, ked bude cele dni sam doma, uz je zvyknuty, ze som s nim

rogerka
3. feb 2010

jane, pravdu mas 😉

rogerka
3. feb 2010

gari, prave citam, ze este nemas vanicku 😀 hihi, ani ja 😀 😀 😀

miska1981
3. feb 2010

ahojte baby, ako si tu zijete?
ja som si tento tyzden vzala dovolenku, necitim sa dobre, stale ma pobolieva pobrusko,
moze to byt roztahujuca sa maternica? kazdy den trosku...vcera som bola len na poste a citila
som ako zo mna nieco vytieklo, pratala som rychlo domov a bol to taky bielozlty sekret ci co,
stalo sa to aj vam? som sa zlakla ci nie plodova voda, ale pohyby citim stale, len ma to
vylakalo, lebo som mala zaroven aj take krce v bruchu.

garonka aky mas net v mobile,orange? ja vas cele dni len citam, lebo cez mobil sa mi neda prihlasit,
tak som dnes prisla domov k mame nech vam napisem a zaroven pozriet mojho zaja, moju lasku,
rogi aj ty mas zaja? akeho stareho? milucke zvieratka 😉

janefonda
3. feb 2010

no vy ste teda paradne, termin co by si kamenom dohodil a nemate vanicku 😀 ale no to je uz najmensi problem, to kupia aj muzi bez nas, ani ja este nemam vanicku a kopec dalsich dolezitych veci 🙂

rogerka
3. feb 2010

moj ma 3 roky. mne moja doki vravela, ze biely vatok je v poho, ale ked sa farbi do zlta al. zelena, treba dojst. na tvojom mieste by som sla k doki, nech vies, ze je vsetko ok 😉

rogerka
3. feb 2010

jane, ved to 😀 obycajnu vanicku moj drahy zvladne kupit aj sam 😉 a mozno kupime este do pondelka nejaku. ja som hlane nechcela, aby mi doma zavadzala, ked ju este nepotrebujem

miska1981
3. feb 2010

moj styri aj som si ho chcela zobrat ked som isla k mm,ale neviem ako by zvladol tu zmenu,
vzdy ked som ho niekde zobrala bol nesvoj a dlho sa z toho spamataval.

jane a ostatne co mate uz pokupene pre babo???

janefonda
3. feb 2010

cau miska,
ja mam hlavne oblecko, flasky, cumlik, latkove plienky, deku, spaci fusak, hryzatko,termofor a nejake hracky detske- väcsinu z tychto veci sme podostavali, ale kocar, vanicku, ani postielku este nemame 😵 to nas len caka, ale ved mame este casu dost 😉 a ty mas co? Vidim, ze sme na tom podobne s terminom 😅

rogerka
3. feb 2010

miska, on si zvykne 😉 moj cim je starsi, tym ma viac na salame a je mu jedno, aj ked ho supnem k nasim na par dni alebo vezmem na vikend na chatu, celkom dobre to znasa, ked som nablizku 😉 ja by som ho nevedela nechat sameho u nasich, ked nemusim

miska1981
3. feb 2010

prave preto chodim domov castejsie ako ked som tu byvala 🙂
ale robi mamine spolocnost ked je otec na cestach, tak som rada, ze aspon neni sama 😉
inak tento moj je strachoprd uz od malicka, taky zajko bojko 😅

ja mam tiez oblecko, postielku, sterilizator,odsavacku a zavinovacku....tak dost este potrebujem,
ozaj ake treba plienky na zaciatok vobec sa v tom nevyznam.

a kocare mate ake????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre