• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
dobre ranko
ja som z akože poradne doma moja doktorka ježibaba zas neprišla kurnik šopa a to mi treba vysledky na zajtra do nemocky zabila by som juuuuuu
tak sa tam musím trepať rano o siedmej vezmem vysledky niečo načmara do tehu knižky a hajde do nemocky na CTG a prietoky a mam takeho tušaka, že ma primar tam necha ah jaj
4. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi čauko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko gari :wink:
vyprdni sa na nu, nechod tam zajtra, co ked zas nepriede??? :confused: oni si z nemocnice zavolaju, nerob si stresy zajtra rano :wink:
4. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi hlavne, že sa tam musím trepať lebo v knižke poznačene ako dnes poradňa a ona nepríde zas krava, ja sa tam rano pekne prejdem to mam za rohom :confused:
tak budem relaxovať cely deň
a ty čo dnes sama doma?
4. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sama doma :frowning2: ale zajtra mozno drahy zostane doma, nech si ho este trosku uzijem. cez vikend pojdeme k nasim, mama ma narodky, tak by to nebolo ono...
pocuj, gari, to aby si si vzdy rano zavolala, ci sa ti oplati zavazovat snurky kvoli tej tvojej jezibabe :grinning:
4. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi ešte šťastie že tie šnurky viaže mm lebo keby ja tak strigu zastrelím :grinning:
i ja som sama doma s havom, a budem cely deň ležať v posteli aj pyžamo som si obliekla :grinning: krásnu žirafkovu nočnu košeľu :grinning:
4. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, zirafy mam rada :grinning: ja mam zirafkove pyzamo, zeby som sa sla s tebou zladit :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam take pyžamka asi 5ks :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jedno, inac aj svokra ma zirafkove :grinning: ja mam modro-zelene a ona ruzovo-zlte, no sranda :grinning:
4. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čooooooooooo to aj svokra take oblečie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

čo dnes varíš? ja mam bryndzove halušky mňam porcia ako pre škôlkara ale aspoň niečo :sweat_smile:
4. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ona je uplne v poho :grinning: ziadna pristarla babka doprdena, duchom je stale mlada :grinning:
ja dnes nevarim, vcera vecer som varila a mame aj na dnes. kuracie prsia zapecene so sampinonmi a smotanou + ryza :slight_smile: aj tak mi nechuti jest v poslednych dnoch, aj teraz hladujem, nemam na nic chut :unamused: dufam, ze sa takto moje telo pripravuje na prcka uz cez vikend a nebudem musiet na dovolenku do nemocky :grinning: vcera som uz mala take vselijake pocity
4. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja dnes akosi nemam chuť na jedlo a to som sa v poslednych dňoch doslova prežierala :grinning:
tu mam pri sebe suchy rožok a dve jablka no ako nato pozeram nemam ani chuť ale babo musí jesť
take fajnove si uvarila? ja sa priznam nevarím vôbec ešteže drahy je činny do varenia, upratovania, nakupovania a žehlenia :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak uz som doma od lekara a prave ranajkujem :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako vas tak citam, vy cez vikend rodite.... najneskor do stredy bud. tyzdna.... uz sa tesite, ze??
4. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna celkom bavi varit. vzdy som mala pocit, ze je to velka veda, ale neni :grinning:
tiez som sa prezierala za posledne dni, drahy ma uz prosil, nech tolko nepapam :grinning: :grinning: :grinning: a teraz som stale hladna, lebo mi nic nechuti a aj ked nieco natlacim do seba, nechuti mi to, tak sa z toho nenajem a furt som hladna :confounded:
idem si dat aspon jogurt, nech mi neni zle :zipper_mouth:
4. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim sa vam pochvalit, robil mi UZ a male mi kyvalo rucickou, aj prstiky som videla......... bolo tu ......................proste to najuzasnejsie, co som v zivote videla!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby vy tu ndes nejak skoro vsetky strasite :wink:

elko ja mam kupila som si paradontax..ale ma z neho naplo..takze ..ho nepouzivam..ale mam tu ustnu vodu listerin..a celasok..a este si chcem kupit sensodine pastu
4. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani :wink:
ja mam z toho take zmiesane pocity. niekedy blba nalada, ze v pondelok musim na nutenu dovolenku a inokedy sa zacnem tesit na mimco, len tak, z nicoho nic, no proste cvok :grinning:
4. feb 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame uz 39.9mm, rastieme, sme o tyzden vacsi, Srdiecko bije, tak som stastna :grinning:
Ale mam si zavolat na genetiku, dal mi aj spravu, ze kede robim s chem. latkami, ze bude dobre ma sledovat a dal mi spravu aj pre zamestnavatela a o take dve hodky idem do prace a oznamim im to, co vy nato?? Myslim, ze uz je cas, som 10tt+2, hmm?? Aby som nemuslea na sluzobky a robit testy a tak....
4. feb 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neznašam varenie skôr som na pečenie kolačikov mňam :dizzy_face:
mm zas varenie doslova chytilo rad experimentuje a ešte sa nestalo aby uvaril niečo čo sa neda jesť :grinning:
ja som do seba natlačila seven days croasant a jogurtove mlieko :sweat_smile:

veci pre babo maš zbalene ako pôjdete z pôrodky domov?
4. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janine gratulujem..ja viem je to uzasny pocit :wink: to aj nam s drahym sa stasne paci ked moume na malinke kukat :wink:
4. feb 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Dugy a pomaha to?? Lebo aj ja sem tak :confused: :astonished: pluvnem krv, ked cistim zubky. Ja som dlho pouzivala meridol pastu, ta je na paradontozu, ale najviac mi chuti zeleny elmex, draha, ale chuti jak hasllerky a aj ustnu elmex puzivam, tiez zelenu, ale neviem, ci pomaha...

Rogi, to je asi normal, ja mam take stavy posledne 2 tyzden bezne, po veceroch mam depky a cez som plna energy
4. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*cez den* to malo byt :wink:
4. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dugy dakujem, bolo to uzasne, na 4cm telicku vidiet prstiky na ruckach a nozickach, ta priroda je uplne ze skvela a uzasna, no neopisatelnaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
4. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka a radsej robis zakusky, alebo klasiku, ze pecene buchty, strudlu, kysnute zaviny...??? Ja to milujem, zakusky moc nemusim...
4. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, super spravy, uz ste taki velki :slight_smile: a to potvrdenie daj zamestnavatelovi co najskor :wink:
kocky musim si ist nieco pod zub este urobit, nejak nemam dna........ :zipper_mouth:
jani super spravičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani skôr zakusky take kolačiky na posedenie, buchty su pre mňa pracne :sweat_smile:
4. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, susen ma uz vsetko nachystane, len na seba akosi neberiem ohlad... rano som narychlo dala prat, som si vcera kupila podprdu, ked ma doki poslal v pondelok do nemocky, toto manzo bezomna nekupi :grinning: tak teraz periem a ked sa vsetko posusi, nech sa mimco pyta :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok