Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
5. feb 2010

no ja viem ..lenobcas sa mi to podari v pohode..a obcas sa mi ten makeup sprapcenim doserie 😀 😒

aj ja kukam panelak..nemozem tam zniest svehlovu, studenkovu, a este teraz si nespominam..martinku..a urcite sa este niedkto najde

lenocka84
5. feb 2010

dugy ty to mas uz zajtra?

u nas dnes padol cely plech bublaniny

btw ako ste dohodli tu sobotu?

janefonda
5. feb 2010

dugy pudrovat ramena a dekolt mozes urcite, pekne to zjemni. Hlavne sa drz pravidla radsej menej ako viac 😉 lebo niekedy to zienky prehanaju a preto to nevyzera pekne. Ja sa tiez pocas zimy trapim pri nanasani podkladu, lebo som ako stena bielucka 🙂 treba si najst system a uz to pojde 😉 a hlavne spravny odtien podkladu!!! ja som na sebe poskusala vselico a naj mi sedi najbledsi a druhy najbledsi podklad Giordany gold od oriflame- a to nie som oriflame maniacka, ale toto mi jednoducho vyhovuje aj kvalitou aj farbou. Teraz pouzivam najbledsi, na jar miesam tie dva dokopy a v lete mam ten o stupen tmavsi...

janefonda
5. feb 2010

lenocka, dugy ved povedzte kde teda???

dugyna
5. feb 2010

lenocka nie zajtra ideme na ples 😉

jane..no mam ten z orflame giordanio najbledsi..a este taky jeden..ltiez z orifu..robim ho totiz..ale poviem ti ze som skusala aj ine makeuo..ale tie boli dost tmave alebo riedke.. ale zase puder mam inu znacku..v dmke ho kupujem..myslim ze myiabelin

no jane..len mne sa troschu vyhadzali ramena teraz pocas tehu..a to ze ako prekryt ☹

dugyna
5. feb 2010

ja neviem kde. leni co ty navrhujes kde?

dugyna
5. feb 2010

baby kde ste vsetky zdrhli??

janefonda
5. feb 2010

dugy tak to na tych ramenach prekry s korektorom a pokus sa to rozmazat do stratena a prepudruj to... Ja som tiez poskusala vsetko mozne a najviac mi vyhovuje ten giordani, lebo väcsinou ine su mi vsetky tmave 😒 mam aj vichy najbledsi, ale to je hroooozne tmave na mna...
no baby ved ked vas napadne idealne miesto tak ho sem hodte, do takej stredy by sme sa ale mohli dohodnut, kedze ja uz v piatok cestujem a nebudem pri nete, potom vam poslem este moj mobil do IP keby nieco 🙂

garonka
5. feb 2010

ja som tu len vas čítam 🙂

dugyna
5. feb 2010

jej super jane..dakujem za rady 😉 dam ti potom vediet ako to dopadlo..no presne preo mam ten giordani..lebo vsteko mozne bolo tmave

mozno nejaka cukraren by bolo dobre miesto 😉

gari a co robis?

janefonda
5. feb 2010

hmmm cukraren sa mi pozdava, taky kremes dobry by som si dala 😝 mas nejaky typ na dobru cukraren v BA? alebo je tam nejaka dobra cajovna? jaj tesim sa na to stretko veeeelmi!!! len dohodnut to prave miesto 😉
Ja som sa osprchovala, namazala a teraz voniam ako babo 😀 olejcekovo. Zajtra o desiatej mam stretko s kamoskou, ktora ma dve dievcatka , tak sa zasa vyblaznime 😉 mladsia ma len tri mesiace, je to take zlaticko a starsia 5 rokov, to uz je poriadne cislo 😀 aspon vypadnem trosku z bytu!

dugyna
5. feb 2010

no mna zajtra caka kadernicka..prvy krat 😀
fuha dobra cukraren...musim poroznyslat..aj ja sa strasne tesim 😉 to bude parada 😉

janefonda
5. feb 2010

tak ja sa popytam tiez kamosiek na dobru cukraren a uvidime ci taku najdeme 😉
Zajtra budes vyfesakovana!!! Ja som tiez chcela ist na ples s mm, ale nejako nebol dva krat za, aj ked doteraz sme boli kazdy rok raz na plese, tak mozno daco este vymyslim 😉
Zabavte sa Dugy!!! 😵

dugyna
5. feb 2010

juj Jane dakujem 😉 my ideme au do galaty na ples so znamimi.tiez cakaju babo.
neboj Jane podla mna ho prehovoris aby ste isli ked chodite kazdy rok 😉 sak neznamena ze ked si tehu nemozte ist na ples

lenocka84
6. feb 2010

dobre ranko
vidim ze miesto ste nevymysleli
ja obchodnu az tak nepoznam, tam sme chodili max do europa pub, ci ako sa to vola
inak moc po podnikoch nechodim ☹

dugyna
6. feb 2010

Dobre ranka viem o jednej cukrarni ale ta je az v dubravke

garonka
6. feb 2010

dobre ranko

ste vyhajane? ja čakam na raňajky ale som hladna 😅

dugy nič som včera nerobila len som čakala na draheho kedy príde domov a vas som si len čítala čo čmarate 😎

lenocka84
6. feb 2010

a ja zase poznaaaaaam uzasnu cukraren, ale je vo vajnoroch, pecu ze super, ziadne ze mastne kremy, uplne super

lusy este si nejedla? my sme uz po ranajkach, a dojedame tie 3 kusky bublaniny co ostali zo vcera, z celeho plechu

garonka
6. feb 2010

leni nejedla lebo môj spachtoš si čučkal do deviatej a mi sľubil raňajky do postele tak som čakala 😀

bublanina mňam, mňa čaka u maminy tvarohova štrudľa a my ešte mame na obed ryžovy nakyp a ako sa poznam naložím si na tanier ako pre troch 😀

čo dnes planuješ porabať?

lenocka84
6. feb 2010

ja som dnes chcela povodne tiez robit ryzovy nakyp,ale necham to na pondelok ked dojde kamoska, lebo mmnema rad, a ja mam na neho chut

a dnes zatial robim opatrovatelku, svagrina sla na zapis s malou do skoly

garonka
6. feb 2010

leni my zas nakyp obaja zbožňujeme môj síce zje všetko okrem kôprovej omačky a tekvicoveho prívarku

jejejejejej ty maš super zabavku 😉

lenocka84
6. feb 2010

tak to podobne, ani fazulkovy privarok, a privarky celkovo,
a ostatne aj zje
a nakyp nemusi, a mne teraz ide chut na sladke

lenocka84
6. feb 2010

hmm baby vy dnes tak dlho spite?
ja uz s detmi sledujem gumkacov

elko69
6. feb 2010

zuzanockamt tak to sme sa brali v rovnakom roku :D

vejula to poznam neboj velmi dobre, ja ani neverim ze by mohol existovat par ktory sa este nepohadal :D kiez by to tak bolo...

dugyna dakujem no uz rastieme trosku...ale aj ty by s mohla pridat aktual foto :D hmmm?

lenocka84
6. feb 2010

elko par ktory by sa nepohadal? taky neexistuje

a celkovo baby by sa patrilo aktual fotky pridat

vejula
6. feb 2010

čaute kočky... No asi tak, a tí ktorý sa ani nepohádaju tutlu všetko v sebe je to podla mna ešte horšie... Len ked už bude mimi tak sa nechcem hádať pred ním, a to si neviem predstaviť, bo mi ked začneme po sebe hučať tak to počuju aj o poschodie vyššie 😅 Ale budeme sa musieť krotiť, bo my máme také Talianské manželstvo 😀

elko69
6. feb 2010

no lenoca mas pravdu co mam kamosku som si myslela ze su ideal par ze s anikdy asi nehadaju ale nie aj tam boli hadky a niekedy dost velke...to asi musi tak byt obcas sa pohadat a vyventilovat trosku tym..

vejula ved ani ja by som sa nechcela hadat s nim az tak ale ked on ma vie niekedy tak nas...t 😠

lucy1990
6. feb 2010

Ahojtee 🙂 mne je stale na figu kazde rano, hadam to uz skonci...inak ak sa hovori o hadkach, tak my mame velmi pekny vztah, ale raz za cas sa pochytime, je to uplne normalne... 😉

vejula
6. feb 2010

😅 elko mi niečo hovori, my sa vieme tak nasrať na seba... Ale v poslednej dobe sa snažím tak nejačať, lebo susedia-takí dôchodcovia, čo bývaju vedla nás sa už tak čudne minule dívali... No teda nám priali všetko dobre ku novému roku a tak že porozumenie a tak, mi to pripadalo, ako keby narážali na tie hádky ktoré musia občas od nás počúvať 😅 LEbo fakt ked sa už aj ja rozjačím tak z plného hrdla ziapem, jak taká nepríčetná histerka, ale on ma niekedy dokáže dostať do takých stavov že sa proste nedokážem kontrolovať a ovládať a ide to zo mna všetko brutálnym spôsobom 😝

lucy1990
6. feb 2010

Fiiiha veji, to moj by ta asi zabil 😀 my sa hadame potichu, lebo nechce aby vsetci vedeli, aky mame problem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre