Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
7. feb 2010

elko mne to praveže ide nejako rychlo 😕

rogerka
7. feb 2010

dam vediet dugy a ona to posle vam 😉
elko, vlece sa mi asi tak ako tie ostatne 😀 ja mam casu dost a aj nas drobec, neboj, aj ty budes mat 😉
kocky, lucim sa s vami, mama ma dnes narodky, tak ideme na obed k nasim. peknu nedelu, pa pa 😉

elko69
7. feb 2010

rogerka, tak sa maj krasne a uzi si oslavu teda :D

garonka no dufam ze to tak pojde aj mne lebo sa hovori ze tie posledny tyzdne su najhorsie...

garonka
7. feb 2010

rogi čaves a krasnu nedeľu............i ja niekam vytiahnem draheho aby sme nesedeli doma 🙂

elko69
7. feb 2010

no to by som chcela aj ja ale kam???ten moj este vyspava ,mna z neho raz slaktrafi :D

mirka12011
7. feb 2010

ahojte babule dnes sa mi snivalo ze sa vefi narodil uz misko hihihi

elko69
7. feb 2010

mne sa zase taka blbost snivala,ze som sa vratila k byvalemu frajerovi ale ze som stale lubila svojho manzela,len v tom sne som nebola tehu,to je asi prvy sen v ktorom som nebola tehu...odkedy som tak kazdy sen je o tom ze som buduca mamina...

garonka
7. feb 2010

elko môj zas varí tak ako ho poznam poobede sa bude chcieť bavkať na mojom notebooku tak ho hadam niekam vytiahnem len kde keď vonku je zima a nakupovať by som nerada ani nieje čo 😀

mirka no to sa načakaš nedala newsky aby nebola kinderko 😀

elko69
7. feb 2010

no to by som sa asi nenajedla keby mal ten moj varit :D ja by som tiez niekam sla ale neviem kam...

garonka
7. feb 2010

a teraz ma poriadne vytočil niekam ho volam aby sme šli nech nesedíme doma, tak nema benzín v služobnom aute a tankovať nemôže tak fasa a trepne, že budeme mať odychovací deň a on sa bude baviť zas to už neznašam 😠 😠 😠

elko69
7. feb 2010

sak to nevies ze im je najlepsie doma pri PC????eheh 🙂 to poznam aj ja...

mirka12011
7. feb 2010

gari a ty dokedy chces byt kinderko? 😀 ved ty mozes ako prva dat infosky ze uz si mamina 😝
v utorok idem do doktora drzte palusky...

elko69
7. feb 2010

mirka aj ja idem v utorok...tak si budeme drzat navzajom :D

mirka12011
7. feb 2010

ok elko ja len sa bojim ze zabudnem moc 😝 mam to vo zvyku hihi

elko69
7. feb 2010

no to uz aj ja som zabuda raz a potom mi ho kazal doniest na dalsiu navstevu ...ale teraz si vzdy dam skumavku do kupelky a tak nezabudnem...

mirka12011
7. feb 2010

no ved moc je malickost hlavne nech sme zdrave aj s miminkami a to je podstata...

elko69
7. feb 2010

no ved to hej,ale neboj zvrzal ma za ten moc zeto nesmiem zabudat ale tak co uz stalo sa 😀 odvtedy si davam bacha...

janefonda
7. feb 2010

Caute dva v jednom, akooo? garonka nic si z toho nerob, moj ked sa zobudi mu navrhnem nech niekam ideme a uz akoby som pocula odpoved, ze on bol v praci a potrebuje oddych 😵 a ja som zasa bola doma a potrebujem vypadnut, ale tak mozno pojdeme niekam aspon na kavicku, ked nanho nahodim tie smutne ocka 😠
Elko, Mirka budem na vas v utorok mysliet, urcite bude vsetko ok!

elko69
7. feb 2010

jane dakujeme :D no sak oni ti nasi mily to asi nechapu ze potrebujeme ist na vzduch a trosku sa "vyvencit" 😀

mirka12011
7. feb 2010

janafonda dakujeme aj ja zajtra idem vypnut hihi idem zafarbit vlasky a tak sup na kavendo s kamoskou 😅

janefonda
7. feb 2010

no ved presne potrebujeme sa trosku odreagovat, kedy sa nam potom zasa podari chodit si na kavicku, ked uz tu budu tie nase zlaticka! Ako no snad sa to bude dat, len to bude treba trosku naplanovat a tie plany nam mozu krpci z min. na minutu zrusit 😉

lenocka84
7. feb 2010

cafte zeny

lusy ano kupem. bol posledny krat vonku vcera a potom sme ho okupali
doma je teplucko a von siel zase az dnes cca o 9tej
tak pohodka

vidim ze ked tu niesom celkom vela pisete

som bola s neterkou na nakup, opica mala isla neskoro spat, tak vymyslala, no ako kazde dieta

elko69
7. feb 2010

no ja si na kavickuzajdem aj potom ved na co mame tatina???ved aj maminy potrebuju trosku odreagovat sa,nehovorim ze hned ale po nejakom case myslim ze to bude mozne...

lenocka84
7. feb 2010

elko treba tatinov hned od zaciatku zapajat, inak to ostane na zene
ja sa tesim ze drahy sa tak chyta, uz aj teraz pri neterke a synovcovi, dobry zacvik 😀 😀 😀

elko69
7. feb 2010

no ved to lebo to bude jeho dieta tak ako moje ak nech sa aj tato stara....

janefonda
7. feb 2010

cauko leni,
hej treba tatinov zapajat, myslim, ze moj mm nebude mat problem ani prebalit a vlastne s nicim, teda okrem kojenia, to zrejme nezvladne 😝

elko69
7. feb 2010

heeh no to ja toho mojho budem asi vsetko ucit kedze moju 6 mesacnu neter drzal ako steniatko :D ehhe

lenocka84
7. feb 2010

tak mm ma skusenosti, jeho neterka sa narodila na jeho narodky,
a maly sa narodil ked sme uz boli spolu, a to ho uz aj prebaloval, ale ked si to oprasi pojde to ok

elko69
7. feb 2010

zavidim vam teda,ten moj este nevidel ani len plienku :D :D :D

janefonda
7. feb 2010

my mame stastie, ze mame 16. mesacne krstrniatko, tak malu stale pestoval, prebaloval, krmil... a aj ja som si to nacvicila 🙂 cize by to malo ist v pohodke. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre