Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
7. feb 2010

lulu to ho v pohode môžeš lebo brusnice su na zapaly ako zazrak kľudne ho pi pozri ja som brala od 11tt lieky na pečeň a maly je zatim v pohode
neboj ide o to aby sa ti močove cesty dali do laty

lulu4
7. feb 2010

rogi: supeer dakujem za info, tak to bude mat tazke lebo v juli meniny a v auguste sa narodi... no co uz 😀 mozno drahy neschvali meno a mam vybavene 😀

dugyna
7. feb 2010

baby takze este raz mi odbuchala..lebo ja som im celu dobu buchalla..a potom len tres plesk dup..a uz zvonili tu...drahy len vybohol eset do obchodu..tak som murychlo volala a mal zapnutehu vo vrecku...
tak poslala dole manzelika.. ktory inak ked ho stretnete vyzera ako buzik..polodlhe mastne vlasy..a jemny teply hlasok.a dseka nejak zmutval..sa opral o zarubnu a drzo na mna kukal a kivkal si hlavu..sak ked pride drahy domov aby este nevybehol hore..
nie to ze tu vyzvanala koli vrtaniu..a ze sme vedeli vzdy ked jebali..pardon za vyraz..ale to co je od nich zvysena intenzita hluku..denno denne to je na nervy..a on este bude hrat k.... urazeneho ze sme sa nastahovali do panelaku tak co cakam....lebo on ze ci mam s niecim problem ked im bucham..tak som spustila....este som mu povedala. vsetko o tom ich buchani dupani..a zechapem ze ma 4 deti..ale zas nemusi to byt ako stajerske kobyle..a ze ked sme vrtali tak jeho zenicka tu chodila vyzvanat ako tajfun..takze nabuduce klude budem vrtat medzi 13 a 15h ..alebo si pustim nahlas hudbu..ze su ti ny co maju mensie dieta a ty buchat neboli...a ze mame znamych co maju deti a tiez im prerabali v barakua nechodli vyzvanat..a on drzo a ze a co take robili...ja ze tak cakali alebo isli von..ale nechodili vyzvanat 5 min po 13h..nechodili zvonit vobec...
a on ze ak mame nejaky problem nabuduce tak neme apouzivat ten moj kleppkaci nastroj ale mam dojst zaklepkat hore...ja hovrim ze vas je do toho nic s cim klepkam..a nabuduce si to dojde vybavit s avmi nazell..

kocky taka som z toho teraz rozculena a mimo..a najviac to citim v brusku..

lulu4
7. feb 2010

garonka: tak super tak to konecne uz dopijem ved treba mat tekutiny v tele a dnes som pila len mineralky trochu a grepovy dzus to mi teraz velmi chuti kombinovat to spolu aby dzus nebol silny

dugyna
7. feb 2010

kokso cakam kym drahy dojede a pojdeme sa so spsom nachvilu prevetrat von..nech ma prejde to rozrusenie a rozculenie..a z mi je zle...

garonka
7. feb 2010

dugy
skus sa odreagovať nemysli na tych debilov je to ťažke ale mimi cití, že si v nervoch a strese ☹

lulu4
7. feb 2010

dugy: no mudri ako radio ten vas susedko uzasny... asi fakt budes musiet poslat najblizsie muzika nech si to s nim vyriadi.... ved toto je ozaj o nervy... to mate chodit po spickach ani nezit kvoli ich 4 deckam??? trosku chore nie?

dugyna
7. feb 2010

ja viem gari a to mi strasne luto..lebo ja citim vzdy nervy aj ked buchali s tym kresloma robili dlho hluk..tak som mala z toho nervy..a vzdy v brusku to citim a teraz ani nehovorim..chudatko to nase malinke...
jaj este mi ten k... povedal nieco ze som na nervy..z hluku ci co debil jeden..

lulu4
7. feb 2010

dugy: ta prechadzka ti dobre padne, len sa chodte potom vyvetrat.....

rogi: a co vanicka uz kupena ci objednavate?

garonka: inak ta stranka bocianbaby, co si poslala link na tu vanicku co budete kupovat maju tam krasne veci a dobre ceny za tie vanicky sa mi strasne tie Disney pacili a ktoru objednavate tu do 18 mes, ci tu do 3 rokov co je?

elko69
7. feb 2010

miroslava89 tak to ma mrzi..a ako sa dari malinkej?dri sa dobre???

lulu4
7. feb 2010

elko: mirka nie je teraz prihlasena ale tym ze je chora nebola pozriet malicku ale ze uz vyhrava nad tou zltackou pomalicky a jej stav sa nemeni chvalabohu , bojuje stale... je to ich pokladik.... len tak dalej...

dugyna
7. feb 2010

lulu ale my byvame pod nimi...takze vsetko im padne buchne..dupu nahanaju sa skacu..on dupe aj jeho zena ked chodia..a neviem ci kupili hupacie kreslo pre dospelych alebo pre dieta takeho kona..tak to je otras ..akoby ti niekto stikal perom pri uchu..a na to mi povedal nieco s tym ze mam nervy zo zvukov ci ako..ja si z rozculenia nepamatam....

rogerka
7. feb 2010

dugy, dobre si mu povedala 😉 len sa necerti, malemu to nerobi dobre. snad sa umudria, ked raz tvoj drahy vybehne hore k nim. pocuj, nema nejakych vymakanych kamosov? na nasich susedov zabralo, ked otec (vtede cvicil a svaly mal jak schwarzeneger) spolu s 2 bratmi + este niekto nabehli k susedom. to sme mali taku kravu, co jej vadilo, ze susedia nad nami chodia po byte, tak nam furt vyvolavala, este aj v noci a stazovala sa aj ked neboli doma a tak. proste taka krava. neviem, co jej povedali, ale urcite si nikto nedaval servitku pred usta a odvtedy bol pokoj. ked to nejde po dobrom, skuste ist na nich tvrdsie 😉

elko69
7. feb 2010

no babz dnes sa mi tu nedalo byt sakra...ale ja to napravim v utorok idem k lekarovi a uz do prace nepojdem tak budeme pisat hadam...dobru nocku zatial...

lulu4
7. feb 2010

dugy: ved viem ze byvate pod nimi... ja som to tak myslela ze by chceli aby ste boli ticho ako musky ani telku pustit ani hudbu ani nic, ale oni mozu vsetko a rogi ti dala dobry recept ked uz pekne reci nezaberaju tak treba ist na nich tvrdsie, ved to sa vam tam takto nebude dat existovat....

rogerka
7. feb 2010

lulu, vanicka kupena za 10 € 😉

lulu4
7. feb 2010

elko: len si oddychni tak dobru nocku

garonka
7. feb 2010

lulu zatim nevieme aku vaničku rada by som ju naživo videla tu predajňu mame oproti
len ma sklamali minuleho roku chceli sme od nich deku, tak sľubili že bude do vianoc nebola potom že v novom roku tiež nebola a nakoniec sa drahy naštval a vzali sme inu teda iny vzor, bola to španielska deka

lulu4
7. feb 2010

rogi: eeejha a kde ste zohnali nakoniec?

dugyna
7. feb 2010

rogi drahy hned ako som mu povedala ke ja drzo sa ukrnal sused a bol oprety o zarubnu..a kyvkal hlavou...tak povedal ze asi to potrebuje vysvetlit inak..ze asi dlho od nikoho nedostal..na...pip.. 😀
sakoda ze drahy vybehol do obchodu..ine by bolo keby chla s chlapom jednal vies..na ten jeho drzi ksicht nezabudnem..aj tak je to podla nas buzerant 😀 jaj musism sa trosku rozveselit..

lulu4
7. feb 2010

garonka: aha tak to mali dost blbe s tym tovarom, ked vam tolko slubovali ale strasne sa mi pacili a ja macka Pu mozem najradsej by som male od hlavy po paty do toho obliekala stale ale neviem kde take vecicky vobec predavaju... tak ked to mate blizko aspon pojdes pozriet a uvidis a ked bude dobra ja mam sice cas ale das aspon tip tak by som si potom objednala

rogerka
7. feb 2010

gari, mas este ten link na vanicku? sa mi to nechce hladat, ale zda sa mi, ze mame taku istu

lulu4
7. feb 2010

dugy: tak to by aj mojho dobre rozcertilo, ved prave ine je ked jedna muz s muzom, ale co takto zienka tehotna... hlavne sa skus ukludnit a chodte toho hava vyvencit prides trochu na ine myslienky...

garonka
7. feb 2010

ja som svoju milu susedu vyriešila hravo, rada mi prekladala kvety na chodbe tak ma to na desiaty krat naštvalo, že som zozadu na črepnik pripla pipaci alarm a raz som ju načapala
ste mali vidieť jej pohľad keď som sa na nej poriadne vyzurila 😀

dugyna
7. feb 2010

lulu sak uvidime ako sa budu chovat dalej..uz teraz divne kukali a zdravili odvtedy co im drahy zabuchal ked sexovali a vsetko buchalo u nas este aj ju sme poculi vzychat ..otras vam poviem..
tak som zvedava..jami jedno necha aj nezdravia..ale nech sa ulkudia konecne...
mozno by im vyhovovali nejaky cigani ako susedia..alebo fetaci co by tu robili bordel..

lulu4
7. feb 2010

rogi: pozerala som v tvojom albume zase tu postielku sa mi paci aj to hniezdo to si vsetko objednavala z tej stranky www.kojeneckeobleceni.eu? a kolko ta vysla aj stym vsetkym aj tu zavinovacku mas odtial?

rogerka
7. feb 2010

dugy, mozno by mal nabehnut hore, mze si nezela, aby ta sprosty sused otravoval 😉 to moj stary by hned vybehol robit cirkus, kebyze ma niekto takto nepravom rozculi este ked som tehotna

lulu, na pestovatelskej je taky obchod, babyland, aj kocik sme u nich kupili najlacnejsie ako sa dalo 😉 tam mali vanicku 😉 ale zas nie vsetko tam maju za naj ceny 😕
lulu, macky pu maju aj v tescu, celkom dobra cena, ake balenie napr. body 5 ks a pod, skus kuk 😉

lulu4
7. feb 2010

dugy: ved prave mozu byt radi ze tam byvaju slusni ludia ale nie.... vsak uvidite ako to dopadne.... ved nech sa nezdravia urazeni ved co moze vam to byt ukradnute ich pozdrav len nech sa umudria presne ako pises

dugyna
7. feb 2010

rogi super ze ste zohnali tu vanicku

rogi aj to sa moze este stat ze moj drahy vybehne ked pride dom este hore si to vybavit..lebo nehovorila som mu celus trory cez telefon..takze este je mozne ze tam vybehne...

lulu4
7. feb 2010

rogi: super dakujem za tip na ten babyland, ved maju tusim aj stranku tak kuknem, to je jasne ze nie vsade sa vsetko oplati... a dik za tip na macka pu som nevedela ze v tescu maju take nieco... pojdem pokukat v klude lebo ked som s drahym tak len potraviny na rychlo lebo on to tam nemusi, tak skocim tam sama

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre