Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
7. feb 2010

nie, js pri telke na gauci 😀 a drahy v kute za stolom opravuje seminarky... milujem, ked si rozlozi robotu vecer a este k tomu cez vikend 😠

garonka
7. feb 2010

moja to poznam moj expert odskočil do roboty , že bude robiť doma tie veci a nakoniec si zapol notebook a bavka sa tak super večer pred polnocou

rogerka
7. feb 2010

neverim, on to zabalil 😲 asi uz ma dost 😀

rogerka
7. feb 2010

ok, balim aj ja, rano vstavam o 6 ☹
dobru noc a drz sa 😉 v utorok dam vediet dugy, ze co a ako. pa pa

garonka
7. feb 2010

rogi teším sa na newsky a dobru nockuuuuuuuuuuuuu

dugyna
7. feb 2010

este ste tu babi?
rogi to je dobre ze si sa tak rozhodla robis to koli malinkemu 😉 a ked ti bude smutno tak cislo mas 😉

no my sme boli s drahym konku so psom..a potom vybehol o poschodie vyssie...a povedal susedovi ze ci u nas zvonil..a tak slusne..ale ze sused bol taky ze zase mal zozenstely hlas a taky stiahnuty.. 😉 tak dufam ze to zabralo..a povedal mu este ak nas jeho deti rano zobudia tak bude zvonit u nich 😉
tak snad to pomohlo..
teraz vencime skracka..a schoval sa mi na chrbte do vlasov a spinka tam..a pes len chodi cely rozsruseny a hlada skrecka..zase dychci jaka vsetko nucha lebo ho hlada.. 😀

dugyna
7. feb 2010

dobru noc kocky
rogi cakam na spravy a hned posielam babam sem na konik 😉

lenocka84
8. feb 2010

dobre ranko
ja dnes len teraz bo praca vola, a neviem kedy sa vratim

takze zelam pekny den, neskor sa ozvem

dugyna
8. feb 2010

dobre ranko dievcata 😉
tak lenocka pekny pracovny den a neprezen to

dugyna
8. feb 2010

baby este tu nikto nie ste??

bambibam
8. feb 2010

Ahoj dievčatá,chcela by som vedieť či aj vy mávate bolesti podbrušia. Nieje to také ,že by sa to nedalo vydržať ,ale v noci to poriadne potrápi. Ked som bola u doky hovorila že to býva ale chvílami mi to naháňa strach či naozaj babeno žije a či to vôbec to vydrží. Nakolko mi nerastie ani brucho tak neviem ani posúdiť sama doma či je to také akútne alebo nie. Nerada by som vyzerala ako dilino.

mata1001
8. feb 2010

caute baby,ja viem,vacsinou si sem chodim pre rady a vy mi vzdy dobre poradite.teraz mam problem a prosim o radu.mam strasnu nadchu.viete mi poradit co mozem a co nie?naparujem sa nad slanou vodou a davam si kvapky do nosa pre tehu ale nejak mi to nezabera.a este aby toho nebolo malo kazdu chvilu kycham a slzia mi oci.poradte...

garonka
8. feb 2010

dobre ranko 🙂

mati kup si homeopatika Coryzalia to je na nadchu su to tabletky ktore sa cmuľaju každu hodinku alebo sa opytaj v lekarni čo ti poradia 😉

garonka
8. feb 2010

bambi tie bolesti môžu byť aj že sa ti rozťahuje maternica a bruško ti nemusí rasť, babo sa posklada tak ako mu je dobre 🙂

bambibam
8. feb 2010

ahoj mata ja som si pri nádche dávala kvapky do nosa otrivin ,ráno a večer 2 celaskony a pila som strašne veľa tekutín ,asi na 2 deň som pocítila že sa mi ulavilo.

bambibam
8. feb 2010

garonka dík som s toho taká vyplašená ,po dlhom čase konečne tehula a tie strachy sú hrozné. Niekedy si vravím škoda že niesom doktorka ,vždy ked ma začnu trápiť muky skontrolovala by som si to ,a možno aj kludnejšie spala.
Myslela som aj nato že maternica je celá asi vnútri a tlačí na všetko čo je okolo. Dúfam že to pochopí a začne aj rásť von.

dugyna
8. feb 2010

garonka ahoj 😉 dobre si poradila
mata suhlasim s garonkou na nadchu coryzalia do 3dni perfektne zlepsenie..a cajik a celaskon a solne kvapky do nosa

bambibam..mozu to byt bolesti s roztahovania maternice...tak ako pisala garonka..vecer hovoris ze su najhorsie tak ti odporucam si dat sumive magnezium vzdx vecer..ak by to bolo zhorsene alebo sa cokolvek zmenilo vyhladaj lekara..radsedj 100krat ako neist a nieco zanedbat

gari uz si hore parada

garonka
8. feb 2010

bambi ta maternica tak bude pekelne rasť ona narasti do veľkosti futbalovej lopty aspoň tak mi vysvetľoval primar
neboj ak by si krvacala a mala tie bolesti tak to je zle
a inač gratulujem k druhemu babenku 😉 aby sa ti tehuľkovalo príjemne 😉

mata1001
8. feb 2010

baby dakujem.poobede si ich pojdem kupit.
bambibam a je jedno aky celaskon si kupim?

garonka
8. feb 2010

dugy mne tak tie tabletky chutili a ozaj pomohli a homeopatika su super vec pre tehu a aj celaskon som brala a nadcha fuč 😵

bola si už s havom vonku? ja sa chystam teraz a tak sa mi nechce no čo snim nepôjde sam nie? joj a vonku zimaaa

lubka89
8. feb 2010

ahojte tehulky ako pokracujete?

garonka
8. feb 2010

mati aj ten celaskon v krabičke môžeš alebo šumivy aky ti bude chutiť
ja som ho hryzla 😅

bambibam
8. feb 2010

garonka krvácanie som mala len na začiatku ale ustalo to ,tak som bola spokojná. Teraz už len počítam dni do sona a pripadám si horšie ako 18 ročná. Ak to do piatku neprejde tak potom určite sa asi pojdem poradiť s doky lebo do 3.3 by som sa asi zbláznila.
Garonka a dakujem.

bambibam
8. feb 2010

Myslím že je to jedno,mne vyhovovali tabletky 🙂

lubka89
8. feb 2010

baby co ste zmizli?

mata1001
8. feb 2010

baby ste zlate ze ste mi poradili. 🙂 🙂 🙂

dugyna
8. feb 2010

mata celaskon si kup bud tabletky alebo sumivy ale klasika od zentivy..

bambi a s krvacanim si ale bola u dr sak?

ahoj lubka dlho si tu nebola

garonka aj ja sa ho pytam ci nemoze ist sam von..takze sa musim ist prezliect a idem s nim vonku..

lubka89
8. feb 2010

no dlho lebo som bola chora:(

dugyna
8. feb 2010

ju to ma mrzi a co ti bolo lubka?

gari ja som predtym ako som bola tehu moc na homeopatika neverila..ale fakt je to super vec mne velmi pomohli aj na hrdlo aj na nadchu

baby nas pes je z toho skrecka hotovy stale sedi prei jeho klietke a pozoruje ho co robi 😀 😀 😀 a to este vecer bol zase taky udychcany zo ksrecka jak naneho kukal 😀 😀 😀

lubka89
8. feb 2010

ale len obicyjna chripka ☹ nic strasne🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre