• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
miri ked mas anginu tak sa ani necudujem. pekne lezis?
8. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv tu v technopole prefeknte varia super vyber 4 jedal denne menu a neviem ci nemaju aj donaskovu sluzbu..skus kuknut na nete

vejula to je aj moj nazor..ja tiez v pohode obleciem keby bolo dievcatko do bledunkomodreho :wink: a nica sa nestane
8. feb 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my doma nekúrime vôbec, za celú zimu som mala doma radiátor pustený asi 4-krát :grinning: my tam máme teplo, ešte niekedy musíme vetrať :slight_smile: bývame na 11-tom posch. a vykurujú nás byty pod nami :slight_smile:
8. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby ja si ho rozmaznavam staale:slight_smile:..ved je to nas prvy spolocny rok manzelstva tak nech si mysli ze ma dobru zienku :sweat_smile::grinning:

liv lezim pod paplonom zababusena ..a i tak zima neskutocna..
8. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes s tym kurenim mate riadnu vyhodu:slight_smile:.
8. feb 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

ahoj mirka

už je ti lepšie? harmony sa drží? posielam jej pusinku. nášho miška budú v stredu očkovať na tri mesiace, tak som zvedavá. dnes sme zasa boli v MI na skúšku, poslednú s miškom. už len štátnice koncom marca a možno si už vydýchnem a spomalím tempo.
8. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy dik, pozriem sa na to. :wink:
8. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari malinka sa drzi krasne pribera...mna zmohla angina..
a drzim palce na statnice ty to isto zvladnes:slight_smile:
a misko sa ma ako?:slight_smile:
8. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podľa mňa sa neoplatí muža rozmaznávať aby si na to moc nezvykol. časom toho môžeš ľutovať :frowning2: ja uvarím a pod, ale pekne musí pomôcť aj s domácnosťou a by som mu skákala okolo zadku ani za nič. moja maminka tak začínala a doplatila na to. bola z nej celkom dobrá slúžka. ja som povedal, že obskakovať nebudem nikoho, obidvaja máme 2 zdravé ruky a keď chce jesť nech si zoberie. Obedy varím, lebo muž variť nevie, aby sme mali aspoň jedno teplé jedlo denne, ale inak... :slight_smile:
8. feb 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes u nas upratuje manzel staale..umyva riad a vsetko.-..zvykol si na to pocas toho ked som bola tehu a povedal ze jemu sa to menit nechce..cize ked moze tak pomoze:slight_smile:
8. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja iem zalahnut o chvilu pride manzel :slight_smile:
zatial ahojte
8. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miško už pomaly začína vymýšľať, len chce aby sa mu v kuse niekto venoval, rozprával sa s ním, faxcinujú ho lampy na strope a obrazy a fotky čo máme po stenách, tak ked plače tak sa s ním prechádzam a pozeráme na každú somarinu čo máme na stene :slight_smile: a doobedu nám už moc nechce hajať, tak to potom doháňa poobede a v noci a po papaní nadránom už sa mu tiež veľmi nechce spinkať. ale inak by som ho nedala za nič na svete, je ako bábika.... a už sa nám začína aj smiať. troška mu to trvá nakoľko sa narodil o mesiac aj niečo skôr. včera som ho porovnávala s chlapčekom čo sa narodil na termín o 11 dní skôr ako miško a je to teda riadny rozdiel, denis má o kilo aj niečo viac, je asi o 10 cm dlhší. miško pri ňom vyzerá ako by mal 2 mesiace a nie 3 :dizzy_face: . ale my to doženieme, len nech sme zdravučký.

mirka a harmony ti už dali aj na ruky? klokankovať nebudete?
8. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule az teraz som sa sem dostala..ako sa dnes mate?nejake novinky???
8. feb 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj drahy je uzasny, stara sa o mna, obskakuje ma, vari mi cajiky, robi kazdy den ranajky. umyva riad, ale s bytom je to uz horsie. ale povedal ze sa do toho pusti, tak spalna je uz cistulinka, to ostatne pride tiez :grinning: . no a svokricku chce zavolat na vyzehlenie tych hald veci co tam mame vypranych, lebo zehlit nevie. :sweat_smile: .

garicka videla som fotky tvojho malinkeho, je naaaaadherny. strasne zlatunky :grinning:
8. feb 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari to je super ze sa vam takdari drzim palceky:slight_smile:
a malu mi chceli dat tohto tyzdna uz klokankovat ale teraz sa k nej nedostanem :pensive: s anginou ma za nou nepustia..
8. feb 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hej, keď to je rozdelené tak je to super. tak by to presne malo byť, potom je to OK, že mu zasa ty naoplátku uvaríš a pod. zaslúži si to :grinning: mala by byť podľa mňa vždy delba práce aby neostalo na jednom všetko.
8. feb 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miroslava89 tak to je super,mate velku bojovnicku veru,len tak dalej!!!!a s tu anginu,tak to poznam kedzemoje choroby su vzdy anginy:( takze si dostala nejake antibiotika aspon dufam..tie zaberaju rychlo neboj ale treba lezat fakt vela lezat...
8. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, za chvíľu sa uzdravíš a budeš sa s ňou mojkať od rána do večera :slight_smile: ja už by som tiež chcela aby bola na svete, neviem sa jej dočkať, ale ešte si dooosť dlho počkám :frowning2:
8. feb 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv aj tvoje také bude. akurát som dnes vravela že pre mamky je najkrajšie to ich bábo :wink: ako sa cítiš ako tehu? užívaš si? ja tak niekedy nostalgicky spomeniem na tehu.... pekné časy :slight_smile:
8. feb 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes
neboj to rýchlo zbehne... ešte budeš myslieť na to byť trochu tehu aby si sa vyspala :grinning: ver tomu. ale časom si zvykneš aj na to nočné krmenie. už aby drobec spinkal celú noc.
8. feb 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky.Môžete my prosím poradiť čo mam robiť ked mam pavúčiky sú ako potničky a mam ich od krku až po pupček.či si to mam nejak kremovať lebo používam babylove olej a neviem či to nieje s neho no ja si len bruško natieram..tak asi nie...
8. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane mne hovorili ze 3D je 23-25tt tak neviem ..mi ideme do ginfivu..uz sme objednany..na 16.3 :wink:

barby chod tam kuknut ja som tam sice nebola este..ale ze super vecicky..aj tie co nakupila..a za par korun..uz sa tam chysta kupit komplezik na krst kosielka s kravatou a gature :grinning: tak ked zistime co to bude :grinning:
8. feb 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto musim napisat:slight_smile: :slight_smile: lebo sa idem zblaznit od radosti...

malinka ked sa narodila tak sa jej zle stahovalo srdiecko..davali jej na to lieky aby sa to akosi upravilo.. a vcera vecer jej ich prestali davat a srdiecko bije tak ako maa:slight_smile:huraaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, mirka, to je krasna spravicka :grinning: inak ahojte
8. feb 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ako klokankovat..? to som este nepocula..to sa ako robi ked malinka je v inkubatore?prepac ze som taka zvedava..len ma to zaujima..sme bilo tyzden na patologickych nororodencoch ale nic take som nevidela..deticky boli v inkubatore..a som male na sebe plast a chytit som mohla cez otvory v inkubatore iba dezinfikovanymi rukami..tak preto ma to zaujima

miri bayrby aj mi to mame podelen doma drahy vari..jeho to aj bavi..upratujeme spolu..a periem a zehli ja :wink:

miri asi mas teplotu daj si tie octove ponizky ako som ti radila uvidis ze ti to pomoze
8. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haha, teraz citam dozadu, liv, dobre si povedala s tou proviziou :wink: brala by som :grinning:
8. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dugy, nerobi nahodou ocot, ze ti zgumeneju koncatiny, ked ich mas dlho v octe? :fearful:
8. feb 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miroslava89 to je super...vsetky vam tu drzime palceky...
8. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruš gratujem :grinning: to je super správa :grinning:
8. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sestra je v 28 tt a ma suchy kasel,nemate nieco odskusane na to??
8. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok