• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
my zas mame uzky vytah, tak budem musiet riesit kocik podla toho. a byvame v nadstavbe, takze 1,5 poschodia peso. Ja asi budem nechavat kocik v aute, tak to robila moja kamoska.
8. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy ved ja nie som zastanca polusu, len ja nie som z BA a preto ked aj nieco ine vymyslite musim najskor zistit kde to je, ale ak najdete nejake prijemne miesto tak ja sa samozrejme prisposobim :slight_smile:
8. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano az ked bude male budeme u nas
ale dovtedy aj u nasich budem, a teda kocik do pivnice
8. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka aco manzel uz poslucha????
8. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem babule, no nič ma nebolí a maičký sa hýbe tak snad je všetko OK. Inač dnes je akýsi divný den, som taka nejaká popletená, všetko robím naopak, takéto dni neznášam :angry:
8. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nemame pivniceeeeeee zas mame kumbal na chodbe a taky veľky balkon že ho vôbec ani nieje ako využiť :angry:
8. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji také dni dôverne poznám :grinning:
8. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko v ramci normy ano
nastastie
dokonca si ideme urobit ze oslavu nasho mesacneho manzelstva, ze sa pojdeme okupat
8. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka tak to je nahodou velmi mile, ze sa pojdete spolu okupat. To su take pekne chvile, tak zapal sviecku a urobte si romantiku :wink:
8. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co aupark na to stretko? dole v robinsone sa uz nefajci, je to tam velmi prijemne. ale zas nie lacne.
8. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj liv aby už bola polnoc, nech ešte čosi nevyvediem dovtedy :unamused:

lenočka :grinning: to ako doma vo vani či niekde na kupko????
8. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji chceme ist do senca,do aquaparku
8. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej lenočka tak to hej.. budete mať pekné mesačné výročie...

Tak dnes aby toho nebolo málo tak som dala prať a prášok som nasypala do otvoru kde sa nalieva aviváž... Ja už som fakt asi drbnutá :frowning2:
8. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv myslim ze aj dokonca hore v nejakej kaviarni sa v aupraku nefajci...
veim ze jdena kaviaren je v centre oproti trojici v tom biznis centre co tam postavili..a mavaju tam dost prazdno..ked chodim do orifu..ale neviem ci sa tam fajci..

aupark sa mi paci 100% krat viac ako polus a da sa tam aj parkovat..
potom viem o jednej cukrarni v dubravke..ale to mame vsetky od ruky..
a este jedna cukraren je na namesti hraniciarov v perzalke...
8. feb 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a zohnala si niekde tie tampony na kupanie pre tehotne???
8. feb 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy a nie ani ich zhanat nejdem
nemienim sa hrat ze som z cukru, uz som sa v tehu kupat bola a vsetko je ok, takze nic take neriesim
8. feb 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO LEN KUPAT V POHO ALE V SENCI JE TERMALNA VODA A pod hladinou 4sm je asi 2-3 cm vrstva v ktorej sa rozmnozuju mikroby.plesne..a vsteko..
8. feb 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli na svadobnej ceste v hoteli s termalnou vodickou, kupala som sa denne od rana do noci a tiez poho a to som uz bola tehu asi tak v 15tt. Zasa ved ono netreba nic zanedbat, ale ani prehanat to so starostlivostou :wink: nemala som ziadne tampony a som tu, odporucila by som to babam, ktore s tym mavaju aj bezne problem.
8. feb 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kinderka :D

lenocka84 tak to je super,len tak dalej nech to pokracuje..ja osm este na njednej teme ze tehulky na zaciatku tehu a tam mala jedna holka este horsi problem ako ty,podobny ale horsi tak sme vcera o tom kecali keby si mala chut precitaj si zo vcerajsku mozno by si ju aj ty vedela trosku povzbudit...
9. feb 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vam aj bruskam! ako sa vam dari? ja som uz od piatej hore a to som isla spat o pol jednej. Neviem co uz mam robit s nespavostou :frowning2: nikdy som nemavala problem so spankom, az teraz pocas tehu.
9. feb 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..ja zase ešte aj teraz, čo som doma..si pospím cca 2 hodinky..počas dňa..ale napodiv večer vydržím byť dlhšie s mužíkom hore..ale budíms a v noci.. :slight_smile: ..voľajako to už neriešim.. :wink:
9. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi si budeme musiet zvyknut n atu nespavost alebo nedostatok spanku :D
9. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno je to už u niektorých predpríprava na obdobie, keď budú z bábätkami.. :grinning:
9. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak nebola som tu od stvrtku vecera a mam co robit, aby som to vsetko precitala.
Vo stvrtok som sla s drahym na SK, len na taky predlzeny vikend, este sa nestahujem, (ale blizi sa to!!!)
Takze od vcera som opat v CR a opat je mi smutno,od rana....
Ale hlavne ze mimi je v poriadku, dnes koncim 11tt, som velmi stastna baby, ze zatial je to bez problemov, verim, ze to tak bude nadalej:slight_smile:

Ako sa mate vy??
9. feb 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, hej asi je to uz predpriprava na mimi, ale aj tak som hrozne vycerpana z toho. Teraz sa mi podarilo na hodku zaspat a zasa som hore :unamused: ale lepsie ako nic :wink:
inak ahojte bonsai a janina, ste sa dlhsie nehlasili, co noveho? Janina super, ze je babo ok, to je najdolezitejsie a dolezite je aj to , aby sa aj mamicka mala dobre :wink:
9. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jane, noo, ja som tu nebola od stvrtku a ani nestiham vsetko citat, som v praci, takze nemam tolko casu, ale dnes to nebudem prehanat, vsak mam akoby pondelok:slight_smile:)a za tri dni uz piatok, vsak to sa mi ani zacinat neoplati :slight_smile: :grinning: A vy ako??
Baby 16.2. idem prvykrat do tehu poradne!!! A dostanem konecne aj tehu knizku!! :grinning:
9. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super janina, bude knizkaaaa!!!! Aj ta moja sa pomalicky zaplna, ja mam poradnu 17.2. :wink: ja tie poradne moc nemusim, podla mna je to len prehananie tehuliek, lebo moc si viem skontrolovat aj doma s pasikmi a nemusim tam pre to ist, aj tlak si zmeriam... Ine je to co sa tyka ultrazvuku, to uz chapem. To sa vzdy rada pozriem na malicku. :dizzy_face:
9. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy,
skús to ako som to urobila ja, čo som Ti spomínala... na klasický tampón si nakvapkaj zopár kvapiek-stačia také 2-3 zo silicového oleja(tee tree oil) je to dezinfekčný olej, ktorý kúpiš v lekárni a to by malo byť OK. Ja som s tým išla do termálnej vody v Poprade, aj do takej čo mala okolo 36 stupňov a všetko OK. Ja som si to nakvapkala z jednej aj druhej strany tampónu, asi stačí z jednej, ale pre istotu :slight_smile: zo začiatku to trošku studí akoby bol ten olej mentolový alebo čo, ale potom to už ani nevnímaš :slight_smile:
9. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a dnes čo tu mrtvo ? :unamused:

dugy vaničku sme nekupili v tej predajni by ju mali mať dnes tak hadam nas zas nesklamu a prinesu lebo nakoniec budeme maleho kupať vo vírivke alebo v kybliku :grinning:

leni uži si krasny deň s drahym a davaj bacha aby si niečo nechytila mojaaaaaa

barby to nie dugy chce ísť do termalnej vody ale radila Lenke :wink: a podľa mňa davať olej na tampon je nebezpečne a ešte mentolovy, ak nieje určeny na vnutorne použitie, to by som neriskla a neviem či aj ostatne tehule by riskovali

snežííííííííí a mňa chyta chuť sa sankovať :grinning:
9. feb 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pridám aj ja skúsenosť... sestra otcovho kolegu bola v nejakom cca 4. mesiaci a sla na termálne kúpalisko, nevydržala dlho a museli ju vyniesť z vody. A rovno do nemocnice - dostala vysoké teploty, vysoký tlak. Potratila. No a ona mala na mále, pretože mala stále vysokánsky tlak a nevedeli jej ho stiahnuť. Čo je s ňou teraz, neviem. Možno to bola veľmi teplá voda, možno... neviem.
9. feb 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok