• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ja ju zastrelim zaskrtim upalim a este neviem co..obliekla som sa... sla som odhrabat sneh z dvora ekdze inak by som svojim autom nevysla...a volam svokre ze uz po nich idem.. a ona na mna vybrechne ze normalna nevesta by tam uz davno bola ze kym sa ja rozhybem tak ju aj pochovaju..
a podobne somariny..
no nezabijem ju ? :angry:
9. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik to je normlane,zene v tehotenstve krvaca z nosa a aj dasna takze myslim ze by to nemalo byt nic vazne...ale preistotu s amozes n aporadni opytat dokyho...

bonsai dakujem :D
9. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik..aj mne sa to stalo v 1. trimestri..a minule som bola vo vani..teda už som ju opúšťala...a znova sa mi zľahka spustila..asi to nie je v tehotenstve nieč neobvyklé..máme jej teraz viac.. :wink:
elko..nie je za čo...hlavne nech je malý zdravučký.. :wink:
9. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial vsetko je dobre a v poriadku,malinky vyzera byt zdravucky a ma aj peknu vahu takze super :D a hlavne dobre kopancuje uz...
9. feb 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane tak bolia ma od zaciatku tehu, ale dovod netusim

mirka to az teraz, lebo kym som robila normal, bolo to o zivot, som rok fungovala aj v normal praci aj moj servis
9. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som zobudena, uz som aj jest nachystala len sa nam to este pecie. Som si citala o svokrach, ta moja je super, nestazujem sa. Pomoze ako moze, je mila a myslim, ze s nou mam vyborny vztah...skoro ako dcera s maminou, aj ked teda moja mamina je len jedna. Ale u nas sa ani mm nemoze stazovat na svokru, moja mamina ho ma rada, vzdy sa pyta co mu ma navarit, ked tam ideme :wink: Dufam, ze nam takyto vztah ostane navzdy!
Elko takze chalan? gratulujem!
9. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane no uz to tak vyzera...s tym jeho zvoncekom co mu tam trcal zevraj,ale ja osm to nevidela :unamused:
9. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Precitala som co som mohla, tak to ultrazvukove co idem do gyn-fivu o 2 tyzdne nie je povinne, ale doporucene vysetrenie pripadnych vyvojovych vad. No tak uz som kludnejsia...

jane uz ani nemam nadchu, zrazu to preslo, tak velka pravdepodobnost ze sa v sobotu uvidime :wink:

co sa tyka svokry moja je super, aj moja mama je dobra na mojho mm, tak sa z toho celkom vytesujem. ale moj mm je v tom super, ze keby nahodou nieco tak si vzdy zastane mna.

miri drz sa a pevne nervy, taka mrcha svokra ako ty mas, by som ju skrtila keby mi take nieco povedala. drza jak plostica! :angry:
9. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko a meno mate nejake vymyslene?
9. feb 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, ešte stále som sa nerozpadla, aj keď včera to už vyzeralo :grinning: :grinning: :grinning: sa mi krpec dáko divne skrútil som dostala tlaky, ale to niečo hrozné, to ako keď sa nevie človek za týždeň vytoto :confused: ale trvalo to len dáku pol hoďku a potom už bolo znova fajn :grinning:

elko ja som ti čo vyrátala??čítala som, že to bude pinďúr
9. feb 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi to uz su asi nejake predtlaky. pockaj mozno dnes sa rozpadnes :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv, dúfam, že nieeee.... :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liv super, tak len bud zdravucka! Posielam ti do IP moj mobil, keby daco nech mame na seba kontakt :slight_smile:
Vefiii takze stale kinderko :grinning: tak ked uz boli nejake tlaky, mozno uz dnes pridu tie skutocne :wink:
Elko to je asi normalne, ze si to nevidela, aj ked niekedy sa daju chlapci velmi pekne rozlisit :wink:
9. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, ja som tiež nevidela, že je to chlop :grinning: :grinning: som videla len dve polky a teraz som nevedela, či to má zárez a fuju na pol, alebo vajká :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi HNED by som si to s tebou vymenila fakt.:grinning:
jane poslem aj ja tebe... :wink:
9. feb 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv, to sa ti len zdá...potom sa už nevyspím :sweat_smile: ale teším sa, len ešte by som chcela dospať čo sa dá :grinning: :grinning:
a chcela by som aby sa vonku oteplilo, aby som mohla hafana nechať v noci tam, aby mi dieťa neterorizoval :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonkaaaaa a čo spííš??????????????????
9. feb 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv dik doslo :wink: kdyby neco.
9. feb 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked ma dokyna merala a povedala mi ze som uzka znamena to ze urcite pojdem cisarskym neviete?
9. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv, panva sa rozširuje počas celého tehu. môže sa to napraviť, ale nemusí, nie je to pravidlo :unamused: ale nestresuj, potom budeš rada, že je vonku akýmkoľvek spôsobom :wink:
9. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi vsak hej, nuz nikde neviem najst optimalne a hranicne hodnoty. a zvedava som moc :angry: . jedna baba mala take jak ja skoro, a povedali jej ze ide urcite cisarskym. a to ja mam jednu vyssiu 2 mensie a 1 rovnaku hodnotu. ja ani tak nestresujem ako chcem hned vsetko vediet :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na to si budeš musieť počkať :sweat_smile: :grinning:mne môj doky ani nemeral, len rovno napísal, že panva priestranná :grinning:
a býva ti zle??
9. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nasla som tie optimalne hodnoty a babule, VSETKY mam pod normu. Pomooooooc :sweat_smile: tak ak mi poriadne nenarastie panva, mam to jasne. Bodaj ho :angry:.. Hlavne nech je male v poriadku a zdrave.
9. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi byva mi velmi zle. preco? suvisi to s tym nejako?
9. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ja len zo zvedavosti.. :grinning: a neboj sa cisáru, aspoň nebudeš mať potom rozťahanú a manžel ťa pochváli :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi cisaraku sa nebojim, a tiez ma svoje vyhody :grinning: ale ja by som mozno chcela aj 3 deti... :frowning2:
9. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to potom všetky cisárom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
toto bude mužovo tretie, takže ja sa svojho druhého nedožijem :confused: som chcela dvoch chlapcov :pensive:
9. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste všetky zdrhli.....tak aj ja vám odídem :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefiiii prepac ja studujem tu panvu :grinning:
9. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby sa napchavam ,akoby som tri roky nejedla. viete ze vajecne venceky od sedity su vyborne? :grinning: som ich nejedla par rokov a ze mi chutia potvrdzuje aj to, ze uz ziadne nemam :wink:
9. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok