Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
9. feb 2010

liv gratulujem ku knizke 🙂

jane najlespia by bola nejaka cukrarna..v hypermarketoch sa fajci

dugyna
9. feb 2010

kocky v poluse sa fajci vsade... 😒 ☹

lenocka nebola som nakoniec lebo o 17h sme mali stretnutie jednou tetou koli kytici svadobnej..takze bohuzial som nestihala 😒tak nabuduce

garonka..viem urcite ze masaz bradviek sa odporuca aj pri porode..viem ze som to citala..a spermie obsahuju enzymy ktore posobie ako oxytocin..

lenocka84
9. feb 2010

a kedy si objednana?
ja na utorok o 18tej
skorsi termin bol uz obsadeny

garonka
9. feb 2010

dugy spermie jo ale masaž bradaviek nieeeeeeeeeee 😉

lucy1990
9. feb 2010

Dugy, ja sa predsa nebojim epiduralky, ja sa tesim, ze ta moznost existuje 😉

dugyna
9. feb 2010

garonka ja viem urcite ze som citala..za aj masaz bradaviek..ano..vies ale kolko ludi tolko chuti..a aj odbornici maju rozdielne nazory..

lucy na antolskej pytaju za epidural 106 eur a musis mat absolvovany nejaky seminar o tom

dnes sme boli baby v genetone.. 😉

dugyna
9. feb 2010

leni este som tam nevolala..nemas cilso by som sa objednala na UT tie o 18h

lucy1990
9. feb 2010

Ja viem dugy, vsetko mam zistene. Moja svagrinka do konca februara rodi, takze to mam vsetko z prvej ruky. Akurat ze ona si vybrala ruzinov a ja kramare 😉

lenocka84
9. feb 2010

skus cez ich stranku
tam urcite je

dugyna
9. feb 2010

leni ja neviemanio cih stranku ☹

janefonda
9. feb 2010

dugy tak ja uz neviem, nie som z BA a preto pre mna je najlepsia volba stretnut sa niekde v takomto centre, lebo ja neviem najst vsetko v BA. Ale tak ked existuje idealne miesto, kde sa nefajci a vsetky tam trafime, da sa tam parkovat tak ja nie som proti. Tak vyber miesta nechavam na vas.Mne je to naozaj jedno kde, ja sa tesim na prijemnu spolocnost 😉

lenocka84
9. feb 2010

ako inak baby ak sme pojazdne, tak ani avion nie je zly
nie taky preplneny ako aupark

dugyna
9. feb 2010

leni a v avione sa nefajci? len lulu chudatko ide MHD
a dik za link

lenocka84
9. feb 2010

a lulu ide odkial?

v avione sa myslim nefajci, aspon som to nikde neregistrovala zeby sa fajcilo
a ten link, ako v pohode

liv1
9. feb 2010

baby ale v avione sa fajci... teda aspon to co poznam ja tam. a pre niekoho kto nie je mobilny je to dost blbe ist tam MHD.

dugyna
9. feb 2010

ja som v avine este nebola liv takze netusim ci sa fajci albo nie..a co ta cukraren v tych vajnoroch?

liv1
9. feb 2010

vajnory su asi dost daleko 🙂

garonka
9. feb 2010

jaj baby ako vam je fajne že si zjednavate stretko 🙂 🙂 🙂

liv1
9. feb 2010

gari keby sme sa tak hlavne vedeli dohodnut. 😀 😀

lenocka84
9. feb 2010

ktora cukraren? myslite elezi?
ta je super

vejula
9. feb 2010

jj garonka, musíme nahodiť nejaku novu temu tie čo niesme z BA, lebo ja sa nemôžem zapojiť....
Čo vravíš na panelák... Z Jakuba sa stáva aký drsnák 😝 😀

elko69
9. feb 2010

dugy dakujem... 😉

no panelacik nas pozehnany :D co by sme bez neho robili??

elko69
9. feb 2010

vejula ani ja sa nemozem zapojit do ich debaty o stretku ja nemam akosik cas letiet do Blavy...skoda ze tu nemam ziadnu trnavcanku alebo z okolia...

lenocka84
9. feb 2010

baby ked tak vsetky pisete ako sa neodporuca bazen, co taka sauna?
hm?

lucy1990
9. feb 2010

Jaaaj baby, u eleziho si pridete na svoje 😉 lepsie zakusky som nejedla...len tie ceny 😒 ale tak raz za cas sa to da 😉 skoda ze nemozem prist...ale cakala som na fotografa kym sa vrati z kostariky a tuto sobotu ma cas, a aj v hoteli maju volny apartman...a ide o pekne peniazky, tak hadam este usporiadate nieco podobne 🙂 budem sa tesit...a eleziho mozem odporucit!

lenocka84
9. feb 2010

elezi je uzasna cukraren, a tie ceny, su primerane kvalite aj velkosti kolaca

vejula
9. feb 2010

no elko ja sa tiež nejdem trepať zo Ziliny... No čo už trochu ma to mrzí, bo minule si aj aprílovky z Blavy dohjadovali stretko tak som sa moc zapájať nemohla.. Kukala si panelák??? Aké srandy sa tam deju čo??

lenočka no sauna neviem... To su dosť šoky pre telo horuco a hned do studenej vody, to niektorí netehu nezvládaju, teda ich telo. Teda ako ja by som sa pre istotu nesaunovala, to sa mi zdá už ten bazén bezpečnejší. Ja asom sa kupala ako tehu, síce som o tom ešte nevedela v Liptovskej mare a v pohodičke.

elko69
9. feb 2010

lenocka no neviem ta sauna sa mi tiez moc nepozdava...neviem radsej sa opytaj lekara

lenocka84
9. feb 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre