• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
dobre ranko prajem

liv tie tabletky si davaj max kazdy druhy den, rodia sa z toho prilis velke deti, to aj dr. povie, ze radsej ovocie, a tak ako vitaminy.

dugy uz som bola v saune, aj bazenoch pocas tehu, a dr. mi nato povedal ze nevidi dovod vsetkemu sa vyhybat, kedze nemam ziadne problemy, tlak ukazkovy, srdiecko ma poslucha, a teraz detto ked som si to precitala
10. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to som aj ja pisala ze nech baby nejedia tie vitaminy pre tehotne lebo sa z toho rodia velke deti...kazdy jeden normalny lekra povie ze ak mas pestru stravu tak nemusis jedine normlanu kyselinu listovu :wink:

leni sak v poho ak sa citis dobre tak v klude..ja ale mam dost problem ked som v miestnosti kde je vydychany vzduch..takze ja to asi riskovat nebudem
10. feb 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy ja som od zaciatku uplne v pohode, tesim sa na bylinkovu a solnu, ta precisti fajne dutiny,
uz nech je sobota
kedy budes mat vysledky z genetonu?
10. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
btw kedy sa ma robit to EKG? ja som ete nebola, a to zachvilu prehupnem do III. trimestra
10. feb 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janefonda tak ty si sa chystala prec a ja som sa ukladala na spanok,ani neviem kedy som zaspala vecer....
10. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mna od rana priserne pali zaha a nic nepomaha,ani mlieko,ani orech,uz neviem co si mam dat... :frowning2:
10. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
EKG sa ma robit v I. a III: trimestri..
10. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dovod?
lebo mne ho nerobili
10. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiez robili EKG v I.trimestri
10. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide o tom ci nemas nejake arytmie..preto sa robi EKG v I. trimstri..a III.ci nenastali nejake zmeny pocas tehu..ked sa zvacsuje srdiecko..atd

hej vcera pre pol dvanastou nam pisala sms ta pani doktorka z genetonu :wink:
10. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
10. feb 2010 o 09:43  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahhoj lubka
10. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam ste vsetky zmyzli :unamused:
10. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu :slight_smile:ahoj
10. feb 2010 o 09:58  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ze som tu zostala sama
jej ty budes mat majove babetko :wink: ja som 8
10. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie :slight_smile: presne tak majove bude:slight_smile: dufam ze bude aj dobre ze nebude hnevat:slight_smile: a ty co uz kupujes vecicky pomaly?
10. feb 2010 o 10:03  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na "kavu" v kancelarii so svagrinou
10. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poculi ste nieco o tom ze sa nema nosit kocik domou kym nieje babatko na svete? :unamused:
10. feb 2010 o 10:08  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ano, to su davne babske povery, ze to prinasa smolu
aj moja mama ma predtym vystriha, nech ho kupim az n a poslednu chvilu
poznampar pripadov, kedy vstko nakupili a babo sa narodilo mrtve, alebo sa este skor nieco stalo
10. feb 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coooooooooo? ale mi chceme ist dneska pon :slight_smile: lebo ho mame z podruky:( co mam urobit?
10. feb 2010 o 10:11  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz kupujem..len do vcrera som kupovbala bledunkomodre :wink: a teraz musime zmenit trosku odtien farbu..ci farbu v ktorej budeme nakupovat :wink: ..lebo vcera nam pisali ze budeme mat dievcatko :grinning: ale ja ju aj tak budem obliekat aj do bledomodrej lebo sa mi ta farba paci :wink:

no bykovia su dobry ludia len sa priprav ze maly bude tvrdohlavy a rohaty..ale inak v pohode :slight_smile: my sme obaja s drahym majovy :wink:
10. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak fajn :slight_smile: uz sa tesim :slight_smile:
10. feb 2010 o 10:13  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka dat ho inde ako do vasho bytu
to by snad malo stacit
10. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale kde nemam kde
10. feb 2010 o 10:14  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ja na take veci neverim..kocik uz mame davno doma..to su len reci..ak sa ma stat tak sa stane ci mas kocik doma a ci nie..podla mna..takze asi tak..
10. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni komu je lepsie kavicku :wink: ja tu mam kopu zehlenia :unamused:
10. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

čo čítam? vy veríte na tie somariny? jaj to su ale stresy zbytočneeeeeeeee, my mame kočík od decembra doma v izbičke krasne stojí :wink:
ja som tu na koňovi i take od veci čítala, jedna baba sa zľakla a chytila si bruško tak bola nešťastna že tam kde sa chytíme pri zľaknuti bude mať babo škvrny :grinning:

príííííííídem ku vam len vyvenčim havka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy presneeeeeee tak kočík vôbec neovyplyvni zdravie babenka, joj ale sa smejem ako niektore stresuju :grinning:
10. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som uz normalne rozmislala ze kde dam kocik:slight_smile: ale presne tak dugy ako vravis :slight_smile: keby sa malo daco stat tak sa stane aj ked nebude vybavicka pre babetko:slight_smile:
10. feb 2010 o 10:25  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ja ten svoj pravy este len hladam, takze to neriesim
ktovie kedy ho vobec kupim, to ma aj tak este cas
10. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok